Duyuru Windows 10 Mobile Geliyor [Etkinlik Bitti]

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Belfiore bir açıklamasında söylemişti.
"Ayarlar kısmındaki dağınıklığın ve karmaşanın farkındayız. Buna bir düzen getirmeye çalışacağız" demişti
Joe , mobil veri kısa yolu için de buna benzer bir açıklama yapmıştı. Sanırım mevcut halinden şikayetçi olan yok.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Joe , mobil veri kısa yolu için de buna benzer bir açıklama yapmıştı. Sanırım mevcut halinden şikayetçi olan yok.

Çok sıkıntı yaratan bir durum değil ama en azından alfabetik sıralama falan gibi bazı sıralama şekilleri gelse iyi olur :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: byibo
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Win10 gelişi uzun sürer

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Ne yapacaklarsa çabuk yapsalar yada en çok 2 güne bir sızıntı olsa da iştahlansak, böyle hiç güzel değil ya :(

ihsan.snmz

Üye
Şu tepeye mobil veri gelsin de :D

hakimnokta

hakimnokta

Üye
bu konsept çalışma harika olmuş menü listesine de bir foto atsak fena olmaz şöyle cıvıl cıvıl bir ekranımız olsa kibar olurdu görsel anlamda ben bu tür şeyleri istiyorum mesela sağa doğru çekince ayar menüsü oyunlar yada müzik çalar medya gibi şeyler olabilir başlat menüsünde ki geçiş efektleri biraz daha arttırılabilir uygulama konusunu zaten bayağı işledik bunları anlatmayı gerek görmüyorum ama benim olayım biraz daha grafik diyorum

hakimnokta

hakimnokta

Üye
Samsungun wave 2 yada 3 bilemiyorum floresan lambada harika çekim yaptığını gördüm bizim telefonumuzun neyi eksik arkadaş lumiada sarımtırak bir renk alırken onda harika ve gerçekçi duruyordu çok ilgimi çekti kamerada öyle bir iyileştirme yapılır mı

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Windows Mobile 10 beklediğimiz özelliklerle gelirse, kararının netleşmesine yardımcı olur usta...
Hadi hayırlısı bakalım. :tebessüm:
Evet kardeşim inşallah , elimde bir tek windows phone yüklü cihaz yok :cool :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece

Emre

Üye
Bluethoothla Gönderdiğimiz Dosyalar Nereye Gidiyor :hmmm

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Win10 son şanş. Birşeyler değişmezse sonra ki telefonum Htc olur

...decode...

...decode...

Üye

Tom Warren da bu fotoğrafların gerçek olma ihtimali var diyor :hmmm, Kendi düşüncem ise bunların gerçeklik payının %100 olmasa bile bir %60-%70 olabileceği yönünde. Joe Belfiore 19 Şubat'tan önce Windows Phone hakkında açıklamalar yapacağız demişti, Ocak'taki etkinliklerinin de yakın olduğunu düşündüğümüzde bu sızıntının gerçeklik payı olabilir bence. Elleri ovuşturalım yavaştan :eller:

EDIT: Bu resmin bir konsept mi yoksa bir sızıntı mı olduğunu tabii ki Nawzil'e de sorulmuş ve kendisinin verdiği cevap. Bu da bonus olsun :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yunus-emre-6606 ve byibo
orian

orian

Üye
Ekranı sağa kaydırma olayı neden yok acaba? Ya arkadaşın dediği gibi; müzik çalar, ayarlar vs ya da en azından sağa kaydırınca uygulama listesi sonra bidaha sağa kaydırınca ana menü olsa. Yani boş boş duracağına o kısım :)

screamofcnc

Üye
Bence müzik çalara da el atmaları lazım ki nitekim atmışlardır da, mağazadaki müzik çalarların çoğu bir işe yaramaz, hepsi telefonda gömülü uygulamayı kullanıyorlar sadece görünümleri isim vs değişik, şöyle power amp gibi sesleri yönetebileceğimiz bir uygulama yok, bundan bir hafta önce wp'nin android uygulamalarını kullanabileceği haberi gündeme gelmişti inşallah doğrudur tabi stabiliteyi bozmadığı sürece...

Üst Alt