Uygulama Playstore 4.7 Surumu

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Playstore 4.7 Surumu
4.8 Ve sonraki surumlerinde hep hata verip duruyor. Bi uygulamayi acip resimlerine bakmak icin sayfayi asayi ne zaman kaydirsam cogunlukla hata aliyirum ve uygulama kapaniyor. Bu yuzden andriod 2.3 icin olan playstore mod installeri v4.7 ici olani paylasabilir misiniz lutfen? Saniyorum bu son gelen arayuz 4.7'de n sonra gelen surumlerdeydi. O yuzdwn bu surumu istiyorum. Tesekkurler.

• Beğen
Tepkiler: şerefli

şerefli

şerefli

Üye
bak kardeşim eğer hata veriyorsa yapacağın tek şey uygulamalardan güncellemeleri kaldır de sonra wifidan gir tekrrar güncellemeye çalışsın eğer gene hata verirse telefon marka modeline göre Cynageon mod kurabilirsin onda hata vermez

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Market Güncelleyici adlı uygulamayı sildim, yemedi. Dondurdum yine yemedi. Ben de mecburen 4.6'nın apksini tutuyorum bünyede. Ne zaman playstorede işim olsa önce o apk'yi kuruyorum. Ancak böyle geçici çözüm buldum.

• Beğen
şerefli

şerefli

Üye
Market Güncelleyici adlı uygulamayı sildim, yemedi. Dondurdum yine yemedi. Ben de mecburen 4.6'nın apksini tutuyorum bünyede. Ne zaman playstorede işim olsa önce o apk'yi kuruyorum. Ancak böyle geçici çözüm buldum.
kardeşim burda bütün sürümleri var burdan inidirebilirsin ama senin sorununa anlam veremedim ama custom rom filan kullanmıyosun yyada telefon marka model biligilerini yazarsan bi araştırırım senin için

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ya o degil de cyanogen mod 10.1'da qhatsapp'in dogru duzgin calismasinin birnyolu yok mu? sirf onu yuzunden eski stock roma geri dondum. s6500D model telefon.

• Beğen
şerefli

şerefli

Üye
ya o degil de cyanogen mod 10.1'da qhatsapp'in dogru duzgin calismasinin birnyolu yok mu? sirf onu yuzunden eski stock roma geri dondum. s6500D model telefon.
cynageon un nightly sürümünü yüklediysen o hataları verir geliştirici sürümü stable sürümünü bulabilirsen onu yükle sitesinden indir eğer yoksa xda dan hatasız romlar var onlara bak onları yükle

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
cynageon un nightly sürümünü yüklediysen o hataları verir geliştirici sürümü stable sürümünü bulabilirsen onu yükle sitesinden indir eğer yoksa xda dan hatasız romlar var onlara bak onları yükle

zaten xdasab yukledim. mini iki icin olan ve kameranin calistigi tek rom. yalniCa guncel hali. bu yilin eylul ayinin. belki bi de temmuz surumunh denerim. bilemiyorum.

• Beğen
şerefli

şerefli

Üye
zaten xdasab yukledim. mini iki icin olan ve kameranin calistigi tek rom. yalniCa guncel hali. bu yilin eylul ayinin. belki bi de temmuz surumunh denerim. bilemiyorum.
o zaman onları dene denedikten sonra sonucu buraya yaz hatası filan varmı

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994