2014 En Yeni İyi Geceler Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
2014 En Yeni İyi Geceler Mesajları
Güneş bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler sevgilim.

Seni uyurken izlemek isterdim, uyuduğunda yıldız gözlerini öpmek isterdim. işte ozaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum bebeğim, iyi geceler sevdiğim

Yalnız gecelerimin vazgeçilmez rüyalarında saklıyorum seni, sen benim için bir hayatsın sen bende bir cansın sevgilim iyi geceler.

Hayatımın anlamısın ve ben yalnızca seninle yaşayabilirim… Nefes aldığın her gün için yanağına bir öpücük yolluyorum huzur içinde uyu canım… rahat ve neşeli… İyi uykular. Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenildiğinde uykusuzluğa, seni gökten alıp rüyalarıma teslim ediyorum, gözlerimden ıraktasın belki ama her zaman kalbimde olduğunu unutma. İyi Uykular.

Düşlerime karşı çıktım uyumuyorum, bütün insanlar derin uykudayken ben sana dalıyorum, uyumak çok tatlı derler ya ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum. Canım iyi uykular .

Sevgilim, düşlerimde sen ol derdim ama o zaman korkarak uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Ben uykuyu yalnızca seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleğimsin iyi geceler aşkım.

Allah rahatlık versin hepinize Tatlı Rüyalar arkadaşlar.. Bir Rüya gibisin beklerim Seni geceler boyu iyi geceler bebeğim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlenelim ve en güzel rüyalara birlikte dalalım iyi geceler dilerim arkadaşlar.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm

Allah'ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Sen uyuduğunda melekler dört bir yanını sarsın ve güzel rüyalarr seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler bebeğim.

Ak bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında neşe, kalbinde aşk ve bağlılık var, kar gibi bembeyaz tüylerinde ümit, gagasında iyi uykular öpücüğü, yanağını uzat…

Geceleri ırak yerlere çığlık olur sesim, denizlerden çıkan yosunun kokusundan daha yoğun sana olan hasretim, bu akşam sadece senin uğruna kapanıyor gözlerim. İyi uykular bitanem.

Her an zihnimdesin öylesine bendesin ki hiç azalmak, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden ayrılana, bu dünyadan gidene kadar görebildiğim tek esas düşüm sensin, tatlı düşler sevgilim.

• Beğen
Tepkiler: kangb, somurtukk ve bbakkus

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:tşk:

Invoke

Invoke

Üye

ErenMSC

Üye

somurtukk

somurtukk

Üye
Çok güzel bi kac tanesini aldim . teşekkürler.

ghost2074

ghost2074

Üye
Teşekkürler

karansa

karansa

Üye
"Sevgilim, düşlerimde sen ol derdim ama o zaman korkarak uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor." Bunu yazıp yollayayım dedim, şimdi açıklamasını yapmakla uğraşıyorum. :(

Luck Star

Luck Star

Üye

Morpheuz

Morpheuz

Üye
"Sevgilim, düşlerimde sen ol derdim ama o zaman korkarak uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor." Bunu yazıp yollayayım dedim, şimdi açıklamasını yapmakla uğraşıyorum. :(
Gerçekten mi ? Niye bunu gönderdinki bildiğin sen benim kabusumsun demişsin :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

Üst Alt