lumia 830 izlenimlerim

Sponsorlu Bağlantılar

akdeniz77

akdeniz77

Üye
    Konu Sahibi
lumia 830 izlenimlerim
öncelikle pil performansından başlıycam.anlam veremediğim bir şekilde %85 e çok çabuk düşüyor.fakat %85 ten sonra gayet iyi özellikle %55 e falan geldiğinde şarzını bitirmek için biraz uğraşırsınız.en çok şarjı şebeke interneti kullanırken ve şebeke iyi çekmiyorsa fena tüketiyor wi-fi de mükemmel.ekran da ise siyahlar harika grileşme yok.ama 2 sene lumia 920 kullanmış biri olarak(genelde l920 yle kıyaslıyorum)piksel kalitesi olarak fark var diyebilrim.hız dersiniz oyunlar da sayfa geçişlerinde harika.ısınma çok az normal bi telefondan biraz daha az diyebilirim.bana göre en büyük eksisi tasarımdan kaynaklanıyor galiba telefonla konuşurken fazla kulağınıza yapıştırmayın canınızı acıtabilir:kotu: en büyük artıları ise şöyle:hoparlör harka ötesi yüksek ses seviyosanız sokağın ortasında açın bi müzik millet noluyoo burda ya desin o derece kalite de ona keza müthiş.kulaklık girişi biraz değişik aynı 3.5 fakat benim eski l920 nin kulaklığını ve her kulaklığı desteklemiyor kulaklık alırken denemenzi tavsiye ederim ve alacaklar için.ve final olarak kamera 10 mp bence yalan 13 kadar çekiyor renkler de çok güzel.;)ön kamera da 0.9 diye sizi yanıltmasın samsungun 2 mp lerinden daha iyi.sorularınız varsa alacak arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ceza87

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
akdeniz77

akdeniz77

Üye
    Konu Sahibi
Biraz daha açar mısınız?
yani ısınma falan değil telefonun üst kısmını kulağına yapıştırdığın zaman keskin hatlı olduğundan galiba acıtıyor kulağı.biraz uzun konuşursan kulak değiştirebilrisin bende böyle oluyo ama belki başkasında olmaz.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
yani ısınma falan değil telefonun üst kısmını kulağına yapıştırdığın zaman keskin hatlı olduğundan galiba acıtıyor kulağı.biraz uzun konuşursan kulak değiştirebilrisin bende böyle oluyo ama belki başkasında olmaz.
Muhtemelen ondandır. Bazı telefonlarda olur.

Nirvana92

Nirvana92

Üye
sokagın ortasında son ses açın millet yeni telefon almış desin

Nirvana92

Nirvana92

Üye
onu kastetmediğimi sende en az benim kadar biliyosun

evt biliyorum
Şebeke baglantısında kameranın üst tarafı aşırı ısınıyo bnm L525 de senin eski 925de öyleydi sanırım 830da ısınma sorunu yok mu?

akdeniz77

akdeniz77

Üye
    Konu Sahibi
ben 920 kullandım 830 da yok denecek kadar az ben farketmiyorum acaba ısınıyomu diyince anlaşılıyo o da en fazla %10 o kadar da olsun yani:)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
kronikleşen ısınma sorunun çozulmuş olması çok iyi oyun oynarken korkuyorum oatlıcak elimde diye , bi çok kişiden de duydum bu kameranın o taraflarda ısınma oldugunu

akdeniz77

akdeniz77

Üye
    Konu Sahibi
kronikleşen ısınma sorunun çozulmuş olması çok iyi oyun oynarken korkuyorum oatlıcak elimde diye , bi çok kişiden de duydum bu kameranın o taraflarda ısınma oldugunu
ben bği candy crush oynuyorum bi de şebeke interneti kullanıorum.hatta bugün niye ısınmıyor hiç diye tereddüt ettim bi an.ısınmıyor arkadaş bende anlamadım.hemde 1-2 saat boyunca

BaySerkan

BaySerkan

Üye
Hocam birşey soracağım sizin telefondaki IS sürüm numarası nedir ben aldığımda üstünde 8.10.14219.200 vardı dün akşam Nokia Recovery Tool ile telefonu sıfırladım sürüm numarası 8.10.14157.200 e düştü

akdeniz77

akdeniz77

Üye
    Konu Sahibi
Hocam birşey soracağım sizin telefondaki IS sürüm numarası nedir ben aldığımda üstünde 8.10.14219.200 vardı dün akşam Nokia Recovery Tool ile telefonu sıfırladım sürüm numarası 8.10.14157.200 e düştü
8.10.14157.200 ben sıfırlamadım öyle seninki başta nasıl yüksektiki

BaySerkan

BaySerkan

Üye
pfd'i aktif edip tekrar güncelleme kontrolü yaptırdım 8.10.14219.200 ü buldu tekrar yükledim,ben telefonu sıfır almadım 15 günlük falandı aldığımda belki önceki sahibi yükledi bilemeyeceğim..

akdeniz77

akdeniz77

Üye
    Konu Sahibi
pfd'i aktif edip tekrar güncelleme kontrolü yaptırdım 8.10.14219.200 ü buldu tekrar yükledim,ben telefonu sıfır almadım 15 günlük falandı aldığımda belki önceki sahibi yükledi bilemeyeceğim..
pfd ne

lazye

lazye

Üye
Prewiev for devolopers :)

Üst Alt