Eşinizin Sizdekinden Daha İyi Telefon Kullanmasını İster Misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Kadınlar hava atmasını sever(çoğu erkek farklı değil ama neyse:D)
Yolda bir genç kız falan görsem elinde ya samsung ya iphone. Geçen kuzenim sırf samsung olduğu için s3 almış bende sordum neden bunu aldın diye işte bilmem samsung olsun istedim de falanda filanda.
Daha bir hafta önce kuzenimin doğum gününde arkadaşlarını gördüm. Hepsinde beyaz s3 mini :D 8 genç kız ve istisnasız hepsinde aynı telefon vardı :)
Erkekler aslında daha fena. Oturayım masaya mercedes, bmw anahtarının yanına s5,note4 veya iphone koyayım dünyalar benim olsun. :kop:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, ceza87 ve B.A.R.O.N

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
kuzenim askerden geldi, güzel para da biriktirmiş. telefon alacak. bi çok telefon önerdim o gitmiş basmış parayı iphone 6 almış. güle güle kullansın gözüm mözüm yok zaten de, geçende kız arkadaşıyla filan oturuyoruz. kız arkadaşında ip4 var. resim filan çekiyorlar, yahu bu ne takoz, bu da telefon mu falan diyip hava attı kıza :D hayır adam daha ip6da yavaş çekim olduğunu o gün ben gösterince öğrendi bu neyin havası :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, MaxipmaN, ahmetuzumlu ve 2 diğerleri
wpfurkan

wpfurkan

Üye
kuzenim askerden geldi, güzel para da biriktirmiş. telefon alacak. bi çok telefon önerdim o gitmiş basmış parayı iphone 6 almış. güle güle kullansın gözüm mözüm yok zaten de, geçende kız arkadaşıyla filan oturuyoruz. kız arkadaşında ip4 var. resim filan çekiyorlar, yahu bu ne takoz, bu da telefon mu falan diyip hava attı kıza :D hayır adam daha ip6da yavaş çekim olduğunu o gün ben gösterince öğrendi bu neyin havası :D
Normal abicim insanlar artık çok basitleşmiş. En pahalı en markalı en lüks telefon, araba, ev bende olsun da isterse bir ömür borcum olsun. Benzine verecek parası olmaz ama yine de Mercedes'den bmw'den şaşmaz.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Normal abicim insanlar artık çok basitleşmiş. En pahalı en markalı en lüks telefon, araba, ev bende olsun da isterse bir ömür borcum olsun. Benzine verecek parası olmaz ama yine de Mercedes'den bmw'den şaşmaz.
ya aslında en mantıklısını yaptı, ben kuzenimi tanırım öyle telefon değiştirmez zırt pırt. 5 sene kullanacağım bişi olsun dedi ve yatırımını ip6ya yaptı. iyi de yaptı, ama kız arkadaşına öle -şakayla karışık- hava atmasını yadırgadım o kadar :)

• Beğen
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
  • Beğen
wpfurkan

wpfurkan

Üye
ya aslında en mantıklısını yaptı, ben kuzenimi tanırım öyle telefon değiştirmez zırt pırt. 5 sene kullanacağım bişi olsun dedi ve yatırımını ip6ya yaptı. iyi de yaptı, ama kız arkadaşına öle -şakayla karışık- hava atmasını yadırgadım o kadar :)
Benim yazım sana hitaben değildi aslında:)
Ben onu daha çok genel olarak demek istedim. Herkesin kendi parası sonuçta ister iphone alır ister Mustafa Topaloğlu'yla mars gezisi yapar:D

• Beğen
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Kızların %90'ı Sosyal ağlar, Candy Crush ve Retrica için tonlarca para veriyorlar güzelim telefonlara tabi hakkını da veremiyorlar. Kimi de yalnızca elması için para verdiğini söylüyor. :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Candy crush nasıl oynuyonuz yav

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Çoğu kişi iyi ürün kullanıyor ama hakkını vermiyor sağ şeritte giden AMG gibi :)

• Beğen
Tepkiler: ceza87
nsren

nsren

Üye
Valla konu başlığını görünce aha dedim tam benlik. Ben de kız arkadaşıma s4 aldım. Önceki telefonu neydi derseniz ilk tanıştığımız zaman samsung un şu ilk telefonları vardı ya Java olanlar hah ondan. Yani resmen devir atladı. Şimdi gelelim asıl konuya. Telefonu alırken s4 ün ne kadar iyi telefon olduğunu filan anlattım. Ne dese beğenirsiniz. Madem bu telefon o kadar iyi o zaman seninkini bana ver onu sen kullan dedi benim telefon s5 bu arada. Haydi buyrun. Peki telefondan ne derece anlıyor sizce. Duvar kağıdını bile ayda yılda bir değiştiriyor. :) :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve ahmetuzumlu
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Bende s5 var eşimde general mobile discovery tutturdu note 4 alacagim diye s5 vereyim diyorum istemiyor kafamin etini yedi note 4 diye diye

• Beğen
Siycey

Siycey

Üye
Hiç takılmadığım bi konu :ehe varsın en kralını kullansın.Benim telefonum bana istedimi veriyorsa sorun yok.

@Safak

@Safak

Üye
Yani okuduklarimdan anladigim Beraklik Sultanliktir... :D

man20

man20

Üye
Bu sorunu aşmanın en iyi yolu iki tarafada aynı telefonu almak. Böylece erkekle kadının eşit olduğu gösterilmiş olur.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Eşim yok :ehe o zamana bu dertler kalmaz.

Son düzenleme:
interka

interka

Üye
bende Lg G2 var eşimde zenfone 6 var yakın sayılır :D

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu nasıl askerlik!!! Millet askerdeyken ailesinden para ister , bu üzerine resmen ailesine para göndermiş!! ( Sınırda askerdi kesin) ;)
Bu sorunu aşmanın en iyi yolu iki tarafada aynı telefonu almak. Böylece erkekle kadının eşit olduğu gösterilmiş olur.

Gel onu bir de bana sor. Nokia N9 gibi kullanıcı dostu bir akıllı telefonu kullanamayan benim eşime S5 , ip5 alsam ne olur!

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Bu nasıl askerlik!!! Millet askerdeyken ailesinden para ister , bu üzerine resmen ailesine para göndermiş!! ( Sınırda askerdi kesin) ;)
aynen öyle, Mardin'de Suriye sınırında yaptı. çarşı yok! sigarası yok, her hangi bi gideri yok. tüm maaş gelir hanesine yazıldı :)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve Aybin.Kilic
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Mesaj yazmayacaktım ama bende dayanamadım :D
Benimde sevgilimde note 3 var. Kullandığı uygulamalar facebook ve whatsapp. Telefonda bunlardan başka 1 tek uygulama yok. Oyun yükleyelim diyorum yok diyor. Gezerken falan telefonu eline alıyor note 3ümüde göstereyim diyor seslik bir şekilde gülüyor falan :D işin diğer yüzünde ben varım. Bende de nokia e6 var :D Maddi durumum iyi olmasına rağmen ygs sınavına kadar fazla meşgul olmayayım diye telefon alma gereği duymadım. Neyse can alıcı noktaya geleyim. İett otobüsünde ayaktayız ikimizinde elinde telefon var ve araba ani bi fren yaptı ikimizinde telefon yere kapaklandı. Baktım eli yere gitmiyor :ehe :ehe Sonuç olarak onun telefonun camı kırıldı benim kine bişey olmadı. Ve sorf facebook ve whatsapp için kullandığı telefonada 500 tl tamir parası verdi :ehe :ehe :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Daha iyisini, daha donanımlısını istemek erkeklere has bir özellik değilmiş demek ki! Sırf hava atmak için bile telefon almak kızların da kanında var. :)

Her zaman derim. Telefon alırken veya önerirken bir sorun.
Telefonu kullanım amacınız nedir?

Whatsapp ve Facebook için Note 4 alana sağlam dayak atmak lazım bence. :) Hem kullanmadığı özelliklere ve donanıma para saçmak ancak görgüsüzlüktür.
Bu arada kız arkadaşın hak etmiş bence. Sen de rahat rahat ezikle onu. Bak benim antika senin telefondan daha sağlam diye.

Mesaj yazmayacaktım ama bende dayanamadım :D
Benimde sevgilimde note 3 var. Kullandığı uygulamalar facebook ve whatsapp. Telefonda bunlardan başka 1 tek uygulama yok. Oyun yükleyelim diyorum yok diyor. Gezerken falan telefonu eline alıyor note 3ümüde göstereyim diyor seslik bir şekilde gülüyor falan :D işin diğer yüzünde ben varım. Bende de nokia e6 var :D Maddi durumum iyi olmasına rağmen ygs sınavına kadar fazla meşgul olmayayım diye telefon alma gereği duymadım. Neyse can alıcı noktaya geleyim. İett otobüsünde ayaktayız ikimizinde elinde telefon var ve araba ani bi fren yaptı ikimizinde telefon yere kapaklandı. Baktım eli yere gitmiyor :ehe :ehe Sonuç olarak onun telefonun camı kırıldı benim kine bişey olmadı. Ve sorf facebook ve whatsapp için kullandığı telefonada 500 tl tamir parası verdi :ehe :ehe :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108, nsren ve Murdoc Massaka

Üst Alt