Yardım WP Uygulama Yazma

Sponsorlu Bağlantılar

n20x

Üye
    Konu Sahibi
WP Uygulama Yazma
Basit uygulamalar denemek istiyorumda, bize verilen visual studio temelli dosyaları c# ile yazabilir miyiz?

acelecem

acelecem

Üye
Evet , Windows Phone app için c# ve xaml yeterli aşağıda verdiğim linkte birçok ingilizce ders var.
channel9.msdn.com/WindowsPhone

Uygulama yazmak için Visual Studio expres 2013 ve en önemlisi işlemcinin yani CPU nun sanal işletim sistemi oluşturuyor olmalı. i5-i7 gibi. Daha sonra Windows hesabı açmalısın 90 tl gibi uygulamanı mağazada yayınlaman için bazen indirimler oluyor tabi. Şimdilik bu kadar kolay gelsin.

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Evet , Windows Phone app için c# ve xaml yeterli aşağıda verdiğim linkte birçok ingilizce ders var.
channel9.msdn.com/WindowsPhone

Uygulama yazmak için Visual Studio expres 2013 ve en önemlisi işlemcinin yani CPU nun sanal işletim sistemi oluşturuyor olmalı. i5-i7 gibi. Daha sonra Windows hesabı açmalısın 90 tl gibi uygulamanı mağazada yayınlaman için bazen indirimler oluyor tabi. Şimdilik bu kadar kolay gelsin.

wp magazaya uygulama eklemek için 90₺ mi istiyoüstüne para versede uygulama sayısını katlasa hiç fena
olmaz zira bir adet 144p youtube player mevcut degil wp magazada

The Pierre

The Pierre

Üye
wp magazaya uygulama eklemek için 90₺ mi istiyoüstüne para versede uygulama sayısını katlasa hiç fena
olmaz zira bir adet 144p youtube player mevcut degil wp magazada

Hayır ben paypal ödeme ile 42₺ ye aldım

Üst Alt