Galaxy S4 Mini 4.4.2 Rusya Stock Rom

Sponsorlu Bağlantılar

cixx_bg

cixx_bg

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Mini 4.4.2 Rusya Stock Rom
Galaxy S4 Mini (GT-I9190) 4.4.2 Rusya Stock Rom

Arkadaşlar Aşağıda Paylaşmış Olduğum Sistem Bilgileri GT-I9190'a Aittir. Rusya da Güncellemesi Başlanan 4.4.2'nin Stock Rom'u dur. Paylaşmış Olduğum Resimler Kendi Cihazıma Aittir.
Güle Güle Kullanın...

Firmware: 4.4.2 KitKat
PDA: I9190XXUCNG1
CSC: I9190SERCNG1
MODEM: I9190XXUCNG1
CHANGELIST: 1995154
BUILD DATE: 03.07.2014

Firmware:

Odin v3.09:

• Beğen
Tepkiler: Moruk

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler

konuya romun nasil yuklenicegini anlatan bir yazi eklermisiniz kendi tercubelerinizden rica etsem
bilen olur bilmeyen olur

NextWorld

NextWorld

Üye
RUSYADAN Türkiye romuna dönünce hata veriyormuş diye söylentiler var bilgilerinize...

cixx_bg

cixx_bg

Üye
    Konu Sahibi
Altta vermiş olduğum video'dan anlatımlı bakabilirsiniz. sistem aynıdır.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
RUSYADAN Türkiye romuna dönünce hata veriyormuş diye söylentiler var bilgilerinize...
bir sorun olmaz sanmıyorum. hem dönmeni gerektirecek bir durum yok ortada. orijinal rom ve Türkçe dil desteği var içerisinde, direk türkiyeye gelenle rusya rom aynı zaten değişen bir şey yok, açılırken öncelik olarak rusca dil paketli olara kaçılıyor ve Türkçe dil seçiyosun. türkeye verilseydi, direk Türkçe açılırdı ve diyer dillerde yine içerisinde mevcut, sonuçta orijinal rom

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33
NextWorld

NextWorld

Üye
yok ondan değil türkiye romuna geçiş yapınca kerneller farklıymış galiba hata veriyo orjinali flashlamna rağmen dönmeyin derim. Dönüpte alanlar endonezya kursunlar şimdilik o açılıyor...

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
ben guncelledim simdilik sorun yok gibi guzel oldu :spr

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
peki 4.4.2 rusya romunda root işlemleri 4.2.2 ile aynımı ?

berk alican

Üye
uyglmlr diye rusya romu olduğu için mi böyle 4.2.2 de uygulamalar yazıyor

Rhino Prime

Üye
its great :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
nomad533

nomad533

Üye
hocam benim tele birsürü gereksiz şey yüklediğim için orjinal rom bozuldu mecbur bunu yükliyecez zaten stock rom sıkıyor bazı oyunlar açılmıyor gangster vegas mesela 4.4.2 de açılıyor :)

fofan

Üye
rarda sıkıntı var hata verıyor acılırken

medethan

Üye
güzel

cixx_bg

cixx_bg

Üye
    Konu Sahibi
beyler 4.4.2 stock rom paylaştı ama, şu an farklı bir sıkıntım var yaa :D belirtmiş olduğum linkten 350MB dosya indirdim. sıradan bir tema değil. tamamen S5 görümü oldu cihaz herşeyi ile fakat internet browser ve müzik programında hata veriyor. neden acaba

beyler eklemiş olduğum linkten Packetine ait ekran görüntüleri mevcuttur. bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: rezzak73
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
beyler 4.4.2 stock rom paylaştı ama, şu an farklı bir sıkıntım var yaa :D belirtmiş olduğum linkten 350MB dosya indirdim. sıradan bir tema değil. tamamen S5 görümü oldu cihaz herşeyi ile fakat internet browser ve müzik programında hata veriyor. neden acaba

beyler eklemiş olduğum linkten Packetine ait ekran görüntüleri mevcuttur. bakabilirsiniz.
Recovery menüden wipe yazan yerleri resetşemeniz gerekiyor.

cixx_bg

cixx_bg

Üye
    Konu Sahibi
Recovery menüden wipe yazan yerleri resetşemeniz gerekiyor.

telefona format atmış oluyoruz o zaman, doğru mu diyorum ve resetlendiğinde yüklemiş olduğum S Transformation Paket silinir mi ?

Moruk

Moruk

Üye
Sorunsuz çalışıyor, teşekkürler

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
bu en son guncel rommu ve pek açık bi konu olmamıi kullanıcalar memnunmu ozellıklede gta oynayan varsa kasıormu 4.2.2 ile şarjı aynımı gıdıor stabilite nedir ram kaçta sureklı

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Orjinal rom zaten onda neyse bundada odur.
Ben kullanıyorum iyi
Yinede sorumluluk size ait.

Üst Alt