Duyuru Windows 10 Mobile Geliyor [Etkinlik Bitti]

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll ve Serhan

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bence 4.9 olayına takılmayalım derim. Öyle yada böyle bir şekilde alırız gibime geliyor. (Bknz: İlave kolon olayı)

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, emz, Serhan ve 1 kişi daha
dakamon

dakamon

Üye
Bence 4.9 olayına takılmayalım derim. Öyle yada böyle bir şekilde alırız gibime geliyor. (Bknz: İlave kolon olayı)

4' ekranda da ne kadar kullanışlı olur orası da tartışılır açıkçası :) 2 ye bölseniz 2' 2' ekran olacak :) 2' te ne kadar verimli çalışılır bilemiyorum ama pek kullanışlı olmayacağını düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
braayn

braayn

Üye
çift ekran çok kullanırmıyım bilmiyorum ama olması iyin

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Küçük L620: "Abii, bana da güncelleme verin abii. Benim güncellemem yok abii.Öksüzüm, yetimim. Artık kimsessiiiiziiiimmm"
Fabrikatör (Joe Belfiore): "Üzülme küçük L620, elbet sende güncelleme alacaksın. Nama tabi kapıcı güncellemesi vereceğiz sana. Nihahaha"
Küçük L620: "Vurmayınn, vurmayıın bana HAAYIIIRRRRRRR" :kop2:

• Beğen
Tepkiler: emz, Serhan, zaakaan ve 1 kişi daha
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Hayırlısı :)

emz

emz

Üye
4' ekranda da ne kadar kullanışlı olur orası da tartışılır açıkçası :) 2 ye bölseniz 2' 2' ekran olacak :) 2' te ne kadar verimli çalışılır bilemiyorum ama pek kullanışlı olmayacağını düşünüyorum

Abi geçen şunu yükledim : Windows Phone için "SwissArmyKnife" uygulamasına göz atın

Bu uygulamada cetveli açtığında sana senin telefonunun ekranı kadar maksimum ölçüm sağlıyor ama lcd, yani görüntü ekranı kadar. Sen şimdi 4" derken altta tuşlar vs de dahil, üst panel falan da var. Bunları çık çok daha az kalıyor. Herkes bakabilir. Daha da küçük çok kullanışsız ama bu da var dedirtir yani. Diğer sistemlerden artı yönü olur, isteyen kullanır ;)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA İMZA ---> DANDROİDCİLER !!!! )]

emz

emz

Üye
Küçük L620: "Abii, bana da güncelleme verin abii. Benim güncellemem yok abii.Öksüzüm, yetimim. Artık kimsessiiiiziiiimmm"
Fabrikatör (Joe Belfiore): "Üzülme küçük L620, elbet sende güncelleme alacaksın. Nama tabi kapıcı güncellemesi vereceğiz sana. Nihahaha"
Küçük L620: "Vurmayınn, vurmayıın bana HAAYIIIRRRRRRR" :kop2:

Abi orada NAMA dediysen Hayır la bitemez :ehe
O bir NNNAAAYYYYIIIRRR UULLLEEENNN olacak :D

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Abi orada NAMA dediysen Hayır la bitemez :ehe
O bir NNNAAAYYYYIIIRRR UULLLEEENNN olacak :D

Şimdi 620 sefil ve küçük olduğu için gücü yetmiyor nayır demeye. O daha çok sezercik tarzı :D

• Beğen
Tepkiler: emz
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu çoklu pencere olayı youtube için işe yarar arka plana alamıyoruz uygulamayı anında susuyor. Ancak 4.7 olayı canımı sıkmadı değil. Kaç tane telefonu saf dışı bıraktı bu olayla
mytube youtube uygulaması içerisinde ayarlarını yaptığınızda video açıkken ana menüde olsanız dahi ses gelemey devam ediyor sorunsuz olarak 1-2 sn geç gelebilir başta ama sonra düzeliyor bence çok güzel ve sorunsuz çalışıyor genel olarak

• Beğen
Rainesto

Rainesto

Üye

Bencede ama klonda öyleydi bence kullanıcı seçmemek için hepsini verirler isteyen kullanır isteyen kullanmaz

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Facebook messenger gibi uygulamalara ara yüz özelliği gelsin bana yeter :D baloncuk kullalım biraz :D

• Beğen
Rainesto

Rainesto

Üye
mytube youtube uygulaması içerisinde ayarlarını yaptığınızda video açıkken ana menüde olsanız dahi ses gelemey devam ediyor sorunsuz olarak 1-2 sn geç gelebilir başta ama sonra düzeliyor bence çok güzel ve sorunsuz çalışıyor genel olarak

Çok sağol

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye

Teşekkürler, bakacağım

dakamon

dakamon

Üye
Facebook messenger gibi uygulamalara ara yüz özelliği gelsin bana yeter :D baloncuk kullalım biraz :D
Valla windows ile birleşirse windowsta ne yapabilirsen bunda da yapabilirsin aslında :) baloncuğun kralı bile gelebilir aslında :)

Emre

Üye
Mağaza Dışından uygulama yükleme varsa
Almazsam adam değilim lumia 735i :D

emz

emz

Üye
Valla windows ile birleşirse windowsta ne yapabilirsen bunda da yapabilirsin aslında :) baloncuğun kralı bile gelebilir aslında :)

Burada bir çelişki var. Normal Windows da istediğimi yaparım, exe çalıştırırım. Eğer sistemler birleşirse ya o kısıtlanacak, ya da bizim tellere exe bile çalıştırma gelecek ki nerede kaldı kapalı sistemin özelliği, virüs bulaşmaması?????
Eğer öyle olursa zaten kesin istediğini yapar herkes. Bir nevi dandroid olur telefonlar. Ve bu hiç iyi olmaz. Umarım böyle olmaz yoksa ya geçmem wp9'a ya da sistemi değiştiririm. Bana virüs, saçma uygulama vs korumasında bulunmazsa ne anlamı kaldı??? Birebir kopya android olur o zaman

Üst Alt