By DarkredBlue61 V2.40 Final CFW 808 Pureview 1058 RM-807

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
By DarkredBlue61 V2.40 Final CFW 808 Pureview 1058 RM-807

Öncelikle Final Sürümüdür Sil Baştan Başladım.Bundan Sonra Devam Niteliğimde Sürümler Gelmeyecek Olsada Kendi Çapimda Küçük Şeyler Yapip Kullanacağim Yayınlamayacağim.Temada Mavi Renk Kullanıldığı İçin Yazılar Biraz Bulanıyor Fakat Yüklediğinizde Sorun Olmayacaktır.Bazı Yamalar Kaldırıldı İsteyen Olursa Bir Dünya Var Atarım.Boş Alan 750 MB Cıvarı Yamalar Resimde Görünüyor.

CFW'ye İki Adet Tema Ekledim Dileyen İstediğini Kullanır Varsayilan Olarak Evolveyi Kullanıyor Cihaz İsteyen Değiştirebilir.Tema Efektleri Kişiselleştirilebiliyor Şeçeneklerden.

41 Mp Çekme Eklendi. 16:9 da 8-5-2 Mp Modlari.
4:3de İse 12-5-3 Mp Modları Eklendi.Video Ayarlarına Dokunulmadi. Zoom Değerleri Varsayilan Halde Bırakıldı.Zoom Değerleri Varsayilan Halde Bırakıldı.

CFWnin Özellikleri
Pil Simgesi ve Şebeke Sinyal Gücününde Sinyali Değişmiştir.Cihaz Kapatilirken Kapaniş Metinleri Eklendi.

Cihazin Açılma Süresi İse 20-30 Sn Arasındadir.

CFW Bilgisi ve Bazi Yamalar.Yazi Tipi Değiştirilmiştir Hoşuna Gitmeyen Olursa Orjinal Yazi Tiplerini Atması Yeterli Olacaktir.

Hack,Kulaklık Sesini Arttırma,Hoparlörün Sesini Arttırma Gibi Modlar Eklendi.Sertifikasız Uygulamaları Doğrudan Kurma.

Menü Geçişlerinde Ana Ekran Geçişlerinde Vsde Efektler Eklenmştir Akıcı ve Sorunsuz Şekilde Çalişmaktadilar.

Kinetik Kaydirma Geliştirildi.

Dosya Yöneticisi Görünümü Değiştirildi.

Açılış Ekranı Boot Görünümü Değiştirildi.

Açılış Ekranı Görünümü Değiştirildi.

Açılış Sesi Değiştirildi.

Galeriye Resimler Eklendi.

Ekolayzerların Düzenlenmesi Eklendi.

Klavye Değiştirildi.

Smileyler Her Yerde Kullanımı Eklendi.

Web Düğmeleri Değiştirildi.

Sözlüğe Otomatik Türkçe Dil Eklendi.

Menü LEDİ Cihaz Şarj Olurken Kırmızı Olarak Yanar.Şarj Tamamlanınca Sönüyor.Bildirim Ledi Varsiyan Olarak Duruyor Yani Beyaz.

Telefon Dili Olarak Sadece Türkçe Dil Bırakılmiştir.Sadece Yazma Dili İngilizce,Türkçe Olarak Kullanabilir.

Yeni Muzik Widgetleri.4 Giriş Ekranına Ayri Ayri Duvar Kağidi Atandi.

Bazi Widgetler Silindi Orjinal Widgetler Duruyor (Orn 3G Açık Wifi Açık Gibi) V2.30 CFWsindeki Widgetleri Ekleyebilir Yada Başka Widgetler Dahil Edebilirisiniz.

Menü 4x5 Yapilmiştir.Bazı Uygulamalar Gizlenmiştir.Örn "Radyo Kullanarak Çal" Gibi Uygulamalar.

Hafıza Kartı Simgesi Eklendi.

İndirme Linki :

By DarkredBlue61 V2.40 Final CFW 808 Pureview 1058 RM-807 - MaxiCep

Kulaklık Sesini Arttırma.
Hoparlör Sesini Arttirma.
Sertifikasız Uygulama Yükleme Gibi Bir Çok Mod Eklendi.
****Ses Modlarını Kullanacak Olan Arkadaşlar****

Modlar Sesi Arttirdiği İçin Sorun Yaratabilir Ona Göre Mesüliyet Sizlere Aittir Çok Uzun Süreli Son Ses Dinlemenizi Tavsiye Etmem Özellikle Dış Hoparlörden.
Kulaklık Modunu Kullanırken Yani Change Sound Parameters Modu Kullanmadiğiniz Zamanlar Kapatın Ayni Şekilde Diş Hoparlör Modu İçinde Geçerli.2 Moddan Birisi Açık İse Diğerinin Sesini Kısabiliyor.

Ayrica

CFW'yi Yüklediğiniz Taktirde Cihazinizi Servise Verirseniz Garanti Dışı Kalacaktır Orjinal Yazılımı Yüklemeden Servise Vermeyin.Orjınal Yazılımı Yüklediğiniz Taktirde Sorun OlmayacaktirBu CFW den Dolayı Oluşabilecek Şonuçlardan Sorumlu Değilim Denenip Test Edilmiştir Herhangi Bir Sorun İle Karşilaşilmamiştir.Emeğe Saygi Gösterip Bir Teşekkürü Çok Görmeyin.

ÖNEMLİ
Linkdeki CFW Yi Beğenmeyen Olursa 808 İçin En Sade Şekilde Tamamen Orjinal Ellenilmemiş OFW Vardir Uygulamalar Vsler Silinmiştir İsterseniz İndirip Düzenler Yada Direk Kurarsınız.Cdeki Tahmini Boş Yer 780 MB Cıvaridir.Ayni Şekilde Ayni Üstteki Linklerden Şeçme Uygulamalara ve CFW Linkine Ulaşabilirisinz.

1.Uygulamaların Hepsi Sorunsuz Çalişmakta Bizzat Test Ettim ve Kullanıyorum.

2.Bazı Uygulamaların İsmini Türkçe Olarak Yazdım Sis Editör Programları İle İsimlerini ve Sürümlerini Öğrenebilirsiniz.

3..Bazi Sistem Uygulamaları Örn "Nokia Maps Suite 2.0","Mağaza 3.30(18)" veya "Microsoft Apps 2.01" Gibi Uygulamalar
Bizzat Tarafımdan İstenilen Yerlere Yüklenebilecek Hala Getirilmesi Sağlanmiştir.Kurarken C'ye Değilde E yada F Ye
Kurmanızda Fayda Var Uygulamaların Kurulmasında Yada Kullanımında Hiçbirsorun Meydana Gelmez\Oluşmaz.

4."Safe Manager " ve "Best TaskMan Görev Yöneticisi" Programlarını Tüm Uygulama Yükleme İşleminden Sonra Yükleyip
Başlangıçta Çalişmalarını Engellemenizi Tavsiye Ederim.Tabiyki Engelleyeceğiniz Uygulamara Dikkat Etmekte Fayda Var.

5.Bazı Uygulamalar Eski Olabilir Kontrol Etmenizde Fayda Var.

6.Eğer PDF Word Gibi Dosyalari Açmak İsterseniz "Microsoft Apps 2.01" Yerine "Picsel Smart Office 1.8" Öneririm.

Önerdiğim Uygulamalar
App Stop 1.20.0
Battery Monitor
Camera Lover Pack x5
CameraPro v3.5.1
eZSpot v1.0.48
Facebook Browser v1.00(3)
fMobi_3.6.1 signed
qooApps_qooSystem
Battery Status v1.0.1

Son düzenleme:

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
● ARAMA
● BİLGİ
● UDA
● SENKRONİZE
● YARDIM
● ZİP MANAGER

bunları yeniden eklemek istersek nerden bulacağız? nokia 808 fp2 kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
evet ana menünün içine senin cfw,de bunlar varmı? yoksa eklemeye gerek yok zaten

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
evet ana menünün içine senin cfw,de bunlar varmı? yoksa eklemeye gerek yok zaten
Metin Belgesini Düzeltip Atacaksın Private 10202be9 101f8847 İçindeki Kodlara Bak Varsa Çıkar Yada Hazır Modlar Var MENÜ UYGULAMARI GÖSTERME\GİZLEME Diye

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nerde bu hazır modlar kanku?

• Beğen

samet.mre

Üye
tesekkurler

• Beğen
şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Mobilden girdiğim için mi görünmüyor acaba linkler? Dostum CFW güzel görünüyor denemek istiyorum fakat yazı fontunu (Nokia Pure Font), klavyeyi ve widgetları MeeGo'daki gibi yapmak istiyorum nasıl yapılıyor yardım edebilir misin? Oldum olası Lumialardan nefret etmişimdir. Klavyesini de hiç sevmiyorum.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Mobilden girdiğim için mi görünmüyor acaba linkler? Dostum CFW güzel görünüyor denemek istiyorum fakat yazı fontunu (Nokia Pure Font), klavyeyi ve widgetları MeeGo'daki gibi yapmak istiyorum nasıl yapılıyor yardım edebilir misin? Oldum olası Lumialardan nefret etmişimdir. Klavyesini de hiç sevmiyorum.
:) Yenisini Yayınlamayi Planlıyorum Herşey Tamam Sadece Test Aşamasında Yazılım İstersen Bunu Kullan İstersen Onu Sen Bana Gerekli Modları Gönder Ben Ekleyip\Çıkartıp İstediğin Hala Getiririm

• Beğen
Tepkiler: şugar_klavyeci
şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
:) Yenisini Yayınlamayi Planlıyorum Herşey Tamam Sadece Test Aşamasında Yazılım İstersen Bunu Kullan İstersen Onu Sen Bana Gerekli Modları Gönder Ben Ekleyip\Çıkartıp İstediğin Hala Getiririm
Buradan mı yazayım özelden mi atayım kardeş? :)

• Beğen
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
linklerin kırılmış darkredblue

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Konu Kilitlenebilir Eski Sürüm Yüklemeye Gerek Yok Tekrar İllede İsteyen Olursa Özelden Ulaşsın

• Beğen
Tepkiler: infazcı-konan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt