Avea İyi Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

gamlı.byks

gamlı.byks

Üye
    Konu Sahibi
Avea İyi Mi?
Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim vodafone kullanıyorum zamanında fazla kazık yedim avea ya geçmeyi düşünüyorum woops felan iyiy sizce değer mi ?

phasan

phasan

Üye
Gecmek istiyorsan cevrende avea kullanan varsa onlara bir sor memmun mu onlar

Davut420042

Davut420042

Üye
1. Turkcell 2. Vodafone 3. Avea! Avea Hem Çekim , Hem İnternet Hızı Açısınsan Yetersiz. Kullancaksan Turkcell Kullan Derim!

phasan

phasan

Üye
Bence ucuz avea çekim kalitesi türkcell vodafon aynı artık türkcell eskı kalı kalmadı

heathrow

heathrow

Üye
Merkezi bir yerdeysen Avea öneririm. Sorun yaşamazsın.

heathrow

heathrow

Üye
1. Turkcell 2. Vodafone 3. Avea! Avea Hem Çekim , Hem İnternet Hızı Açısınsan Yetersiz. Kullancaksan Turkcell Kullan Derim!
Bir tanıdık evinin orada 3G şebekesinin kaybolduğunu artık yavaş bağlantı olduğunu anlatmıştı. İstanbul'un göbeğinde oluyor bu olay ve operatör Turkcell. Turkcell devlet tarafından yönetiliyor uzun süredir ve üst düzey yöneticileri falan değiştirdiler hep. Eskisi kadar kaliteli değil.

superfresh

Üye
En pahalı tarife ücretini ödediğin halde hizmet alamadığın tarifedir. Avea; en ucuz tarifeyi veriyor fakat hizmet vermiyor.3G alt yapısı yetersiz, Ankaranın göbeğinde 3G yok, karar sizin.

heathrow

heathrow

Üye
Avea sayesinde işe giderken ve eve dönerken korkmadan online radyo dinleyebiliyorum. 4 GB internet kotam var çünkü. Turkcell'de iken 1 GB yetecek mi yetmeyecek mi diye akla karayı seçerdim.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Avea çoğu yerde 3g çekmiyor ve internet hızıda iyi değil tavsiye etmem ama tarifeleri cazip

phasan

phasan

Üye
Bir tanıdık evinin orada 3G şebekesinin kaybolduğunu artık yavaş bağlantı olduğunu anlatmıştı. İstanbul'un göbeğinde oluyor bu olay ve operatör Turkcell. Turkcell devlet tarafından yönetiliyor uzun süredir ve üst düzey yöneticileri falan değiştirdiler hep. Eskisi kadar kaliteli değil.
Haklısın bende ankarada oturuyorum bırak 3g gsm zor çekiyor evde

phasan

phasan

Üye
Türkcell eskisi kadar kalıteli degildir bazı arkadaşlar sahittir ben video bile çekip bu siteye koymuştum ankarada çekmiyor evim de yada 1 dış anca çekiyor du

heathrow

heathrow

Üye
Türkcell eskisi kadar kalıteli degildir bazı arkadaşlar sahittir ben video bile çekip bu siteye koymuştum ankarada çekmiyor evim de yada 1 dış anca çekiyor du
Avea ve Vodafone o kadar iyi değil çekmiyor yetersiz vs. diyorlar. Bunu söyleyenler de bu operatörleri kullanmamış olanlar. Hem kullanmıyorsun hem yorum yapıyorsun.
Avea ve Vodafone o kadar iyi değil çekmiyor yetersiz vs. diyorlar. Bunu söyleyenler de bu operatörleri kullanmamış olanlar. Hem kullanmıyorsun hem yorum yapıyorsun.

phasan

phasan

Üye
Ben 3 operatorude kullandım en iyi çeken bizim evde vodafon oldu

heathrow

heathrow

Üye
Pardon yanlışlıkla birden fazla mesaj yollandı.

phasan

phasan

Üye
Hattımın odamda çekimi avea yeni çektim

seronet

seronet

Üye
Avea ucuz haliyle kalite biraz düşük. Çok az şebeke sorunu yaşadım, genel olarak memnunum. Internet hızı diğerlerine göre yavaş da olsa yeterli seviyede. Kısaca, bütçe kısıtlı ise tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: phasan
heathrow

heathrow

Üye
Avea ucuz haliyle kalite biraz düşük. Çok az şebeke sorunu yaşadım, genel olarak memnunum. Internet hızı diğerlerine göre yavaş da olsa yeterli seviyede. Kısaca, bütçe kısıtlı ise tavsiye ederim.
Tam öğrenci işi aslında. Forumdaki öğrenci kardeşlerimiz genelde Turkcell tercih ediyorlar. Saygı duymak lazım. Yine de tavsiye olunur.

phasan

phasan

Üye
Tam öğrenci işi aslında. Forumdaki öğrenci kardeşlerimiz genelde Turkcell tercih ediyorlar. Saygı duymak lazım. Yine de tavsiye olunur.
Çekim kalıtesınden dolayı turkcell kullananda var

Üst Alt