Yardım Nokia 5800 Ram Hatası Verip Kapanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

kankanevzat

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Ram Hatası Verip Kapanıyor
Telefonuma "Voyager Home Screen" uygulamasını yüklediğimden beri telefon ram hatası verip kapanıyor.
İlk açılışta hafıza dolu diyor. Sonra uygulama geliyor ve tekrar hafıza doluyo diyor.
Hiçbir şekilde menüyü ve görev yöneticisini açamıyorum. Sadece tamam seçeneğine dokunabiliyorum.
Formatsız bunun çözümü var mı?

zambirik

Üye
bendede vhome 3.92 var ve hiçbir hata olmadan rahatça kullanıyorum telefona çök yüklenmişsin galiba bir format at bence

kankanevzat

Üye
    Konu Sahibi
Ram değil depolama alanı dolmuş. Telefonu açar açmaz kitleyip res atmasını engelledim. Daha sonra telefonda biraz yer açıp uygulamayı sildim.

zambirik

Üye
uygulamayı sildikten sonra telefon rahatladıysa birşey diyemem ama ben sorunun o programdan kaynaklandığını düşünmüyorum diğer programlardan kaynaklıdır bence telefona çok şey yüklediysen

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ya benim telefonda da sorun var c5 de.ara sıra oluyor bu sanki kırmızı tuşa basılı tutuyormuşum gibi uygulama kapanıyor ardından tercih menüsü çıkıyor ve kapanıyor hemen sonra tekrar açılıyor kafayı yedi tel

zambirik

Üye
işte telefona çok şey yüklersen öyle olabilir

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
yok 2 ayda bir hard format atarım ve özel mod zaten cwf yükleme ile alakalı değil galiba

eren yuksel

eren yuksel

Üye
yoo :) hiç bişey olmaz ki :) benim c5-03 üm var 8 aydır sadece 1 format attım :) daha doğrusu cfw :)1 kez bile ram hatası vermedi
ayrıca ''ram blow pro'' sagolsun telefonun ram ini hep 55 de tutyo

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
benimki kendi kendine kapanıp açılıyor çok sinir edici birşey

zambirik

Üye
yoo :) hiç bişey olmaz ki :) benim c5-03 üm var 8 aydır sadece 1 format attım :) daha doğrusu cfw :)1 kez bile ram hatası vermedi
ayrıca ''ram blow pro'' sagolsun telefonun ram ini hep 55 de tutyo

hangi cfw kullanıyorsun 55 çok iyi

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
benimki symbian conquest bu siteden indirdim ram aynı 50 60arası

zambirik

Üye
iyiymiş ben en fazla 50 gördüm de sizinkileri merak ettim bi deneyeyim

eren yuksel

eren yuksel

Üye
cfw yok :) kardes sadece hack var oda atki etmiyo bilmiyorm nasıl oldu ama x-plorede tel hafızası 63.4 ram 55.2-55.8 gozkuoyanlış yazmısım hack yazacaktım k.b
:(

zambirik

Üye
ram le tel hafızasının alakası yok tel hafızası farklı ram farklı telefon hafızası istediği kadar dolu olsun bişe olmazda 55mb rame takıldım :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ayy kb hafıza mi yazmışım şimdi gördüm :)pardon ben yazmamisım

eren yuksel

eren yuksel

Üye
:)

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
eski versyonu yukle yada gereksiz programları kapat.

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
İyi olmuş

Üst Alt