TTPod Ultimate v.3.80 S60v3 TÜRKÇE!!!!!!yanlış duymadınız ( NETTE İLK ) TÜRKÇE

Sponsorlu Bağlantılar

palpolisi

palpolisi

Üye
link ölü. ölmüş yani yani indirilmiyor

omer.talha

omer.talha

Üye
kardeş linklerde tilkiyorum uzak sunucu bulunamadı diyor ne yapacam ya bugün bu siteden bıktım :'( !!!!!!!!!!!!!

palpolisi

palpolisi

Üye
Artık nokia ile uğraşan yok o yüzden S60v3 kimse bakmıyor milyonda 1 kişi bakıyor

omer.talha

omer.talha

Üye
bende android e geçecem de para yok

palpolisi

palpolisi

Üye
Kesinlikle tavsiye diyorum çünkü herşey var. İstediğin klavye yi yükle istediğin launcher i yükle neler neler
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

omer.talha

omer.talha

Üye
kardeş nere girim :)

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Konunun üzerinden çok zaman geçti ama yine de bilgi olsun diye paylaşayım. Bu uygulamanın desteklediği dosya formatı sadece telefonun desteklediği dosya formatlarıyla sınırlı. Şayet dosya formatını telefon desteklemiyorsa uygulama dosyayı okumuyor. N91’de m4a dosya formatı desteklenmiyor. Bu sebeple uygulama da dosyayı okumuyor. Uygulamayı N86’da denedim m4a formatını okudu. Çünkü N86 m4a formatını destekliyor. Ama Jukebox’ta böyle bir durum yok. N91 bu formatı desteklemediği halde Jukebox dosyayı okuyor oynatıyor. Kısaca Jukebox bundan çok daha kapsamlı ve iyi. Ayrıca ekran çözünürlüğünden dolayı N91 ile uyumlu değil. Menüyü açınca tüm seçenekler görünmüyor. Uygulama QVGA çözünürlükle tam uyumlu. N91’de 176x208 piksel çözünürlük olduğu için tam bir uyum yok. Jukebox burada da farkını ortaya koyuyor. Tek bir dosya olmasına rağmen N86’da da N91’de de cihazların ekran çözünürlüğüyle kusursuz uyuma sahip.

• Beğen
Tepkiler: myth_237

Üst Alt