İpucu Burada istediğinizi sorun

Sponsorlu Bağlantılar

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
teli kapa aç yoksa olmaz

killlerman

Üye
5800 xm 2008 de piyasaya sürüldü. 2008 yılı androidlerle karşılaştırma en mantıklısı ue bence yeterli mi değil 512 mb ram ve google chrome benzeri tarayıcısı olsa başka da bişey istemez.

b.a10

b.a10

Üye
kardesım bundan seneler önce teknolojı böyle degıldı :) elımızdekılerle ıdare etmeyı bılelım :)

b.a10

b.a10

Üye
oncelikle selamun aleykum beyler. biliyoruz ki
5800 bizde bi hastalik telefonumuzu cok
seviyoruz ve yillar gecse de bu telefonu ayakta
tutmaya calisiyoruz bu konuda da en buyuk
destekcimiz maxicepe tesekkur ederim.
telefonunuzla ilgili bi sorun ya da sikinti varsa sorabilir ve size tavsiye ettigim uygulamalarla
telefonunuzu harika bi sekilde kullanabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: yasin213 ve Baysan17

Baysan17

Üye
selam bi uygulama sorcaktım ama yardimci olabilirmisiniz

yasin213

yasin213

Üye
Yıllardır beklenen konu :)

emz

emz

Üye
:tşk: Benim 5800 annemde. Ona vermiştim lumia alırken. Ama kurulacak programlar hep pert. Neler olduğunu bile hatırlamıyorum. Kullanırken Sunrise cfw kurmuştun mükemmel olmuştu sonra verirken orijinal roma döndüm. Eğer tavsiye program falan varsa kurayım ona. Acayip kasıyor bu hali ile. Durmadan ram doluyor ve atıyor. Tavsiyeleri bekliyorum :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Şu an sorunum yok herşey yolunda :)

b.a10

b.a10

Üye
Şu an sorunum yok herşey yolunda :)
böyle devam kardesım o zaman :)
:tşk: Benim 5800 annemde. Ona vermiştim lumia alırken. Ama kurulacak programlar hep pert. Neler olduğunu bile hatırlamıyorum. Kullanırken Sunrise cfw kurmuştun mükemmel olmuştu sonra verirken orijinal roma döndüm. Eğer tavsiye program falan varsa kurayım ona. Acayip kasıyor bu hali ile. Durmadan ram doluyor ve atıyor. Tavsiyeleri bekliyorum :)
kardesım cfw olarak by marvın w8i kur ram 50 oluyo rahat kasmaz, annen kullanıyosa fazla bı program kullanmaya gerek yok öyle kullansın, sadece keylock u ındır ekrana koy onu tıkladıgı zaman tus kıtlensın, yan tusla ugrasmasın :)
Yıllardır beklenen konu :)
dogrudur kardesım :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yasin213 ve Alo_Azrail
asroma7

asroma7

Üye
Telefon 1 yıldır bende daha yeni bugün fark ettim ki. Sürümü v40 da bunun üzerine v60 felan gelmiş güncelleştir diyorum bulunamadı diyor. E ben pc yi de sattım. Nasıl yapcam şimdi. Güncellemeyi.

b.a10

b.a10

Üye
kardesım arkadaslarında yoksa bılgısayar bı ınternet kafeye gıt yarım saatını almaz

yasin213

yasin213

Üye
kardesım arkadaslarında yoksa bılgısayar bı ınternet kafeye gıt yarım saatını almaz
Aynen :) Zaten imkanı yok telefondan yapamazsın. Çünkü Nokia,sunucularını kapattı ve telefondan güncellemenin tek yolu o sunucular.

asroma7

asroma7

Üye
pc den flash şart diyorsunuz. Peki v40 ile v60 çok fark varmı ki arada.

yasin213

yasin213

Üye
pc den flash şart diyorsunuz. Peki v40 ile v60 çok fark varmı ki arada.
Evet maalesef :) Kardeş kusura bakma ama güncelleme yaptığımda çömezdim. Telefonun işletim sistemini bile bilmiyordum, hatta güncellemeyi yaptıktan sonra olmadı zannettim :D
İstersen internetten bakabilirsin.

asroma7

asroma7

Üye
Evet maalesef :) Kardeş kusura bakma ama güncelleme yaptığımda çömezdim. Telefonun işletim sistemini bile bilmiyordum, hatta güncellemeyi yaptıktan sonra olmadı zannettim :D
İstersen internetten bakabilirsin.

Birşey fark etmemen normalmiş çünkü Tuş kilidi + yeni web tarayıcı, (^3) deki gibiymiş. Birde 5 mb ram gelmiş miş. Yenilemeye gerek yokmuş. Ozaman cfw kullanim bari.

yasin213

yasin213

Üye
Birşey fark etmemen normalmiş çünkü Tuş kilidi + yeni web tarayıcı, (^3) deki gibiymiş. Birde 5 mb ram gelmiş miş. Yenilemeye gerek yokmuş. Ozaman cfw kullanim bari.
Evet şimdi hatırladım. Kaydırmalı tuş kilidi gelmişti :D Cfw atman için v40 için olanları bulman lazım.

eflatun987

eflatun987

Üye
Telefonum bu gun kar banyosu yaptı. Kar yiginina dusurdum. Fark ettiginde abartisiz 45 dakika karin icinde kaldi arkadasim kar topu atmak istediginde buldu. Tel. Acıktı ve halen calisiyor. Kar suyu kactiginda bozulur diye biliyorum. Telim halen calisiyor ve hic kapatmadım. Hatta 5 saatte biten batarya bile 7 saat oldu. Bir celtik bile dusmedi halen %93 gosteriyor. Telim n97 zarar verirmi. Konu hakkında yorum yapan olursa sevinirim. Merak ettim neden bozulmadi, hatta tamir oldu diye bilirim. Neden nasil olduda telim duzeldi.

yasin213

yasin213

Üye
Telefonum bu gun kar banyosu yaptı. Kar yiginina dusurdum. Fark ettiginde abartisiz 45 dakika karin icinde kaldi arkadasim kar topu atmak istediginde buldu. Tel. Acıktı ve halen calisiyor. Kar suyu kactiginda bozulur diye biliyorum. Telim halen calisiyor ve hic kapatmadım. Hatta 5 saatte biten batarya bile 7 saat oldu. Bir celtik bile dusmedi halen %93 gosteriyor. Telim n97 zarar verirmi. Konu hakkında yorum yapan olursa sevinirim. Merak ettim neden bozulmadi, hatta tamir oldu diye bilirim. Neden nasil olduda telim duzeldi.
Nokia kalitesi :)