htc desire 500 açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
htc desire 500 açılmıyor
arkadaşımın htc desire 500 telefonu var fakat hiç açılmıyor orjinal rom yükleyerek açmayı düşünüyorum fakat rom da bulamıyorum varmı bildiğiniz?

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Şarja takıp dene bakalım tepki veriyor mu

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
şarja tepki veriyor ama ekran gelmiyo htc yazısında takılıp kalıyo

mrzstyl

mrzstyl

Üye
bende htc desire 500 var telefonu 4 kez yere fırlatmam sonucu telefon hiç açılmıyo sadece sarja takdığımda sarj ekranı geliyo karıncalanıp kapanıyo ve yine aynı şekilde oluyo.
telefon darbe aldımı hiç ?

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
hocam telefon arkadaşımındı arkadaşım için açmıştım konuyu şimdi telefonu çalışıyor çocuğun servise göndermişti telefonu 1 ay sonra gelmişti

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hocam telefon arkadaşımındı arkadaşım için açmıştım konuyu şimdi telefonu çalışıyor çocuğun servise göndermişti telefonu 1 ay sonra gelmişti
biraz geç olmuş ama bootloader filan kırdınız mı ? kırmadıysanız htc nin sitesinden direk ruu olarak orjinal romu pcden oyun program vb. kurar gibi atabilirsiniz

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
olay oldu geçti ya düzeldi telefon :D

• Beğen
Tepkiler: kar_12

38fatihertem

Üye
TayfurBeyy öncelikle iyi günler benim bir HTC 500 telefonum var .Telefon dokunmatik falan sikintisiz calisiyordu.Ama bir ay önce kapandı telefon sonra açılmadı.Sarja takıyorum şarj oluyor görüntüsü geliyor ama bir süre sonra uyarı veriyor.Telefonun ne sıkıntısı var size zahmet bir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim .Hayırlı Günler

Üst Alt