Sevdiğim kız (eski kız arkadaşım) dün itibariyle nişanlı

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Sevdiğim kız (eski kız arkadaşım) dün itibariyle nişanlı
Konu başlığında ne yazdıysam o kadar konu yazacak bişey bulamadım. Tesellisi varmıdır böyle durumların.??

Emre

Üye
yapacak birşey yok giden gitmiş çoktan.

Invoke

Invoke

Üye
Adı ne ve adın ne? Ad falı bakayım sana, ciddiyim ha.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
fal filan feşmekan. Hepsi amerikan oyunu :zzz:

SHS

SHS

Üye
Unutucan ama zor anca yeni bi kız unutturur

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
bnde 6 yildir bi kizi seviom 1 kere zart diye teklif ettim kabul etmedi hala sviom ama bi turlu konusamiom off

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yapacak ne olabilir ki geçer

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
bildiğin en derine göm aşkı kimseler onu bulamaz ;)

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Elbet geçer arkadaşlar lakin en çabuk nasıl geçer o önemli. Bir konu açmıştım orda da belirttigm gibi takıntili biriym. Birşeye fazla baglandıgm zaman onu kolay kolay silemiyorum. En son bu kadar çok sevdgmde lise 4 de idim tam tamına 2.5 yılımı aldı onu unutmam. Şimdiki kızı ona gore daha masum buluyordum gerçekçi duşununce hiçte masum degl yani. Nasıl mı? Ayrılmayı ben istedim (sevmedigm icin degl) bu ayrlıgtan 1.5 ay snra şu anki cocukla cıkmaya başladı. 5. Ayında sözlendi 7. Ayında da nişanlandı. Bu ne hızdır arkadaş bile diyemedm. Sonucta hala sevyorum öyle bakıyorm ardından yapck bişeyde yok. Nrmal mi 7 ayda nişanlanmak acabaki? Normalde Ben mi abartıyorm.

zombaka

zombaka

Üye
aynen devam

Son düzenleme:
The SLayeR

The SLayeR

Üye
hayat dewam ediyor demi.

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Hayatta bundan başka uzulcek şeylerimde var. Ve kaybettgmde bu acının milyonlarca katını yaşayacagm ailem var şukur. Hayata iyimser bakarsak annemin-babamın varlgı hayata bglıyor beni. Ne kadar iyi bir yaşantm olmasada. Ama işte bazen diyorum neden bunu yaşamak zorunda kalıyorum. Ayrılırken ağlayan kız şimdi başkasyla nişanlanyor. Beraberkende ayrldktan sonrada çevremde bulunan kişilerd En kendime eş yapabilcegm tek kişiydi. Sanki başkası hiç olmayacak gbi. O şimdi başkasına ait. Nişanlı bir kızı hala sevmek, duşunmek dogrumudur. Başkasının çunku buyuk olasılıkla bir daha onu sadece uzaktan uzaktan gorebilcem. Unutmak için yeni arayışlar lazım ama bunuda yapmak kendime ihanet gbi goruyortm. Çunku hala sevyorm.Konuyu hortlatmış gibi olacak ama yazmak istedim. Konuyu eski yazılarıma bakarken gordum. Aşk acısı çeker insanlar kimi 2 gün kimi 2 yıl. Sonuçta hep unutulur. Bazı aşklarda sınavdır bu aşk da bana ders oldu. Unutamam unutamıcağım gunleri hatırlıyorum gulunç geliyor şu an. :) bana tek zararı hic bir kıza guvenmiyorm şu an ama onuda aşacagım eminim:))

rockandroll

rockandroll

Üye
senin için geçmiş olsun bayan içinde hayırlısı olsun.umarım sende en yakın zamanda gönlüne göre yeni birini bulur her şeyi unutursun.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
buyu yap kardes
cinleri musallat edersen yuvalari yikilir ve korkarlar

Darqos

Darqos

Üye
Yuva yıkanın yuvadı olmaz Kul hakkınadagirersin ayırmaya kalkma , Hayatına başka biri girer Gez dolaş unutmya çalış Farklı insanlarla tanış

osicik

Üye
boşver seni kaybettiğine o üzülsün... ;)

Darqos

Darqos

Üye
evlendiği kişi bu arkadaşımızdan daha makbul birimi ki ???
Hayır tabilkide Kız başkadını sevmiş ve Evli Artık kimseyi ilgilendirmez Geçmişte bu arkadaşımızı üzdüyse Ahirette çeker cezasını Giden gitmiştir geri gelmez Unutmak şarttır Aksi taktirde Kendine zarar vermek Çok saçmalıktır Deymez Yani Hayatta daha kimleri seveceğiz aşık olacağız Hayat güzeldir Ve acı Biz hayata İmtihan için geldik Allahın bize yaptığı imtihan Uyum sağlamak zorundayız

osicik

Üye
Hayır tabilkide Kız başkadını sevmiş ve Evli Artık kimseyi ilgilendirmez Geçmişte bu arkadaşımızı üzdüyse Ahirette çeker cezasını Giden gitmiştir geri gelmez Unutmak şarttır Aksi taktirde Kendine zarar vermek Çok saçmalıktır Deymez Yani Hayatta daha kimleri seveceğiz aşık olacağız Hayat güzeldir Ve acı Biz hayata İmtihan için geldik Allahın bize yaptığı imtihan Uyum sağlamak zorundayız
iyiya işte dostum
o seni kaybettiğine üzülsün demek ne anlama geliyor ????
bu hayatta neler gelir geçer yaşım 35 bu arkadaşımızda 3-4 sene sonra vaybe böyle bişey olmuştu neler düşünmüştüm üzülmüştüm diye tatlı bir tebessüm içine girecek ;) ;)

• Beğen
Tepkiler: Darqos