Uygulama Dualshock 4 ü android telefona

Sponsorlu Bağlantılar

.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi
Dualshock 4 ü android telefona
DS4 u Android telefona kablosuz olarak nasıl bağlarız?

Türe

Türe

Üye
Youtube'dan bir araştır ; " how to connect dualshock 4 to android device " diye. (Türkçe bulacağını düşünmediğim için ingilizce yazdım.)

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve GrknYavas
GrknYavas

GrknYavas

Üye
hatta o kadar uzatmana bıle gerek yok "dualshock 4 to android "yazsan bıle yeterlı ben baktım baya vıdeo var yanı

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Invoke

Invoke

Üye
to yazmasan da olur. :zzz: ama mesele o değil. adam kablosuz istiyor. Yani wireless yazması lazım. O.o

Neyse...

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Böyle bir şey var, acaba işe yarar mı?

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi
Abov konu dolmus ben girmeyeli bakiyorum şimdi yorumlara
to yazmasan da olur. :zzz: ama mesele o değil. adam kablosuz istiyor. Yani wireless yazması lazım. O.o

Neyse...

Hem ds4 algilamadi hemde korsan inmiyor :D

theeternal

theeternal

Üye
ise yarayan bırsey varmı

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Xposedta sixaxis controller modülü vardı denemedim ama ds3 te çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve theeternal
.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi

Neyse...

Satın aldım, bayagi kurcaladim ds4 u görmedi iade ettim. :D Ds 4 u usb device olarak görüyor.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
DualShock 4

palpolisi

palpolisi

Üye
Ps4 desen ölür müsün .
Ps3 ve Ps4 Android e kol takma konusuna bütün bilgiye sahibim youtube ye palpolisi yazarsan görür sün yapmam gereKen sixaxis uygulaması nı yüklemek telefon root lu değil se uygulamayı yüklemen hiç bir işe yaramaz
Yükledik ten sonra profil oluşturur San oyunları oynarsın sensör oyunları hariç asphalt 7 8 e profile gerek yok. Şiddetle android e kol takmanı tavsiye ediyorum

Invoke

Invoke

Üye
Anlamamışsınız açıklamasını yaptım neyin artisliğini yapıyorsunuz anlamadım. Zaten bağlanan cihaz da PS4 değil; DS4 ortada yanlış bir kullanım da yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi
Ps4 desen ölür müsün .
Ps3 ve Ps4 Android e kol takma konusuna bütün bilgiye sahibim youtube ye palpolisi yazarsan görür sün yapmam gereKen sixaxis uygulaması nı yüklemek telefon root lu değil se uygulamayı yüklemen hiç bir işe yaramaz
Yükledik ten sonra profil oluşturur San oyunları oynarsın sensör oyunları hariç asphalt 7 8 e profile gerek yok. Şiddetle android e kol takmanı tavsiye ediyorum

Ds4, Ps4 gamepadine verilen isimdir. Ayrıca sixaxis uygulaması ds4 de işe yaramıyor. Ilk denedigim programdı.

palpolisi

palpolisi

Üye
Ds4, Ps4 gamepadine verilen isimdir. Ayrıca sixaxis uygulaması ds4 de işe yaramıyor. Ilk denedigim programdı.
Belki sen yapamamış sın dır daha önce ps3 kolu taktın mı hiç. Ayrıca hiç sevmedim DS4 te neymiş
Anlamamışsınız açıklamasını yaptım neyin artisliğini yapıyorsunuz anlamadım. Zaten bağlanan cihaz da PS4 değil; DS4 ortada yanlış bir kullanım da yok.
Ne artisliği