İpucu Burada istediğinizi sorun

Sponsorlu Bağlantılar

eflatun987

eflatun987

Üye
Yorum yaptigin icin Tesekkur ederim. Bu arada telim normale dondu. Saat 02:30 civarı %20 oldu. Telefonun parcalari isinmis olmali bataryamda kisa devre vardi. O nedenle 5 saatte bosaliyordu. Telin parcalarini nasil sogutabilirim. Sogukta Bataryam daha uzun dayaniyorda. Kara gom diye espiri yapmazsaniz sevinirim.

yasin213

yasin213

Üye
Yorum yaptigin icin Tesekkur ederim. Bu arada telim normale dondu. Saat 02:30 civarı %20 oldu. Telefonun parcalari isinmis olmali bataryamda kisa devre vardi. O nedenle 5 saatte bosaliyordu. Telin parcalarini nasil sogutabilirim. Sogukta Bataryam daha uzun dayaniyorda. Kara gom diye espiri yapmazsaniz sevinirim.
Donanım olarak bilmiyorum ama gece bırakırken arkaplanda hiç açık uygulama vs. olmamasına dikkat et. Ekran parlaklığını düşür. Aklıma tüm gelenler bunlar

exp_l0it

exp_l0it

Üye
piller soğuk şartlarda daha iyi dayanır. pilin girişindeki teller ortadaki tele deyiyorsa yapıyodur öyle kısa devre. pili değiştirmeyi dene.

• Beğen
Tepkiler: yasin213
asroma7

asroma7

Üye
Aynen nokia kalitesi. E71 vardı (halen var) banyodaki su dolu kovanın içine düşmüştü yaklaşık 10 saniye durdu. Çıkardım hemen kapandı ekran felan su doldu. Sonra çıkardım telefoa suni tenefüs yaptım. 1 saat bekledim açıldı. Su takımından hala su damlarken kullanıyordum. Aynısı başka markaya olsa açılmazdı.

b.a10

b.a10

Üye
eskının telefonları bu yüzden vazgecılmez :)

Mavi2580

Mavi2580

Üye
merhabalar silemediğim antivirüs programı sebebiyle format atmak zorunda kaldım, maalesef tekrar antivirüs yüklenir diye yedekleme yapmamıştım, forumdaki xplore linklerini denedim sertifika hatası alıyorum, son sürüm LCG xplore linki verebilirseniz çok sevinirim

yasin213

yasin213

Üye
Sağolasın, hacklemeye cesaret edemedim ama artık şart oldu sanırım :)
Hacklemenin en ufak zararı yoktur :)
Kardeşlerim konu açacağım. Tüm S60v5 kullanıcılarından yorum yazmalarını isteyeceğim. Bakalım kaç kişi halâ Symbian diyor? Sizce açayım mı?

asroma7

asroma7

Üye
Kardeşlerim konu açacağım. Tüm S60v5 kullanıcılarından yorum yazmalarını isteyeceğim. Bakalım kaç kişi halâ Symbian diyor? Sizce açayım mı?

Aç gitsin ne kaybediceksin ki?

yasin213

yasin213

Üye
Aç gitsin ne kaybediceksin ki?
Haklısın kardeşim. Zaten birkaç kişiden başka kim görecek ki? :) Görüp de 'benimkisi Android herhalde' diyen 5800 kullanıcıları da olacak tabi :D

asroma7

asroma7

Üye
  • Beğen
Tepkiler: yasin213
asroma7

asroma7

Üye
:) İnşallah.

yasin213

yasin213

Üye
Açtım bile :)

Mavi2580

Mavi2580

Üye

Hacklemeden gideceği yere kadar devam :) yorumumun devamı için, konunun linkini rica etsem

asroma7

asroma7

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Mavi2580 ve yasin213
Mavi2580

Mavi2580

Üye
arkadaşlar haklısınız hacklemek iyidir de, bu şekilde kullanmaktan memnunum, şimdilik işimi görüyor