Dukto - File transfer between Symbian^3 and PC through WiFi

Sponsorlu Bağlantılar

cıdalı

cıdalı

Üye
bu vermiş oldugunz program ağ üzerinden internete giriş içinmi yoksa bilgisayar kontrol içinmi arka planda çalışması gerekn programlar mesela fscaller gibi şarj harcarmı

vloz

Üye
saolasın ya çok işimi gördü

sincarezindan

sincarezindan

Üye
C7 de olmuyormu bu

moonstar90

moonstar90

Üye
süper program çok işime yaradı kablodan kurtardı beni.ancak mağazadan indirdim buradan aldığım program hata verdi.

taran ebabil

Üye
teşekkür ederim.

Dragot1966

Üye
Kurdum başarılı emeği geçenlere teşekürler. Fakat çoklu dosya transferine imkan tanımıyor. Eğer yapılabiliyorsa nasıl olduğunu bilen cevaplarsa sevinirim.

- - - Eklendi - - -

Çoklu dosya transferi yapıyor mu? Bilenlerden destek bekliyorum. Tek dosya transferinde müthiş başarılı bir uygulamadır..

ugur541603

Üye
emeğe saygı tşklr

azattt

azattt

Üye
Bilgisayarına ve telefonuna kuruyorsun. İki taraftanda programı açıyorsun bilgisayarın ve telefonun aynı modem üzerinden veri transferi yapabiliyor.Ayrıca kablolu transfer kadar hızlı ve sorunsuz
çok sağol. bu programı başka konuda indirmiştim nasıl çalıştığını anlamadım yorum yaptım 2-3 haftadır cvp veren olmadı silecektim son anda nasıl çalıştığını sayende gördüm :)

ranger857

ranger857

Üye
Aradığım Program Buydu Ellerine Sağlık Kardeşimm :) :biggrin::biggrin::biggrin:

skynet

Üye
Pc'den telefona (Lumia 620) dosya gönderebiliyorum ama telefon pc'yi görmüyor acaba bu sorunu nasıl düzeltirim ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Pc'den telefona (Lumia 620) dosya gönderebiliyorum ama telefon pc'yi görmüyor acaba bu sorunu nasıl düzeltirim ?
pcde uygulama içinde ip adresi var onu telefondaki uygulamaya yazınca o şekilde de atabilmekte..

skynet

Üye
pcde uygulama içinde ip adresi var onu telefondaki uygulamaya yazınca o şekilde de atabilmekte..
Evet o şekilde dosya atabiliyorum ama daha önce programı açığımda direk pc listede çıkıyordu artık çıkmıyor :hmmm

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Evet o şekilde dosya atabiliyorum ama daha önce programı açığımda direk pc listede çıkıyordu artık çıkmıyor :hmmm
ben önce telefonda açıp sonra pc de açıyorum hiç görmemezlik yapmadı, biri açıkken birini kapatıp tekrar açıncada çıkması gerek..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
aynı wifi ağına bağlı olup olmadığına bak birde..