Duyuru Windows 10 Mobile Tüketici Ön İzleme Hakkında Bilgiler, Sorunlar ve Çözümleri!

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Dostum videoda paylaş seçeneğinde Bluetooth çıkıyor. Ayrıca status barda cihazın bluetooth'u kapalı gözüküyor.

İşte ben de onu diyorum.
Eğer bluetooth kapalıyken paylaş seçeneklerinde çıkıyorsa önemli bir eksiklik giderilmiştir.
Lakin bunu "dosya yöneticisi" uygulamasında yaptığı için her yerde var mı onu öğrenmek istiyorum.
Çünkü dosya yöneticisi kısmında bulunması bana biraz doğal gibi geliyor.

Yani doğrudan bir fotoğrafa bakarken veya müzik açtığımızda gidilen paylaş seçeneklerine de gelmiş midir acaba?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Hemen deniyorum bu arada henüz wp 8.1 e dönmeden sormak istedikleriniz varsa bakabilirim şuan mesajlar dışında pek sorun yaşamıyorum

maalesef bluetooth çıkmıyor wp 8.1 deki gibi hala müzik ve resim ikisindede denedim sonuç aynı

Hımmm bu kötü işte :(

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Dostum videoda paylaş seçeneğinde Bluetooth çıkıyor. Ayrıca status barda cihazın bluetooth'u kapalı gözüküyor.
dosya yöneticisindende denedim çıkmadı bluetooth isterseniz bende video çekip gönderebilirim

habbuj

habbuj

Üye
Evet ona bende dikkat ettim. Ama @kamil5028347 çıkmadı diyor. 1520deki gibi
cihaz farkı mı var acaba

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Dosya yöneticisi içinden paylaşıma bakınca bluetooth çıkıyor olabilir ama dosya yöneticisi içinden değilde direk resimlerden ya da müziklerden falan bakınca çıkmıyor olabilir. Bu ihtimali değerlendirin.
Düzeltme: Değerlendirmişsiniz. :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
O zaman kısayollarda Bluetooth bir müddet daha duracak:ah

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Acaba videoda ki sürüm dun yayınlanandan daha mı yeni?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ben hiç bir ekran görüntüsünde kısa yollarda hücresel veriyi göremedim, hani gdr1 ile gelen yeniliği w10da koymayı mı unuttular nedir :)

kamil5028347

kamil5028347

Üye
7. sorun olarak sağ menüdeyken geri tuşuna basınca masaüstü gelmiyor elle çekmek gerekiyor

remzi33

remzi33

Üye
Arkadaşlar wp10tp kurdum. hücresel veri bağlantısı yok. çözümü var mı?

saynesim

saynesim

Üye
8.1 nasıl döneceğim arkadaşlar

byibo

byibo

Üye
8.1 nasıl döneceğim arkadaşlar
bildiğm kadarıyla microsoft bir program yayınlamış o programa bu tıklayarak programı kurabilirsin yada
okumanı tavsiye ederim

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
@kamil5028347 bir konuyu kontrol etmenizi isteyeceğim.
Telefonunuzun bluetooth ayarı kapalı olsun.

Fotoğraflar kısmından herhangi bir fotoğraf açın.
Seçeneklere girip Paylaş dediğinizde Bluetooth seçeneği çıkıyor mu?

Aynı şeyi daha sonra herhangi bir müzik dosyası için deneyin.
Bir müzik dosyası açıp seçeneklerden paylaş deyin.

Eğer bu menülerde "paylaş" dediğimizde Bluetooth seçeneği çıkıyorsa, önemli bir eksikliği halletmişler demektir.
Önceden bluetooth açık olmadıkça paylaş seçenekleri arasında bluetooth çıkmıyordu, öncelikle bluetooth'u açmamız gerekiyordu.

Eğer bunu hallettilerse artık paylaş seçeneğinde bluetooth'u seçtiğimizde otomatik olarak açılacak demektir.

2:27'den sonrasına dikkat.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

bu arada müzikler Rise Against'in tavsiye ederim :D

Rainesto

Rainesto

Üye
bildiğm kadarıyla microsoft bir program yayınlamış o programa bu tıklayarak programı kurabilirsin yada
okumanı tavsiye ederim

2 saat telefona bağlanmıyor bu program bir işe yaramıyor

byibo

byibo

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Rainesto

Üst Alt