Ve nihayet Windows 10 sahnede!

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Muhtemelen o şekilde olacak. Daha doğrusu kullanacağımız ilk yapı ham olacak güncellemelerle yenilikler eklenecek sürekli.
Mağaza gibi kilit ekranı da ayrı bir uygulama gibi olacak o zaman. Güncellemeler mağazadan verilecek.

• Beğen
Tepkiler: necdetbulut

dakamon

dakamon

Üye
Live lock screen gibi olmasın da

Sanmıyorum ya bu sefer ciddi anlamda MS üzerine oturup kafa yoracaktır. Öncekinde Rudy e bırakmışlardı doğru düzgün api olmadan adam anca o kadar yapabildi.

ArMaGeDdOn_87

Üye
arkadaşlar uzun zamandır yoktum aranızda.... bana kısaca özetlermisiniz şimdi beklenen bu güncelleme ile ne değişiklik bizleri bekliyor malum 1020 vardı bende lg g3 ile takas ettim ve şimdi ise tekrar lm 930 ile takasa girmeyi planlıyorum
hocam LG G3 ü bırakma sebebniz nedir ?

Bay H

Bay H

Üye
Rollback özelliği için Lumia Recovery Tool kullanılacakmış.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: pirenuri, Bay H, Aybin.Kilic ve 1 kişi daha
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
MS bile politika siyaset yapıyor heyecan çıkartmak için her defasında farklı tarihler

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ativ S veya One for Windows gibi cihazlar nasıl desteklenecek acaba ben bunu çok merak ediyorum
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Hafıza kartına download edip yüklemeyi oradan yapacaklar :)

braayn

braayn

Üye
Şu gizemli video bir an önce gelsinde gorsek yahu nedir ne değildir.Şunu şurda tekrar soyliyim severek kullandığım cihazı ve sistemi her daim hatalı politikası yuzundem MS eleştiryorum ama şuda bir gerçek Ms'den diğer sistemlere geçiş yapan ve çok pişman olana şahit oldum .Siz siz olun geç gelen güncelleme için sistemi bırakmayın derim varsın geç gelsin eleştirin yerden yere vurun ama bence geçiş yapmayın .Geçeceksenizee iphone 6,6plus alın 2 bin bilmem kaç kusure onuda eleştireceğiniz an gelir en azından zengin eleştirisi olur. :)

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Şu gizemli video bir an önce gelsinde gorsek yahu nedir ne değildir.Şunu şurda tekrar soyliyim severek kullandığım cihazı ve sistemi her daim hatalı politikası yuzundem MS eleştiryorum ama şuda bir gerçek Ms'den diğer sistemlere geçiş yapan ve çok pişman olana şahit oldum .Siz siz olun geç gelen güncelleme için sistemi bırakmayın derim varsın geç gelsin eleştirin yerden yere vurun ama bence geçiş yapmayın .Geçeceksenizee iphone 6,6plus alın 2 bin bilmem kaç kusure onuda eleştireceğiniz an gelir en azından zengin eleştirisi olur. :)
Ben bir keresinde symbiandan s3 ile android denedim bir hafta anca dayanabildim.geçenlerde 1020 den note 2 ile yine bir android denemesi yaptım oda 2 gün anca sürdü.o iki android cihazıda eşime verdim ben şimdi 1520 kullanıyorum eşime ise 1320 aldım bizde androidci kalmadı:)

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
hadi gireyim o zaman :gul: benim eşimde s4 mini var. bunu almadan önce sırf instagram bizde yok diye lumia aldırtamadım, bari dedim samsung alma, yok illa samsung olacak :) neyse aldık kullanıyor (mu acaba? :) ) geçen ilacı için alarm kurar mısın bana dedi, dedim sen kur, ben beceremiom alarmı dedi :ah rehberde zaten bi numarayı bulana kadar 10dk geçiyo (bunun 5dksı açılma süresi :) ) ama daha büyük ekranlı istiyor, artık bu küçük geliyormuş (s4-s5-note2-3). bi ara bi reklam vardı, çay bardağı takımı mı ne? hani kadınlar "sözde" kazayla bardağı kırıp yenisini alıyordu ya, bu o reklamı gördükçe eli telefona gidiyo ben de mi düşürsem "kazayla" acaba diyodu :kop: dedim olduğun yerde kal :gun1:

Benimkisi N9 u hakladı. Cam kırıldı ama inadına çalışıyor telefon. :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Gençler Windows 10 konusunun dışına çıkmayalım.
Bilgi ve sızıntılara ilişkin olmayan yorumları Lumia Kullanıcıları Kulübü konusuna yazalım.

İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: blackss, dextro22, caner1010 ve 3 diğerleri

mzcoools

Üye
Beyler konu dışına çıkmayalım millet 14 şubatı değilde 16 şubatı bekliyor o kadar mühim bir meselemiz var her yazı bizim için önemli şu anda

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu
symbianbelle

symbianbelle

Üye
Windows 10 testlerinde 635, 920, 925, 930 kullanıldığı şeklinde bilgiler varmış güncellemeyi ilk alacak cihazlar diyebilir miyiz ?

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Windows 10 testlerinde 635, 920, 925, 930 kullanıldığı şeklinde bilgiler varmış güncellemeyi ilk alacak cihazlar diyebilir miyiz ?
925i orada görmek çok güzel inşallah bütün cihazlara aynı anda en azından bir-iki gün arayla verirler.

• Beğen
Tepkiler: symbianbelle
papakudioflu

papakudioflu

Admin
İlk alacak cihazlar değil de ilk alacak cihazlar listesinde olanlar diyebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: symbianbelle
dakamon

dakamon

Üye
Yarın verirler güncellemeyi.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Yarın verirler güncellemeyi.

İnşallah bugün ya da yarın gelir ama daha önce de söylediğim gibi, siz yine 13 ya da 16 Şubat olarak hazırlayın kendinizi.
Erken gelirse sürpriz olsun.

Üst Alt