Sevipte kavuşan var mı ya ??

Sponsorlu Bağlantılar

abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
Seviyorsa adi ask olur. Kavusunca ask biter.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

zombaka

zombaka

Üye
ne demiş atalarımız seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli

mrzstyl

mrzstyl

Üye
    Konu Sahibi
Seviyorsa adi ask olur. Kavusunca ask biter.
Ah şu kız bi he dese öğrenicez aşk bitiyomu bitmiyomuYa yeter artık 7.kez red cevabı aldım belgrad kuşatmalarını geçti yardım edin yokmu sevipte kavuşan

• Beğen
Tepkiler: çaminci
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Ah şu kız bi he dese öğrenicez aşk bitiyomu bitmiyomuYa yeter artık 7.kez red cevabı aldım belgrad kuşatmalarını geçti yardım edin yokmu sevipte kavuşan
Demek ki hayırlı olan bu sende ne uzatıyon kız istemiyor demek ki bırak o kaybetsin 7 kez teklif/ edecek kadar ne yaşadın be kardeşim :D

zombaka

zombaka

Üye
istisna97

istisna97

Üye
Ben 8.sınıfım malum Teog var kıza teklif ettim baya uğraştım 10 kere falan reddedildim kızın gözü dersten başka bişey görmüyor zaten 8 senedir hiç sevgilisi olmamış yada galiba 1 tane olmuştu hatırlamıyorum kabul etmiyor kimseyi TEOG bitince tekrar teklif etsem mi ?

• Beğen
Tepkiler: T.serdar

jetblacklife27

Üye
Ben 8.sınıfım malum Teog var kıza teklif ettim baya uğraştım 10 kere falan reddedildim kızın gözü dersten başka bişey görmüyor zaten 8 senedir hiç sevgilisi olmamış yada galiba 1 tane olmuştu hatırlamıyorum kabul etmiyor kimseyi TEOG bitince tekrar teklif etsem mi ?
yaz mevsiminde teklif et :/

0MG90

0MG90

Üye
Ahhh ahh :(

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Manada Uzaklıkmı?

çaminci

çaminci

Üye
Merveeeeeeğ özledim seni

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Vardır

phasan

phasan

Üye
Bu ne nereye baksam hep merve ismi cıkıyor karsıma

• Beğen
Tepkiler: çaminci
ByKatre

ByKatre

Üye
oğlum daha çocuksun bırak bu işi sanki evleneceksın ilerde evleneceğin kişinin kimseyle çıkmasını istemezsin sanırım

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Aşık nasıl olunuyo ya 17 yaşındayım diyorum bu kız çok güzel ama öbürünü görünce oda çok güzel hepsi güzel yani aşık nasıl olunuyoki

mrzstyl

mrzstyl

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54