Nokia X1 Güvenlik Kodu Nasıl Kırılır?

Sponsorlu Bağlantılar

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Nokia X1 Güvenlik Kodu Nasıl Kırılır?
NokiaX1 Güvenlik kodu Nasıl Kırılır?

Format atamıyorum çünkü güvenlik kodunu bilmiyorum. Telefona güvenlik kodu atmak istiyorum ama önceki güvenlik kodunu bilmiyorum 12345 denedim olmadı.
The Nokia Phone-lock Reset - MaxiCep
Bunu denedim olmadı. internetten imei kodu ile denedim oda olmadı.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
telefoncuya gt.yada hard format.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Değerli insan online yada kod ile nokia şifre kırma olayı bitti artık .
Forumda phoneix var pc ye kur kabloyu bağla driverler yüklenecek . Port görünce programı aç setting factory reset Yap cihaz sıfırlanacak şifre de kalkar .
@yesilaygunes

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
soft format demedim *#7370# demedm

ali bayram

Üye
kesin çözüm için jaf bux ve fbus kablo kullanaarrak bilgisayara bağlamak, usb girişi olmayan nokia telefonları banaa gönderin yapayım, ben yapıyorum tüm nokia telefonları

exp_l0it

exp_l0it

Üye
NokiaX1 Güvenlik kodu Nasıl Kırılır?

Format atamıyorum çünkü güvenlik kodunu bilmiyorum. Telefona güvenlik kodu atmak istiyorum ama önceki güvenlik kodunu bilmiyorum 12345 denedim olmadı.
The Nokia Phone-lock Reset - MaxiCep
Bunu denedim olmadı. internetten imei kodu ile denedim oda olmadı.
forumda telefona uygun cfw yada ofw atman bütün sorununu çözecektir hem format hem şifre 12345

ali bayram

Üye
bazı arkadaslar ofw cfw atmaktan bahsetmişte benim aklım almadı.
1-telefon symbian degil
2-telefonda usb girişi çıkışı yok nasılcfw atılacak acaba.
Bu model nokia telefonları ben yapıyorum. Bu modelde güvenlik açmak için fbus ara baglantısı ve jaf mxkey gibi box cihazlardan birinin olması şart.
Yardım ihtiyacı olan varsa elimden geldiğince bu konularda size yardımcı olmaya çalışırım.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
bazı arkadaslar ofw cfw atmaktan bahsetmişte benim aklım almadı.
1-telefon symbian degil
2-telefonda usb girişi çıkışı yok nasılcfw atılacak acaba.
Bu model nokia telefonları ben yapıyorum. Bu modelde güvenlik açmak için fbus ara baglantısı ve jaf mxkey gibi box cihazlardan birinin olması şart.
Yardım ihtiyacı olan varsa elimden geldiğince bu konularda size yardımcı olmaya çalışırım.
telefon modelini bilmiyorum. Burası s60v5 bölümü. Bu yazılımı kullnan telefonlara ofw usb ile atılabiliyo. Arkadaş yanlış yere açmış konuyu. Bölüm adminlerinden birini etiketleyin uygun yere taşısın konuyu.