【Recovery & Root】【T210R & T210】 TWRP 2.7.1.0 [Unofficial]

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
【Recovery & Root】【T210R & T210】 TWRP 2.7.1.0 [Unofficial]
Recovery & Root】【T210R & T210】 TWRP 2.7.1.0 [gayri resmi] TWRP 2.7.1.0 güncelleme.

Şimdi düzgün daha yeni güncelleme-komut dosyalarında tüm set_metadata işlevlerini destekler.

En son sürümü indirmek için tıklayın.

@ ile birlikte bir çalışma zImage bizimle onun önceki TWRP bu kurtarma yapma girişiminde sağlanan vardır.

Lütfen bu thread herhangi bir hata raporu.

Lütfen teşekkür ve/veya @ bize yardım için bağış için bir dakikanızı ayırın.

Bir T210R var, bir T210 test etmedim.

Olan herkes için teşekkür ederim (ve hala) test yardım!!!

Kredi için gidin:
@Bu başlangıçta (bkz. post) çalışma almak için
@kök verdiğin
@ketut yardım almak için
ve tabii ki takım kazanır grubu
@video için

Çekirdek kaynağı için bağlantı

Görsel bir adım adım kılavuz için watch eğitimi (video için teşekkürler @ ) aşağıda listelenen talimatları yerine getirmek için.

ODIN için talimatlar: ("katran" ile bir ad kullanın)
1. download , üstünde senin bilgisayar.
2. güç cihazý kapatýn.
3. "Modunda" Download "Giriş" düğmesini, "Hacim aşağı" ve "Güç" tüm (için yaklaşık 5 saniye) aynı anda basılı tutarak yeniden başlatın.
4. "Volume download moduna girmek için yukarı" bas.
5. ODIN exe programını başlatın. BM-onay Auto yeniden doğmuş gibi. ODIN aşağıda ilgili notlara bakın.
6. USB aygıtını bilgisayarınıza bağlayın. İleti kutusunda "eklendi" olarak cihaz gösterir doğrulayın. O zaman o görünmüyor Samsung USB sürücüleri (adil install onları almak için KIES) gerekir.
7. seçme "PDA" sonra flash Kurtarma dosyasını seçin.
8. "Başlat" bas. Odin için bitirmesini bekleyin (~ 10-15 saniye). İleti alanına "RES bittiğinde Tamam" görüntüler.
9. kurtarma moduna doğrudan işletim sistemi yeniden başlatmadan önce yeniden başlatın.(Aynı zamanda güç, Volume UP ve ev düğmesini tutun. Samsung logosunu gördüğünüzde, güç düğmesi, kurtarma ekranını görene Volume UP ve ev tutan ama gitmesine izin).

Yükleme tamamlandıktan sonra kurtarma boot düğme kombinasyonu kullanırsanız iyileşme yavaş davranışla karşılaşabilirsiniz. Kullan deposunu veya başka bir yazılım yöntemi hızlı çizme kurtarma kullanıp, bu sorunu çözecektir.

Dahili Kart "olarak medya/veri /" monte. Bulmak için Soldaki klasör listesinde "bir düzey yukarı" vurmak gerekir.

ODIN hakkında notlar
-Yapmak "bölümleme yeniden" işaretli olmadığından emin.
--TWRP doğru aygıtınızda flash değil Otomatik Reboot ilişkisi olabilir. Bazı rapor dilediğiniz Auto yeniden doğmuş gibi bu sorunu giderir. Eğer sen un-onay Auto yeniden doğmuş gibi sen-ecek lüzum cihaz kendini yeniden başlatmanız (geri 10. adıma bakın).

Talimatlar için kurtarma flashable yorum:
  1. Önceden yüklenmiş özel kurtarma çizme.
  2. Install Zip seçeneğini belirleyin.
  3. Kurtarma ZIP bulun.
  4. Flash.
  5. Kurtarma yeniden doğmuş gibi.
  6. Yeni kurtarma tadını çıkarın.

Kendi risk altında flash!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++

Özel kurtarma çalışma aldıktan sonra kök ulaşmak için @ tarafından eklenen unviersal kök ZIP flaş olabilir.

+++++++++++++++++++++++++++++++

En son sürümü indirmek için tıklayın.
Ekli minyatür

Ekli dosyalar
- [QR kodunu tıklatın] (1,77 MB, 30159 gösterim)
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleme:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Eksik içerik türkçe açıklama yok, görsel eklenmemiş, konuyu tekrar düzenleyiniz.

Werewolf54

Werewolf54

Kapalı Hesap
teşekkürler

Üst Alt