Eşinizin Sizdekinden Daha İyi Telefon Kullanmasını İster Misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

suyunsesi

suyunsesi

Üye
    Konu Sahibi
Eşinizin Sizdekinden Daha İyi Telefon Kullanmasını İster Misiniz?
Bu erkekler niye kendilerine daha yüksek, eşlerine daha düşük modeller alıyorlar dersiniz. :D Benimde eşimde 820 bende 920 var :D
Bu durumu eşime soruyorum, bana fazlasıyla yetiyor, ben senin gibi her yerini kurcalamıyorum diyor. :) Evet her yerini kurcalamıyorlar sonra gidip not 3 - 4'e merak salıyorlar. Kullanmayacakları özelliklere tonlarca para veriyorlar. (İstisnalar da yok değil tabi).

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, cimbomlusinan, B.A.R.O.N ve 5 diğerleri

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu erkekler niye kendilerine daha yüksek, eşlerine daha düşük modeller alıyorlar dersiniz. :D Benimde eşimde 820 bende 920 var :D
Bu durumu eşime soruyorum, bana fazlasıyla yetiyor, ben senin gibi her yerini kurcalamıyorum diyor. :) Evet her yerini kurcalamıyorlar sonra gidip not 3 - 4'e merak salıyorlar. Kullanmayacakları özelliklere tonlarca para veriyorlar. (İstisnalar da yok değil tabi).
Aynı durum bende de var. Ben 620 kullanıyorum benim hanıma N9 u verdim. Şimdi tutturmuş daha özellikli telefon istiyorum diyor!!! İşin komik tarafı rehbere bile numara kaydetmeyi bilmiyor!!! Ben buna S4 alsam bile hiç bir şey değişmez!
Edit : N9 benim gözümde 620den daha üstün. Bunu yazmazsam olmaz.

N9 kullanmaya devam etsin. :) (Hepsi baldız yüzünden oluyor. Vestel telefon aldı öve öve bitiremiyor. Ama gel gör ki en basit sorunda enişte yardım et!!!!).

• Beğen
Tepkiler: Dede, B.A.R.O.N, ~N.A.W.Y~ ve 4 diğerleri
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

Aynı durum bende de var. Ben 620 kullanıyorum benim hanıma N9 u verdim. Şimdi tutturmuş daha özellikli telefon istiyorum diyor!!! İşin komik tarafı rehbere bile numara kaydetmeyi bilmiyor!!! Ben buna S4 alsam bile hiç bir şey değişmez!
Edit : N9 benim gözümde 620den daha üstün. Bunu yazmazsam olmaz.

N9 kullanmaya devam etsin. :) (Hepsi baldız yüzünden oluyor. Vestel telefon aldı öve öve bitiremiyor. Ama gel gör ki en basit sorunda enişte yardım et!!!!).
kendimi bu muhabbete sokmamak için zor tutuyorum :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybars1979

Aybars1979

Üye

üstünlük psikolojisinden kaynaklı her zaman daha üstün olması gerekiyor, doğanın kanunu bu, farklı bir neden aramaya gerek yok aksi taktirde aşağılanmış hisseder erkek, söz gelimi, bende lumia 520 çok güsel bir kıs görsem elinde iphone 6 plus olandan direk özgüven kırılması yaşardım, pass geçerdim.

zbahadir

Üye
Bizim ailede en fazla Android var sadece ben ve diğer kardeşimde Lumia var. Bende ek olarak ve yeğende IPhone var. Diğerleri tamamen Android. :) Ben Windows'u beğeniyorum eksiklerine rağmen kullanıcı dostu bir telefon.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bende 920 varken eşimde 1520 var ama ben neyim istisnamı benim gibiler de vardır
kendimi bu muhabbete sokmamak için zor tutuyorum :kıskıs:
ben girdim bile

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bende 920 varken eşimde 1520 var ama ben neyim istisnamı benim gibiler de vardır.
ben girdim bile

Şimdi benim hanımda 1520 düşünüyorum (Düşüncesi bile kabus gibi).
Sonuç mu ? Allahım sana geliyorum diye kendimi yüksek bir yerden atarım gibime geliyor.

:kop2::kop2::kop2:

ArMaGeDdOn_87

Üye
Ben bir keresinde symbiandan s3 ile android denedim bir hafta anca dayanabildim.geçenlerde 1020 den note 2 ile yine bir android denemesi yaptım oda 2 gün anca sürdü.o iki android cihazıda eşime verdim ben şimdi 1520 kullanıyorum eşime ise 1320 aldım bizde androidci kalmadı:)
Hocam neyine dayanamadınız Note 2 nin ? Sorunlar neydi ?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
hadi gireyim o zaman :gul: benim eşimde s4 mini var. bunu almadan önce sırf instagram bizde yok diye lumia aldırtamadım, bari dedim samsung alma, yok illa samsung olacak :) neyse aldık kullanıyor (mu acaba? :) ) geçen ilacı için alarm kurar mısın bana dedi, dedim sen kur, ben beceremiom alarmı dedi :ah rehberde zaten bi numarayı bulana kadar 10dk geçiyo (bunun 5dksı açılma süresi :) ) ama daha büyük ekranlı istiyor, artık bu küçük geliyormuş (s4-s5-note2-3). bi ara bi reklam vardı, çay bardağı takımı mı ne? hani kadınlar "sözde" kazayla bardağı kırıp yenisini alıyordu ya, bu o reklamı gördükçe eli telefona gidiyo ben de mi düşürsem "kazayla" acaba diyodu :kop: dedim olduğun yerde kal :gun1:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 511859, beytullah6767, ahmetuzumlu ve 5 diğerleri
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hadi beyler bekliyoruz sizleri de:)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
konuyu nasıl saptırtmışsak yeni konu açılmış bizim için :kop:

• Beğen
sebo7

sebo7

Üye
hanımda Z2 var bende Discovery 2 :D bu durumda ben napam :P

szqn55

szqn55

Üye
valla bende ip5 arıza yaptı çin malı telefon aldım kendime hanıma verecektim gitmiş babama yenisini aldırmış fiyatı 500 e markası bile garip quatro t1453 markası telefoncu demişki ön siparişle alındı 1 ay sonra 800 olcak fiyatı demiş general mobile bile bundan daha iyi nesi güzel anlamadım

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
14 Şubatta herkes eşine bir lumia hediye etsin o halde

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
Dandroid pişmanlıktır yapmayın beyler :D

suyunsesi

suyunsesi

Üye
    Konu Sahibi
Vay anasını bir mesaj bıraktım, nerelere gelmiş :P :D

• Beğen
Tepkiler: ceza87 ve Serhan

cimbomlusinan

Üye
Erkeklerde de var da kadınlarda çok daha fazla bu mal mülk hastalığı. Her zaman daha iyisini, daha fazlasını istiyorlar.
(İstisnalar da yok değil tabi).
Evet istisnalar da var ama istisnalar kaideyi bozmuyor.

Üst Alt