MKVOD v5.0 Türkçe - Film, dizi izleme uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamayı nasıl buldunuz ?

• Kullanışlı

Kullanılan: 7 58.3%
  • İdare eder

Kullanılan: 5 41.7%
  • İşe yaramaz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
Liveshade

Liveshade

Üye
    Konu Sahibi
MKVOD v5.0 Türkçe - Film, dizi izleme uygulaması.
Merhaba arkadaşlar. Telefonunuzdan tarayıcı üzerinden değil de uygulama içinde kendi video playerinizla canlı tv, türkçe, türkçe altyazı, türkçe dublaj, yabancı film, belgesel, dizi, çizgi-film izlemek istiyorsanız bu uygulama size göre. Programı kurduktan sonra uygulama içinde yazan ID'nizi yine uygulama içinde yazan mail adresine gönderin ve aktive edilmesini bekleyin. Aktive edildikten sonra dilediğiniz her şeyi izleyin.

Link:

Alternatif link
:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: KeçiöRenLi, tuareq ve Bahadir_fb

anılbaran

anılbaran

Üye
görsel ekleyin lütfen

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk: alternatif link verebilir misin?
Mega yüklü ama indirmiyor nedense

• Beğen
Tepkiler: tuareq

faruk26kuraf

Üye
Evet link ver

• Beğen
Tepkiler: tuareq
SHS

SHS

Üye
VKMod mu MKVod mu?

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
Teşekkürler yararlı paylaşım olmuş .Kaç günde aktivide ediliyor

Liveshade

Liveshade

Üye
    Konu Sahibi
Anladım tekrardan teşekkürler .Peki ip kanallari izleyebiliyormuyuz portallarda varsa eğer tabi yoksa sadece filim ve videolar iceriklimi.

Evet ip kanalları izlemek mümkün. Hemen hemen her portalda var :)

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Liveshade
KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
Keyf-i seyirler dostum :)
Eyvallah sagolasin dostum. Bu programı TV de yapamamistim telefonda nasıl olucak bakalım. Sen izliyomusun şuan ip TV de türk kanalları hariç yabancı kanallari felan varmı .

Liveshade

Liveshade

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah sagolasin dostum. Bu programı TV de yapamamistim telefonda nasıl olucak bakalım. Sen izliyomusun şuan ip TV de türk kanalları hariç yabancı kanallari felan varmı .

Dostum ben çok seyahat ettiğimden dolayı film izlemek için kullanıyorum ama birkaç yabancı kanal gözüme çarpmıştı. World tv gibisinden. Biraz kurcala mutlaka bulursun ;)

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
Dostum ben çok seyahat ettiğimden dolayı film izlemek için kullanıyorum ama birkaç yabancı kanal gözüme çarpmıştı. World tv gibisinden. Biraz kurcala mutlaka bulursun ;)

Eyvallah activite olmuş izliyorum çoğu kanali fakat bianda gitti herşey portallar gözükmüyor şuan sizdede oylemi ?

Liveshade

Liveshade

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah activite olmuş izliyorum çoğu kanali fakat bianda gitti herşey portallar gözükmüyor şuan sizdede oylemi ?

Bende öyle bir durum yok. Eğer portallar gözükmüyorsa mail göndermeyi deneyin.

Üst Alt