İndeks Türkçe Xposed Modülleri

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe Xposed Modülleri
Forumda bulununan türkçeye çevrilmiş tüm Xposed modüllerini bir araya toplamak istedim. Modüllerin daha kolay bulunması ve arşiv niteliği taşımasını amaçladım.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

TÜRKÇE XPOSED MODÜLLERİ

XInstaller => Cihazınızın Paket Yükleyicisi için çeşitli ayarlar içeren modül.

Blurred System UI => Bildirim ve son uygulamalar panellerinin arkaplanını bulanık yapan modül.

XMultiZone Clock => Sistem saatinin yanına ikinci bir saat eklemenizi sağlayan modül.

Xstana => Durum çubuğunuza veya gezinti çubuğunuza kolayca tema yüklemenizi sağlayan modül.

WiFiKeyView => Cihazınızda kayıtlı olan wifilere eklediği 'Şifreyi göster' seçeneği ile şifreleri görüp, paylaşabileceğiniz modül.

Downloads2SD => Chrome vb. indirme yaptığınız uygulamaların indirme yokunu istediğiniz şekilde ayarlamanızı sağlayan modül.

Intelli3G => 3G bağlantı yönetim modülü.

XMultiWindow => Multiwindow (çoklu pencere) özelliğini kullanmanızı sağlayan modül.

Wanam Xposed => Cihazınız üzerinde çeşitli görsel ayarlamalar yapmanızı sağlayan modül.

S5 SystemUI Theme => Son uygulamalar paneli, ayarlar paneli, bildirim panelindeki kısayol butonlarına, otomatik parlaklık çizgisi ve güç menüsü ikonlarına S5 görünümü veren modül.

XuiMod => Cihazınıza çeşitli efektler uygulamanızı sağlayan modül.

Smart Network => Mobil veri ve wifi için çeşitli ayarlamalar yapabileceğiniz ağ modülü.

App Settings => Yüklediğiniz uygulamalara özel ayar yapabileceğiniz modül.

xSuite => Uygulama simgelerini değiştirme modülü.

Multiple Users => Cihazınıza birden fazla kullanıcı ekleme modülü.

XBlast Tools => Sisteminizi özelleştirmek için ayarlar içeren komple bir modül.

Tinted Status Bar => Uygulamaya göre durum çubuğu rengini değiştiren modül.

Flat Style Colored Bars => Durum çubuğunu ve gezinti çubuğunu düz stil renkli, kitkat veya lollipop tarzı yapan modül.

Statusbar download progress => Devam eden bildirimlerin ilerlemesini durum çubuğunda gösterir.

Eggster => Android sürümü yazısına tıklayınca çıkan resim ve yazıyı değiştirmenize olanak sağlayan modül.

Screen Filter => Ekran filtresi modülü.

Flat Style Bar Indicators => Durum çubuğunuzdaki veri, wifi ve pil simgelerini değiştirmenizi sağlayan modül.

XSSID Indicator => Durum çubuğunda Wi-Fi SSID'yi gösteren modül.

XInternalSD => Dahili sd kart indirme yolunu değiştirmenizi sağlayan modül.

MinMinGuard => Uygulamalardaki reklamları engelleme modülü.

GravityBox (JB)/GravityBox (KK)/GravityBox (Lollipop) => Telefonunuzu tamamen özelleştirebileceğiniz modül.

Flat Style Keyboard Pro => Google klavyenin renklerini değiştirebileceğiniz modül.

Not: Modül isimlerine tıklayarak, ilgili konulara gidebilirsiniz yada eklentiden paketi indirip tümüne sahip olun :)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, R.BEDRAN, ahmet ferid ve 36 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

b3k1rr03

b3k1rr03

Üye
Teşekkürler

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: thalles
Fenomenon

Fenomenon

Üye
teşekkürler

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi

dark3434

Üye
teşekkürler.

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
  • Tanıtım resmi
  • Smart Network
konuya eklendi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bu güzel çalışma için teşekkürler, yararlı ve toplu bir konu.. :)

• Beğen
Tepkiler: SHS
SiBSeTiHO

SiBSeTiHO

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: SHS

seyits

Üye
rica ederim üstat, pakette yakında :)
Tşk.emegin için.bu arada wanam,gravitybox,uximud,xblast,xposed installer tüm bunların son sürümlerinin hepsi Resmi Türkçe mi dir.Bir de tlf num note2 v4.3 sürüm.tüm xposed kurabiliyorum ama, son sürüm Wanam xposed v3.0.1 tlf numa kurdum.tlf yeniden başlatınca,tlf donuyor ve ekranda, (system UI durduruldu) hatası veriyor, kullanamıyorum, yardım eder mi siniz,GravityBox yüüzünden olabilir mi?.Bir de tam paketini Bekliyoruz.. Emegine Sağlık.Türkçe olanları ve olmayanları, karşılarına yazıp belirtir isen şayet, Seviniriz..

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Tşk.emegin için.bu arada wanam,gravitybox,uximud,xblast,xposed installer tüm bunların son sürümlerinin hepsi Resmi Türkçe mi dir.Bir de tlf num note2 v4.3 sürüm.tüm xposed kurabiliyorum ama, son sürüm Wanam xposed v3.0.1 tlf numa kurdum.tlf yeniden başlatınca,tlf donuyor ve ekranda, (system UI durduruldu) hatası veriyor, kullanamıyorum, yardım eder mi siniz,GravityBox yüüzünden olabilir mi?.Bir de tam paketini Bekliyoruz.. Emegine Sağlık.Türkçe olanları ve olmayanları, karşılarına yazıp belirtir isen şayet, Seviniriz..

Xposed Installer türkçe, GravityBox yarım yamalak türkçe onun üstünde çalışıyoruz, diğerleri değil..

Son sürümle ilgili bir hata olmalı, belki yeni güncelleme ile düzeltirler

Paketi yakında ekliycem

seyits

Üye
GravityBox da kurulu olmasından,bir çakışma olamaz sanırım değil mi?

seyits

Üye
peki.vermiş olduğun bilgilerin için teşekkür ederim.

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

Üst Alt