whatsapp'ı bilgisayardan kontrol etmek

Sponsorlu Bağlantılar

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp'ı bilgisayardan kontrol etmek
genellikle bilgisayar üzerindeyim. cep telefonundan ise mesaj yazmayı bir türlü sevemedim. telefonda en çok kullandığım uygulama ise whatsapp bunu bilgisayardan telefona hiç dokunmadan kullanabilir miyim? böyle bir program symbianda mevcut mudur? teşekkürler.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Remote Professional programı ile USB,Bluetooth,WLAN üzerinden bilgisayardan telefonu kontrol edebilirsin, denedim yapılabiliyor

Sucrofe

Sucrofe

Üye
BlueStack programıyla bilgisayar üzerinden Whatsapp'ta konuşabilirsiniz ama bu sefer de telefona geçtiğinizde yine telefon numaranızı onaylamanızı ister.

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
@ Mesut Aktaş bahsettiğiniz programı denedim lakin usb ile bağlı olmasına rağmen telefonum pc ekranında göremiyorum. iki yere de kurmama rağmen. bütün direktifleri uyguladım lakin olmuyor.

@Sucrofe BlueStack programının içeriğini biraz daha açabilir misiniz? forumda mevcut mudur? mevcutsa linkini paylaşabilir misiniz? teşekkürler.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
@ Mesut Aktaş bahsettiğiniz programı denedim lakin usb ile bağlı olmasına rağmen telefonum pc ekranında göremiyorum. iki yere de kurmama rağmen. bütün direktifleri uyguladım lakin olmuyor.

@Sucrofe BlueStack programının içeriğini biraz daha açabilir misiniz? forumda mevcut mudur? mevcutsa linkini paylaşabilir misiniz? teşekkürler.
telefona da kurmanız gerekiyor, telefon modeli nedir ?

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
@Mesut Aktaş telefon modelim nokia 700 hacklidir. evet dediğiniz gibi iki cihaza da kurmama rağmen program çalışmadı.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
@Mesut Aktaş telefon modelim nokia 700 hacklidir. evet dediğiniz gibi iki cihaza da kurmama rağmen program çalışmadı.
USB tak, bilgisayar tanısın cihazı sonra PC deki Remote Professional uygulamasını aç, sonra telefondan açıp ilk seçenekte olan USB seçtiğin zaman hemen ekrana gelir

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
USB tak, bilgisayar tanısın cihazı sonra PC deki Remote Professional uygulamasını aç, sonra telefondan açıp ilk seçenekte olan USB seçtiğin zaman hemen ekrana gelir

dediğiniz şekilde yaptım lakin olmadı. acaba diyorum benim telefon pc'ye bağlandığında direkt olarak nokia suite ile ilişkileniyor. telefondan usb bağlantı ayarını değiştirmek bir çözüm olabilir mi? yani direkt nokia suit'e bağlanmasa program çalışır mı?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
dediğiniz şekilde yaptım lakin olmadı. acaba diyorum benim telefon pc'ye bağlandığında direkt olarak nokia suite ile ilişkileniyor. telefondan usb bağlantı ayarını değiştirmek bir çözüm olabilir mi? yani direkt nokia suit'e bağlanmasa program çalışır mı?
USB modu PC Suite ile bağlanıyorum ben, bilgisayardaki PC Suite görüyor telefonu değil mi ?
bu uygulamadan bahsediyorum ben, belki yanlış bir uygulamadır

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
USB modu PC Suite ile bağlanıyorum ben, bilgisayardaki PC Suite görüyor telefonu değil mi ?
bu uygulamadan bahsediyorum ben, belki yanlış bir uygulamadır

evet aynen bu program. pc'deki şekli bu şekilde programın

telefonda ise dediğiniz gibi sağ seçenekten usb seçiyorum gönderiliyor diyor sonra hazır diyor lakin yine bu resimdeki gibi kalıyor program telefon ekranı yansımıyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
PC suite kullanılıyor diyor sanırım onu kapatıp denediniz mi ?
hepsini tamamen kapatıp, USB ile bağlayın telefonu PC suite olsun modu, PC den de sadece Remote Professional uygulamasını açın ve USB seçeneğini seçin, ilginiç ama olabilir

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
PC suite kullanılıyor diyor sanırım onu kapatıp denediniz mi ?
hepsini tamamen kapatıp, USB ile bağlayın telefonu PC suite olsun modu, PC den de sadece Remote Professional uygulamasını açın ve USB seçeneğini seçin, ilginiç ama olabilir

bu kez de bu şekilde kalıyor ve yine göstermiyor telefon ekranını :) bu dandik programla amacıma ulaşamayacağım galiba. daha kaliteli bir program yok mudur bunun için?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bu kez de bu şekilde kalıyor ve yine göstermiyor telefon ekranını :) bu dandik programla amacıma ulaşamayacağım galiba. daha kaliteli bir program yok mudur bunun için?
yalnız çalışıyor ama bir nedenden yapamıyorsun, konu açtığın bu kategodride var alternatifler onlara bakabilirsin

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
yalnız çalışıyor ama bir nedenden yapamıyorsun, konu açtığın bu kategodride var alternatifler onlara bakabilirsin

alternatiflerine de baktım. bi ara 2 sene önce filan bir programla başarmıştım bunu. adı mobiola webcam. şimdi onunla yine yapamıyorum. ilginç. ya telefona bir şey oldu ya bana. neyse teşekkürler.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
telegram indir bana sorarsan arayüz aynı renkler farklı ancak pc sürümü de var ayrıca kendi bilgisayarın ve telefonun arasında dosya paylaşımı da yapabiliyorsun.

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
telegram indir bana sorarsan arayüz aynı renkler farklı ancak pc sürümü de var ayrıca kendi bilgisayarın ve telefonun arasında dosya paylaşımı da yapabiliyorsun.

linkini paylaşabilir misiniz lütfen? symbian için.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bilgisayara sanal Android kurar.

slymnsrk

Üye
onunda yolu var artık güncellemeyle :D

Üst Alt