Android Ram Yönetimi Ve S.S.S (RAMLE İLGİLİ KONU AÇMADAN ÖNCE BURAYA BAKIN!)

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Root yap atarsın sd ye

samikadze

samikadze

Üye
ondan bi anlayışım yok ama garantini yok ettiğini biliyorum sadece

byAndroid

byAndroid

Üye
Unroot yaparsın tekrar garanti ye girer cihaz

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Unrootla çözülür iş de Android 4.1 sürümü(leri) sd ye taşımayı desteklemiyor maalesef, kitkat da öyle sanırım. Root yapsan da mesela, benim cihaz hiçbir şekilde taşımıyor, hikaye o işler.

byAndroid

byAndroid

Üye
Hikaye falan deil foldermount yükle istediğin şeyi taşı sd ye

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Komple hallediyor mu? Neden soruyorum çünkü iki-üç tane uygulama denedim şimdiye değin, kimi yarım yamalak taşıyor kimi taşıyor ama uygulama açılmıyor vb saçma sapan sorunlarla karşılaştım.

byAndroid

byAndroid

Üye
Şöyle boyutu büyük oyunlar olurya obb dosyaları olur 1-2 gb ben onlari taşımada kullanıyorum

BRKTNL

BRKTNL

Üye
deneyecem kardeş, :tşk:

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi.

Parende_N

Parende_N

Üye
LMK sistemi ile çakışmayan ram temizleyicileri nasıl bulabilirim bataryamın tükenmesini istemiyorum önereceğiniz birşey var mı?

NextWorld

NextWorld

Üye
Bende terminal em. E free yazinca toplam 480932 yaziyor 480 mb mı ramim?

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
LMK sistemi ile çakışmayan ram temizleyicileri nasıl bulabilirim bataryamın tükenmesini istemiyorum önereceğiniz birşey var mı?
Konudada belirttiğim gibi FMR memory cleaner halen daha önerimdir.

samikadze

samikadze

Üye
batery doctor bende iyimi yokda fmr battery cleaneri indereyim mi???

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
konu bayat ama birşey sorucam ben fmr'yi kullanıyorum, pil göstergesi için ne önerirsiniz?

battery doctor olur mu?
konu bayat ama birşey sorucam ben fmr'yi kullanıyorum, pil göstergesi için ne önerirsiniz?

battery doctor olur mu?

az ram harcayan birşey lazım :(

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Resimler güncellendi.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Resimler güncellendi.

Birkaç can alıcı nokta var. Bunlar için teşekkürler. Konu mu açayım, yoksa buradan mı sorayım karar veremedim ama yazalım bakalım: S6500D için fmr yeterli midir, yoksa swap yapılsa iş görür mü? Çünkü 800 mhz'dir. Buna ek olarak class 10 hafıza kartı var 16 gb. Önerin nedir?

Şimdiden teşekkürler.

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Birkaç can alıcı nokta var. Bunlar için teşekkürler. Konu mu açayım, yoksa buradan mı sorayım karar veremedim ama yazalım bakalım: S6500D için fmr yeterli midir, yoksa swap yapılsa iş görür mü? Çünkü 800 mhz'dir. Buna ek olarak class 10 hafıza kartı var 16 gb. Önerin nedir?

Şimdiden teşekkürler.
Bence fmr yeterlidir. Zaten donanım olarak düşük bir cihaz fazla zorlamana gerek yok.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Bence fmr yeterlidir. Zaten donanım olarak düşük bir cihaz fazla zorlamana gerek yok.

Katılıyorum. Swap için de pek destekleyici uygulama yok gibi bu sürüm için. Şu an fmr, bir ram hızlandırıcı ve swap uygulaması kullanıyorum deneme için. Daha önce kilitlenen oyunlardaki bu sorun gitti ama oyunda zaman zaman duraklamalar oluyor. Yalnız fmr'de seçenek yok gibi. Clean dediğim zaman android sistem dahil her şeyi sonlandırıyor. Ne kadar sıklıkla "clean" butonuna basmak akıllıca olur sence? (Tekrar teşekkürler.)