Joshlog mod [E-C] yapımı BELLE REFRESH-FP2 [AVKON2 MIF KULLANIMI] RESİMLİ ANLATIM [by yaren_dede]

Sponsorlu Bağlantılar

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
istediğim mif'i nasıl yapabilirim/oluşturabilirim
kendi pil ve şebekemi nasıl oluşturabilirim,mesela türkiye bayraklı var onun gibi içine galatasaray sembolü katmak istiyorum

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Marco Laren

Marco Laren

Üye
O degilde anlatim cok karisik

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
O degilde anlatim cok karisik

bana da başta karışık geldi ama yapacağın tek şey şu önce sys klasörünü atıcaksın sonra miflerini aratıp kopyalayacaksın 2 adımlık iş ama çok yazı var sen teline uygun olan yeri oku sadece o yazılar azalıcak :)

Marco Laren

Marco Laren

Üye
cok onceden yapmistim ben o zaman cok zor olmustu simdi bu isten para kazaniyirum :)

Student Man

Student Man

Üye
Ya bende E Resource Yok
Bende E Resource Yok Ne Yapabilirim

asigsasi

asigsasi

Üye
Bi sekilde hallettim ama nasil yaptim bilmiyorum x ploreden gizli dosyalar nasil aktif ediliyor
araçlar sonra ayarlar diyerek resimdeki simgeler seçili olsun

- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
bana da başta karışık geldi ama yapacağın tek şey şu önce sys klasörünü atıcaksın sonra miflerini aratıp kopyalayacaksın 2 adımlık iş ama çok yazı var sen teline uygun olan yeri oku sadece o yazılar azalıcak :)
aynn ya acayıp kolay :ehe

DooMbeach

DooMbeach

Üye
TAVSİYE: Modu e için uygulayın arkadaşlar... neden: herhangi bir sorunla karşılaşırsanız hafıza kartını çıkarıpXPLORE İLE C-SYS-BİN KLASÖRÜNE GİRİP "Aknlcon.dll" İSİMLİ DOSYANIN İSMİNİ DEĞİŞTİRİN MESELA SONUNA 1 EKLEYİN VE RESTART YAPIN TELEFONUNUZ ESKİ HALİNE DÖNECEKTİR (Aknlcon.dll1 ) sonra hafıza kartınızı takıp kullanabilirsiniz... modu c ye uygularsanız herhangi bir sorun oluşursa format atmanız gerekebilir.
ÖNCELİKLE BELLE-REFRESH VE FP1-FP2 CİHAZ SAHİPLERİ BU MODU UYGULAYABİLİR

cihazınız hackli olmalıdır gizli dosyalar görünür olmalı ve ROMPatcher yamalarınız 2 tane vardır aktif olmalıdır

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

xplore ile dosya taşıma resimli anlatım eklendi !!

BELLE REFRESH!! MODELLERİ BURADAN

belle refresh E için joslogh mod

1] ekten zip ıcınden çıkan sys isimli klasörü xplore ile C ANA DİZİNE ATIN

2] Xplore ile Z-resource-apps Klasörüne giriyoruz ve "Seçenekler-bul [*MİF]" Olarak taradıktan sonra
Bulunan dosyaları "
E-resource-apps" Klasörü içine kopyalıyoruz [RESİMLİ ANLATIM ALTTA]

3]ALTTAKİ konudan PİL RENK DOSYAlarından İSTEDİĞİNİZİ E-RESOURCE-APPS ATTIKTAN SONRA RESTART

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...et-arsiv-guncellendi-22-09-2012-a-693987.html

PİL RENK DOSYALARI BURADAN İSTEDİĞİNİ SEÇİN RESOURCE-APPS İÇİNE ATIN

xplore ile mif dosyalarını kopyalama resimli anlatım

resimleri buyutmek için üzerine tıklayın
sırasıyla işlemleri yaptıktan sonra dosyaları taşımak istediğiniz yere ulaşmak için dosyaların en soluna tıklayın ve istediğiniz yere ulaştığınızda klasörün ortasına 2 kere tıklayın ve işlem tamam

NOT: nossbar maxipda yazan linkler ile yaptığınız modda avkon2 sorunu yoktur ilgili yere atıp restart yapmanız yeterli

ÖNEMLİ NOT: HERHANGİ BİR SORUNLA KARŞILAŞIRSANIZ KORKMAYIN XPLORE İLE C-SYS-BİN KLASÖRÜNE GİRİP "Aknlcon.dll" İSİMLİ DOSYANIN İSMİNİ DEĞİŞTİRİN MESELA SONUNA 1 EKLEYİN VE RESTART YAPIN TELEFONUNUZ ESKİ HALİNE DÖNECEKTİR (Aknlcon.dll1 )
MODLA YAPABİLECEKLERİNİZ O KADAR ÇOKKİ ANLATMAKLA BİTMEZ HERALDE HERGÜN YENİ BİRŞEY ÇIKIYOR ONUN İÇİN ALTTA LİNKLERİ VERİCEM LİNKLERE TIKLAYIP BEĞENDİKLERİNİZİ UYGULAYABİLİRSİNİZ [EN ÖNEMLİSİ TABİKİDE PİL RENK DEĞİŞİMİ]

[ENERDEN] Arkadaşımıza bize bu modu kullanmay öğrettiği için teşekkürler

[NOSSBAR] Arkadaşımızda modu bizim için düzenlediği için teşekkürler

BU KONU ZOR GELDİ İSE

İSTERSENİZ ALTTAKİ LİNKE TIKLAYARAK MODU UYGULAYABİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR

TAKILDIĞINIZ BİR YER OLURSA KONU SAHİBİ YARDIMCI OLACAKTIR

LİNK: http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...-degistirme-flas-atma-gerektirmez-645732.html

***********konuyla ilgili ön izlemeler***********

ya olmuyor olmuyor işye x-plore de Senin dediğin gibi [*MİF] Arattırıyom eşleşme Bulunamadı diyor off yardım

Student Man

Student Man

Üye
ya olmuyor olmuyor işye x-plore de Senin dediğin gibi [*MİF] Arattırıyom eşleşme Bulunamadı diyor off yardım
Xplore Yerine File Browser Kullan Eğer Yine Yapamazsan Özelden Detaylı Bir Şekilde Anlatabilirim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

cihazınız hackli olmalıdır gizli dosyalar görünür olmalı ve ROMPatcher yamalarınız 2 tane vardır aktif olmalıdır

DooMbeach

DooMbeach

Üye
kardeş Cihazım Hacklı Rom Patcher Yamalarım 3 Tane 2si etkin Etkin olanlar Open4all ve Instalserver 1.7 Gibi bi adı var
Xplore Yerine File Browser Kullan Eğer Yine Yapamazsan Özelden Detaylı Bir Şekilde Anlatabilirim
Kardeş Bulamzdım File Browser Linki Nedir?

Üst Alt