5800 Mp4 Video izleme yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

asroma7

asroma7

Üye
    Konu Sahibi
5800 Mp4 Video izleme yardım!
Arkadaşlar yardım edin lütfen dizilerimi ve filmleri. E71 den kücük eranda hd izlemekten bıktım E71 de core player kullanıyorum açamadığım video yok.

Ammavelakin 5800 da smart movi dediler kullandım çoğu mp4 açılmıyo ses var görüntü yok. 5800 a core player felan varmı acaba. Veya başka program.

• Beğen
Tepkiler: 4705163

asroma7

asroma7

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım açtığımda donuyor.

asroma7

asroma7

Üye
    Konu Sahibi
5800 xm sadece kendi çektiğim mp4 ve 3gp açıyo ucplayer bnde. Diğer mp4 lerde donuyor.

yasin213

yasin213

Üye
5800 xm sadece kendi çektiğim mp4 ve 3gp açıyo ucplayer bnde. Diğer mp4 lerde donuyor.
Youtube Mp3 Dowloader'den bir müzik indir. Eğer sorun çıkarsa hard format atmayı dene.

4705163

Üye
uc player de donuyo video lar başka bir program yok mu

4705163

Üye
teşekkürler denicem

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Smartmovie'nin kendi çevirici programı var avi formatında çevirip izliyorsun videoları telefonda. 5800 kullanmış biri olarak Smartmovie Nokia Symbian için bulabileceğin en iyi video izleme programıdır. Ben yıllarca 6630'da Smartmoviede film ve videolar izledim. Smartmovie'nin kendi çeviricisi ile avi formatına dönüştürüp at telefonuna öyle izle videoları.

4705163

Üye
video nun uzantısını avi yaptım mı açılır mı yani

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim uzantısını değil smartmovie ile gelen converter programı var o program ile videoları dönüştürüp telefonda smartmovie ile izliyorsun

lazye

lazye

Üye
kardeşim eğer kaliteli video izlemek istiyorsan mecbur converter yardımıyla çevirmen lazım 5800 eski olduğu için günümüz kodekleri ile uyumsuz kalıyor çoğu zaman tavsiyem izleyeceğiniz videoyu pcde converter ile dönüşütürüp izlemeniz sağlıcakla kalın

4705163

Üye
5800 a converter bu uygulama yüklenir mi eğer varsa linkini atabilir misiniz

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kimse telefon kullanmayı bilmiyor belli sırf sizin için ayrı konu açıcam.

Cadillac34

Üye
Core Player benim telefonda da görüntü vermiyor. Sanırım codec desteği yok.

Smart Movie Converter ile videoları bilgisayarda .avi formatında dönüştürüp Smart Movie Player izleyebilirsiniz. Birde .avi formatını .mp4 formatına da çevirebilirsiniz. Bunun için internette arama yaparak bulabilirsiniz.

Ayrıca, dönüştürücü ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız, mevcut uygulaması var.

[ Stuart Howarth] Cute Tube V2.05(1) Belle Signed

4705163

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Core Player benim telefonda da görüntü vermiyor. Sanırım codec desteği yok.

Smart Movie Converter ile videoları bilgisayarda .avi formatında dönüştürüp Smart Movie Player izleyebilirsiniz. Birde .avi formatını .mp4 formatına da çevirebilirsiniz. Bunun için internette arama yaparak bulabilirsiniz.

Ayrıca, dönüştürücü ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız, mevcut uygulaması var.

[ Stuart Howarth] Cute Tube V2.05(1) Belle Signed

Ben de aynı şeyleri söyledim adamlara. :)

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
cuteTube 5800 da çalışmaz. Konuda bahsi geçen converter telefon için değil bilgisayar için yanlış anlamış sanırım.

Üst Alt