Snapdragon ™ BatteryGuru v2.4.0

Sponsorlu Bağlantılar

srajawwal

Üye
    Konu Sahibi
Gereksinimler: 4.0 ve üstü Android
Genel Bakış: Snapdragon ™ BatteryGuru pil performansını uzatır ve akıllıca Snapdragon cihaz işlevselliğini optimize değişiklikler yaparak genel kullanıcı deneyimini geliştirir.

Bu uygulama:
• Bir pil ömrü uzatıcı olarak hareket, daha az masraf ile daha uzun pil ömrü sunar
• Akıllıca size Snapdragon tabanlı akıllı telefon kullanımı nasıl öğrenir ve akıllı telefon işlevleri devre dışı bırakarak olmadan cihazınızı optimize
• kullanıcı yapılandırma gerektirir - Snapdragon BatteryGuru otomatik öğrenir ve zorunda kalmazsınız smartphone ayarlar.

Kısa 2-4 günlük tanıtım döneminden sonra, Snapdragon BatteryGuru kullanıcının davranışlarını öğrenir ve o pil ömrünü uzatmak ve deneyimini geliştirmek için hazır olduğunu kullanıcıya bildirir. Snapdragon BatteryGuru kullanıcının anlayışını derinleştirmek ve daha fazla zamanla deneyimini optimize, arka planda çalışmaya devam eder.

Snapdragon BatteryGuru pil tasarrufu uygulaması Snapdragon destekli cihazlar bir çoğunluğu destekler ve biz ek Snapdragon aygıtları desteklemek için çalışmaya devam edecektir. Eğer app koruyucu bu pili kullanarak sorunları yaşarsanız bize bir e-posta gönderin, biz gerçekten takdir ediyorum

Daha Fazla Bilgi:
Kodu:

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

dogukan-

dogukan-

Üye
Teşekkürler

aarslqnn

aarslqnn

Üye
virüslü bu uygulama //şikayet //

MaxipmaN

Üye
telefonum exynos chipsetli ama pcye indirdim virüs çıkmadı

aarslqnn

aarslqnn

Üye
Hocam dr web ile tarattım buldu direk

aarslqnn

aarslqnn

Üye
Tmm düzelmiş sorun

hikmet366

hikmet366

Üye
4 gün ileri alsak ne olur acaba indirdim kurdum Teşekkürler

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Arkadaşlar ben bunu marketten indirdim bi kaç gün öğrenme sureci vs yaptım ama bi değişiklik göremedim ve uygulamayı Çözemedin yardımcı olacak var mi ?

aarslqnn

aarslqnn

Üye
Hocam aslında pek bir işe yaramıyor bunun yerine memory booster kullanmanızı öneririm o gerçekten işe yarıyor şarjınızın daha uzun gitmesini sağlıyor isterseniz link atabilirim [emoji12] [emoji13]

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Hocam aslında pek bir işe yaramıyor bunun yerine memory booster kullanmanızı öneririm o gerçekten işe yarıyor şarjınızın daha uzun gitmesini sağlıyor isterseniz link atabilirim [emoji12] [emoji13]

Market te varmı ?

aarslqnn

aarslqnn

Üye
Var hocam ama pro hali atabilirim

djdeycan

djdeycan

Üye
Telefonunuzun işlemcisi Snapdragon ise işe yarar diğer MTK İNTEL TEGRA EXYNOS filan onlarda çalışmaz ama portlanmış modları vardı diğer işlemciler için fakat çok tutmadığı için uzun zaman önce güncellemeri kesildi çünkü sadece snapdragon cihazlar için bu

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Telefonunuzun işlemcisi Snapdragon ise işe yarar diğer MTK İNTEL TEGRA EXYNOS filan onlarda çalışmaz ama portlanmış modları vardı diğer işlemciler için fakat çok tutmadığı için uzun zaman önce güncellemeri kesildi çünkü sadece snapdragon cihazlar için bu

quallcomm Snapdragon S4 Pro sanırım çalışması gerekir öyle değil mi ? Ama bir ise yaradığını söyleyemem
Var hocam ama pro hali atabilirim

Fark etmez hatta son sürümün pro linkini bulursan forumda konu açıp paylaşabilirsin

98farom98

98farom98

Üye
:tşk:

aarslqnn

aarslqnn

Üye
hocam daha konuyu açmamışlar onaylanmamış bekliyorum almalarını
Bu mükemmel uygulama sizin şarjınızın daha uzun gitmesini
sağlıyor daha uzun şarja ve daha fazla performansa sahip
olabilirsiniz.
Uygulama ayarlarını şu şekilde yaparsanız mükemmel performansa
sahip olursunuz
1_Başlangıçta hızlandırmayı etkinleştire tik koyun
2_Bellek hızlandırma kayıtları 5'i seçiniz
3_Bellek hızlandırma seviye yöneticisinden yükseği seçiniz
4_Hızlandırma sırasında önbellek temizleye tik koyunuz
5_Otomatik bellek hızlandırmayı etkinleştir e tik koyunuz
6_Otomatik bellek arttırma zamanını 10 dakikaya ayarlayın
7_Otomatik bellek arttırma eşiği %35 ayarlayınız
8_Cihaz kapandığında bellek temizlemeyede tik koyunuz
// SORUNUNUZ OLURSA ÇEKİNMEDEN SORUN //

İNDİRME LİNKİ

Konu aktif olana kadar burdan yapın hocam
Memory Booster Pro (şarjınız daha uzun gitsin daha iyi performans elde edin) - MaxiCep aktif konu

• Beğen
Tepkiler: ghstr