Ortada Gezen Kapşonlu Arkadaş

Sponsorlu Bağlantılar

Kapşonlu Gerçek Mi ?

• Evet

Kullanılan: 5 62.5%
  • Hayır

Kullanılan: 3 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    8
Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Ortada Gezen Kapşonlu Arkadaş
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Sizce Bu Arkadaş Gerçek Mi Youtubeda Bir Sürü Videosu Var Bi Kaç Haber Kanalının Videolarında Bile Var Anlayamadım ?

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Şimdi ben gezsem bendemi tuhaf olacağım ?

Videoyu izleyemiyorum mobilim

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:hmmm

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
' ben 4 numara ' diye film vardi ondada adamin ellerinden mavi isik cikiyordu ona benzemis son videoda

Serhan

Serhan

Üye
' ben 4 numara ' diye film vardi ondada adamin ellerinden mavi isik cikiyordu ona benzemis son videoda
Aklıma direk the amazing spidermandaki electro geldi ve o film Çin'de çekilmişti :hmmm o adamda kapşonkuydu mavi ışık felan ? Izleyenler bilir.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Buda neymiş böyle

Serhan

Serhan

Üye
Aklıma direk electro geldi :hmmm Kapşonlu mavi ışık felan :hmmmGece gece iyice araştırdım doğruymuş adam astral seyahatteymiş.
Bir video daha atam :

• Beğen
Tepkiler: reflex
zombaka

zombaka

Üye
adam kapşonla geziyor ne var bunda

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Diğerleri ne kadar doğru bilinmez ama ortadaki videoda telekinezi yapıyor

• Beğen
Tepkiler: Serhan
FK5896

FK5896

Üye
benimde ilk önce aklıma spiderman deki electro geldi. astral seyahati de araştırdım biraz. şöyle bir yazı var;

Vücudunuzdan çıtırdamalar ve kulaklarınızdan çınlama sesleri ve kalp atışlarında hızlanma meydana gelecektir. Bundan sakın korkmayın. Bu çok doğaldır. Eğer korkunuzu yenemezseniz astral seyahati asla gerçekleştiremezsiniz.

çıtırdama olmuşmuydu hatırlamıyorum ama bu durumu genel olarak çok yaşadım. tam uykuya dalarken çınlama sesi duyuyorum. kalp ritmim hızlanıyor. ve kesinlikle hareket edemiyorum. hareket etmeye çalıştığımda çınlama sesi inanılmaz derecede yoğunlaşabiliyor. neyse ki 30 saniye içinde kendime gelebiliyorum. karabasan diye biliyordum bu yaşadığımı. hala emin değilim.. ve genellikle çok stresli olduğum günler oluyor bu.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
benimde ilk önce aklıma spiderman deki electro geldi. astral seyahati de araştırdım biraz. şöyle bir yazı var;

Vücudunuzdan çıtırdamalar ve kulaklarınızdan çınlama sesleri ve kalp atışlarında hızlanma meydana gelecektir. Bundan sakın korkmayın. Bu çok doğaldır. Eğer korkunuzu yenemezseniz astral seyahati asla gerçekleştiremezsiniz.

çıtırdama olmuşmuydu hatırlamıyorum ama bu durumu genel olarak çok yaşadım. tam uykuya dalarken çınlama sesi duyuyorum. kalp ritmim hızlanıyor. ve kesinlikle hareket edemiyorum. hareket etmeye çalıştığımda çınlama sesi inanılmaz derecede yoğunlaşabiliyor. neyse ki 30 saniye içinde kendime gelebiliyorum. karabasan diye biliyordum bu yaşadığımı. hala emin değilim.. ve genellikle çok stresli olduğum günler oluyor bu.

Aynı şey gelmiş ilk aklımıza :zong:

• Beğen
Tepkiler: FK5896
BelaMonte

BelaMonte

Üye

O uyku felci, o sırada vicuttan ayrılmaya çalışırsan kendini bedenine bakarken bulursun. Ama bunu yapmak kolay değil tabi

• Beğen
Tepkiler: FK5896

Üst Alt