Android Oyun Yükleme [RESİMLİ ANLATIM!] Güncellendi - 04.07.2014

Sponsorlu Bağlantılar

frkanyldz

frkanyldz

Üye
Maxicep forum dan en son sürüm dead trigger 2 indirdim ama bi türlü bu obb dosyasini dogdu yapamadim yardim edermesiniz zarchiver mevcuttur...

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
:tşk:

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

hospiti

hospiti

Üye
emegine sağlık

m_ataer_d

m_ataer_d

Üye
Eee bu.bilgisayar tarafindan yapiliyo

tayo01

tayo01

Üye
dediklerinizi yaptım eksiksiz 2 telefonda denedim en az 20 sefer anca şarjımı yemekte başka bir işe yaramadı. Androidten anlamayanlar için yetersiz bir anlatım olmuş

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
dediklerinizi yaptım eksiksiz 2 telefonda denedim en az 20 sefer anca şarjımı yemekte başka bir işe yaramadı. Androidten anlamayanlar için yetersiz bir anlatım olmuş

olumsuz yorum yapan kişi sayısı olumluların 10/2 si felan. Onlarda kendi hatalarından dolayı olduğuna eminim ve çoğu dikkatli okuduğunda yapabiliyor. eksik bişey yazdığımı sanmıyorum, en azından ben böyle yapıyorum.

tayo01

tayo01

Üye
Videolu anlatımınız var mı peki hangi dosyalar gerekiyor asphalt 8 kurucam apk si bide .com lusu var sadece ekstra bir şey gerekir mi ?

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Videolu anlatımınız var mı peki hangi dosyalar gerekiyor asphalt 8 kurucam apk si bide .com lusu var sadece ekstra bir şey gerekir mi ?

videolu anlatım maalesef yok, gerekte yok zaten. apk dosyasını herhangi bi yere at ve kur oyunu. data dosyasını da android>obb klasörünün içine at yeterli olacak.

tayo01

tayo01

Üye
sıkıntı o obb yok 2 telefonda daek olarak app manger , apkinstallere gerek varmıcevcap yazamısınız

Jan

Jan

Üye
Teşekkürler dostum iyi bir paylaşım :)

Cıhadbaba58

Üye
Ben gta sa yi mob.org dan indirdim...
Oyunda download ekrani geliyo

Üst Alt