Nokia Belle FP2 Hack işlemi ve Tüm Nokia telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
yerlesık bılesen hatasına cozum yok mu

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
Ya ben telefonu hackledım uygulamalar da yukledım ama sımdı yuklemeye calıstıgım her dosyada dosya bozuk dyr

ersncak42

Üye
aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
Installserver rp+7.1 var omu tek acık kalsın
1.7 pardon

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
Yıne aynı ya

• Beğen
Tepkiler: Jan
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
sayın nosbar fp2 için yazı fontu degiştrbiliyrmşsn konuyla alakası yok ama sen çok ii ve anladıgn için sana burdan sorma geregi duydum. Telefon hackli.. Ve bildiginiz fantastik programlar ??

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
sayın nosbar fp2 için yazı fontu degiştrbiliyrmşsn konuyla alakası yok ama sen çok ii ve anladıgn için sana burdan sorma geregi duydum. Telefon hackli.. Ve bildiginiz fantastik programlar ??
font zoomer var kullandın mı hiç ?

• Beğen

kurtmustafa

Üye
teşekkürler

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
bu rompatcher dosyalar fp2.zip dosyalarını bilgisayarsızda halletme şnsmz yok mu. Biri cvp verebilir mi rica etsem

asigsasi

asigsasi

Üye
bu rompatcher dosyalar fp2.zip dosyalarını bilgisayarsızda halletme şnsmz yok mu. Biri cvp verebilir mi rica etsem
bilgisayar sadece safe manageri türkçe yapmak için lazım program çince

• Beğen
Tepkiler: Jan ve AtLaNtiSs.

ersncak42

Üye
önce Installserver ve open4all dosyası hariç hepsini e ye çıkar sonra ınstall server ile open4all ı e ye tek tek çıkar
isa abi arkadaş zipi çıkartmayı sormuş çıkarırken hata veriyor da benim dedigim gibi yaparsa hata vermez

• Beğen
Tepkiler: AtLaNtiSs.
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
safenn ingilizcesinide buldum pek onada gerek kalmadı ama bu bahsettiğim dosyann pc de yaparkn 4 tane dosyası vardı ama telefondan baktığımda on tane gözüküyor yoksa bn mi yanlış hatırlıyorum bilmiyorum....... ??

asigsasi

asigsasi

Üye
safenn ingilizcesinide buldum pek onada gerek kalmadı ama bu bahsettiğim dosyann pc de yaparkn 4 tane dosyası vardı ama telefondan baktığımda on tane gözüküyor yoksa bn mi yanlış hatırlıyorum bilmiyorum....... ??
safe manager ile zip içindeki klasörleri C hafızaya gömeceksin 5 klasör ve alt dosyaları var

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
safe manager ingilizcesi burada dursun .)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ersncak42 ve AtLaNtiSs.
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
isa kardeşim xploreden rompatcher dsyaları.zip i E ye çıkart dedim yetrli dimi. Bn daha önce 3 defa yapmştim ama burdaki anlatmlarn pc olan bölümlerini pc de yaptm. Şimdi telefondan oldugu için yanlş yaparm bütün emek boşa gider diye tırstım. Zaten bi dünya yazı insann ömrünü yiyo resmen :D

asigsasi

asigsasi

Üye
isa kardeşim xploreden rompatcher dsyaları.zip i E ye çıkart dedim yetrli dimi. Bn daha önce 3 defa yapmştim ama burdaki anlatmlarn pc olan bölümlerini pc de yaptm. Şimdi telefondan oldugu için yanlş yaparm bütün emek boşa gider diye tırstım. Zaten bi dünya yazı insann ömrünü yiyo resmen :D
çıkartmış olduğun klasörlerin içinde bulunan dosyaları safe manager ile c hafızasında yeri neresi ise( belirtmiş ) oraya atman gerekir.

Hackı zaten pc den yapamazsın

• Beğen
Tepkiler: AtLaNtiSs.
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
tmm anladım abide bnm bahsettiğim olay şu;
pc den rompatcher dosyalar fp2.zip dosyasını önce masa üstüne çıkartyordm a sonrada rompatcher dosyalar fp2 dosyasını E ye atıp safe magerle işleme başlıyordm nlatldgı gibi.
Şu an pc yok elimde bahsettiğim zip dosyasını xploreden çıkartım (e) ye ama safemenager den patches adlı dosya bulamadm çıkardgm dosylrn içinden. Bunu bilgisayarsız nasıl yapabilirm hatasz ?? Kusura bkma nesli tükenmş bi sistem için ugrastryrm seni affet....Bunu bna açıklarsan çok makbule geçer isa kardeş ???

Üst Alt