Oyun Order & Chaos Online Yardımlaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Order & Chaos Online'da sizce en iyi sınıf hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    30
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Order & Chaos Online Yardımlaşalım
Merhaba sevgili Maxicep okurları
İlk konum bunu belirteyim.

Burda Order & Chaos Online Oyunu hakkında birbirimizle yardımlaşabiliriz.İstediğiniz herşeyi sorun cevaplansın.Oyunda takıldığınız görevleri,ne işe yaradığını bilmediğiniz itemleri veya oyun ile ilgili merak ettiğiniz herhangi bir şeyi sorabilirsiniz.

PVP SİSTEMİ ( LİGLER )

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Meslek Sistemi:

Sınıflar Hakkında Kısa Bilgi:

İpuçları:

Son düzenleme:

terkidiyar_

Üye
Hangi serverdesiniz nick nedir

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
[ Eski Mesaj ]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: EphesusPC

terkidiyar_

Üye
Kardes teskilata bekliyosunda durduk yere oyundan banlandim play store da gordugume gore bircok kisi banlanmis oyuna giremiyorum 70 lvl car vardi emekler itemler bosa gitti :( yeni carda acamiyorum napsam bilemedim

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Evet doğru.Birçok kişinin char'ı banlanmış.Oyunda oyuncu sayısı azalmış bunun yüzünden.Gameloft'a yüzlerce mesaj yagıyıor.Şimdilik bir açıklama yok.Ama birkaç kişinin hesabı istek üzerine tekrar açılımış.Size önerim Gameloft Live hesabınızla Mesaj atmanız.Olmazsa başka bir Gameloft oyunundan mesaj atın.Mesela Modern Combat 4 veya Modern Combat 5.Mutlaka cevap veriyorlar.Bunca emeğinize göz yummazlar.

xxoksxx

Üye
Ben bu oyunu bi turlu oynayamadim. Oyun aciliyo giris bilgilerimi girip giris tusuna bastigimda O&C durduruldu diyor ve kapaniyor bunun cozumu nedir yardimci olabilir misiniz

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu oyunu bi turlu oynayamadim. Oyun aciliyo giris bilgilerimi girip giris tusuna bastigimda O&C durduruldu diyor ve kapaniyor bunun cozumu nedir yardimci olabilir misiniz

[ Eski Mesaj ]

Son düzenleme:

derincan

Üye
arkadaslar ben bos bos adam keserken yukarıdaki hediye yerim doldu basınca bana bi tas geldi üstündede binek yakalmama oranı %5 yazıyo bunu nerde ve nasıl kullanabilirim şimdiden teşekkürler:horse:

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ben bos bos adam keserken yukarıdaki hediye yerim doldu basınca bana bi tas geldi üstündede binek yakalmama oranı %5 yazıyo bunu nerde ve nasıl kullanabilirim şimdiden teşekkürler:horse:
[ Eski Mesaj ]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: derincan

derincan

Üye
Öncelikle Konuya ilgi gösterdiğiniz için teşekkürler. Kazandığınız item oyunda bir yere daha hızlı gitmenize yardımcı olan binekleri ( Yakalanabilir binekleri ) yakalayabilmenize yardımcı olur. Binekler ise oyunda gördüğünüzü varsayıyorum ya 99 altına satın alabilirsiniz ya da bağ taşı ile yakalayabilirsiniz. Tabi öncelikle bineklere binebilmeniz için ırkınıza özel biniş becerisini öğrenmeniz gerekiyor. Biniş becerisini ise oyunun Greenmont denilen şehrinde binek ahırının önünde duran NPC'lerden karşılayabilirsiniz. 20 altın karşılığında tabi.
çok teşekkürler bide bir sorum daha var hani oyunda ucan kartlar oluyo ya onlar bi işe yarıyomu yoksan bi şeye gönderme olarakmı yapılmış

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler bide bir sorum daha var hani oyunda ucan kartlar oluyo ya onlar bi işe yarıyomu yoksan bi şeye gönderme olarakmı yapılmış
Ne demek asıl biz teşekkür ederiz. Uçan kartlar derken?

karayipx

Üye
Hala oynayan varsa amerika 1. Serverdyz cogu kisi avrupan buraya geldi gelenlere yardmci oluruz nick:yamtarrr s3 s2 pvp set karisik assasm var

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:

xsavasx

Üye
Allah aşkına bi yardımcı olun 2 sorum var biri bağlı İtem nasıl çözülür ikincisi ben insanım kumlu kurt yakaladım nasıl bineceğim (ata biniyorum)

• Beğen
Tepkiler: Albatros Suvarisi
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: xsavasx
byzkrtl

byzkrtl

Üye
Merhabalar..
2 gun once oyuna basladim su anda level 25'im fakat bir sorunum daha dogrusu sorum var..
"Binek izni" binek becerisini gelistirmem/ögrenebilmem için bir izin almam gerekiyormus sanirim fakat dun geceden beri deli dana misali ordan oraya kosturuyorum nasil alicam bu izni diye :D forumlarda da bir şey ile karsilasmadim -_- bir bilginiz var ve bununla beni aydinlatabilirseniz cidden cok sevinirim. Tesekkurler simdiden :)

• Beğen
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar..
2 gun once oyuna basladim su anda level 25'im fakat bir sorunum daha dogrusu sorum var..
"Binek izni" binek becerisini gelistirmem/ögrenebilmem için bir izin almam gerekiyormus sanirim fakat dun geceden beri deli dana misali ordan oraya kosturuyorum nasil alicam bu izni diye :D forumlarda da bir şey ile karsilasmadim -_- bir bilginiz var ve bununla beni aydinlatabilirseniz cidden cok sevinirim. Tesekkurler simdiden :)
Öncelikle konuya ilgi gösterdiğiniz için teşekkürler. Binek izni denilen şey bineğinize binebilmeniz için gereken binek becerisidir. Bunu oyunun Greenmont bölgesinde binek ahırının önünde duran NPC'lerden birinden karşılayabilirsiniz. 20 altındı galiba :) Bu biniş becerisi bi kitap şeklinde olur. Satın aldığınızda envanterinize gelecektir. Ve kitaba tıklayıp kullan dediğinizde binek beceriniz ilk becerisini alacaktır. Tabi ırkınıza uygun biniş becerisini almanız lazım ( İnsan, Org, Elf, Hortlak, Mendel ) hepsi aynı fiyatadır. Bu binek becerisini öğrendiğinizde biniş becerisi kitabını aldığınız NPC'nin yanında duran diğer NPC'den ırkınıza özel bineğinizi alın. Ya da bağ taşı denilen item ile haritanın farklı yerlerinde görülen ( Ki neredeyse günün her saati bulabilirsiniz ) bineği yakalayabilirsiniz. Tabi yine ırkınıza özel bineği yakalamalısınız. İlerde runik taşı satın alırsanız diğer ırkların biniş becerisini de öğrenip onların bineklerine de binebilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir :) Başka bir sorunuz varsa hemen cevaplayabilirim :)
Öncelikle konuya ilgi gösterdiğiniz için teşekkürler. Binek izni denilen şey bineğinize binebilmeniz için gereken binek becerisidir. Bunu oyunun Greenmont bölgesinde binek ahırının önünde duran NPC'lerden birinden karşılayabilirsiniz. 20 altındı galiba :) Bu biniş becerisi bi kitap şeklinde olur. Satın aldığınızda envanterinize gelecektir. Ve kitaba tıklayıp kullan dediğinizde binek beceriniz ilk becerisini alacaktır. Tabi ırkınıza uygun biniş becerisini almanız lazım ( İnsan, Org, Elf, Hortlak, Mendel ) hepsi aynı fiyatadır. Bu binek becerisini öğrendiğinizde biniş becerisi kitabını aldığınız NPC'nin yanında duran diğer NPC'den ırkınıza özel bineğinizi alın. Ya da bağ taşı denilen item ile haritanın farklı yerlerinde görülen ( Ki neredeyse günün her saati bulabilirsiniz ) bineği yakalayabilirsiniz. Tabi yine ırkınıza özel bineği yakalamalısınız. İlerde runik taşı satın alırsanız diğer ırkların biniş becerisini de öğrenip onların bineklerine de binebilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir :) Başka bir sorunuz varsa hemen cevaplayabilirim :)
Bir bineğe sahip olursanız heryere artık bineğinizle gitmeyi isteyeceksiniz :)

• Beğen
Tepkiler: xsavasx ve byzkrtl
byzkrtl

byzkrtl

Üye

Bir bineğe sahip olursanız heryere artık bineğinizle gitmeyi isteyeceksiniz :)

coook tesekkur ederim ya aptallik bende tamamen sayfalari degistirmeyi ne alakaysa akil edemedim obsesif bir sekilde nasil binek alabilirim diye saga sola zipladigimdan olsa gerek :D simdi tatli tatli geyigimle cayir cimen geziyorum :P

• Beğen
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
coook tesekkur ederim ya aptallik bende tamamen sayfalari degistirmeyi ne alakaysa akil edemedim obsesif bir sekilde nasil binek alabilirim diye saga sola zipladigimdan olsa gerek :D simdi tatli tatli geyigimle cayir cimen geziyorum :P
[ Eski Mesaj ]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: xsavasx
byzkrtl

byzkrtl

Üye
  • Beğen

Üst Alt