[KERNEL] Werewolf kernel v002 [25/07/2014] SM-T210(R)

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
[KERNEL] Werewolf kernel v002 [25/07/2014] SM-T210(R)
ÇEKİRDEK] Kurt adam çekirdek v002 [25/07/2014] SM-T210(R) Hey çocuklar

Sen zaten CM11 dev iş parçacığı veya Q & A bölümünde okumak olabilir olarak, bizim T210(R) için özel bir çekirdek üzerinde çalışıyorum. Bu oldukça erken bir aşamada hala, ama geçerli tamamen stabil, düşündüm de neden bunu paylaşmak

Bu topluma, kendim hakkında bir şeyler çok yeni gibi: Ben çalışıyoruz üzerinde aygıtımı (sadece) için ben de özel bir çekirdek yapılmış LG Optimus 4 x HD olan (kim bunu düşünebilirdi ki kurt adam çekirdek adı da ). Ben ve 2 adam RDs "sabit 4.4 stok 4.1 BLOB'ları ile de karşı karşıya olduğunu, birçok konuda orfoz, kendisi ile birçok BLOB'lar geçiş yapabiliyor". Ben namelessROM ve vanir 4 x HD için resmi sürdürücü ve ayrıca GummyROM, LegoROM, gayri resmi CM (orfoz BLOB'ları kullanarak) 11 ve SlimKat her gece altlığı 4 x HD için derleme duyuyorum. Biz-si olmak uygun aygıt ağacı için bizim etiket gibi eminim bu ROM'lar için Tab3 bağlantı noktası

Şimdi, yeter chit chat yapan, çekirdek hakkında konuşalım
.kumajay'nın blackhawk çekirdek dayanmaktadır (tekrar teşekkürler dostum ) gibi bazı eklemeler:

Özellikleri:
  • Çeşitli ağ tweaks
  • Entropi tweaks
  • I/O hız ilerleme
  • Cortex a9 ve neon omtimizations
  • Eklenen frandom
  • VM kirli oranları tweaked
  • Dinamik önceden okuma değerleri
  • Eklenen I/O schedulers: satır, SIO, BFQ, FIOPS, V(R)
  • En iyi duruma getirilmiş AES ve SHA1 rutinleri
  • CPU valiler eklendi: Aslan yürekli, adaptif, Intellidemand
  • Logger üzerinden düşük RAM kullanımı
  • Güncellenme Zamanı lowmemkiller

Hatalar:
  • Söyle bana!

Kurulum:
  1. Çekirdek indirebilirsiniz
  2. (Bir nandroid yapmak önerilir) kurtarma yeniden doğmuş gibi
  3. Çekirdek ZIP flash
  4. /Cache silmek için tavsiye
  5. Yeniden doğmuş gibi ve keyfini çıkarın!

Notlar:
2 post görmek

GPL:

Teşekkürler:
@ ilk çekirdek tabanı için
@ ilgili genel yardım, bilgi ve test

XDA:DevDB bilgileriKurt adam çekirdek SM-T210, Samsung Galaxy Tab 3 çekirdek

Katkıda bulunanlar

Çekirdek Özellikler:

Sürüm bilgisi
Durum: Kararlı

Oluşturulan 2014-07-21
Son Güncellenme Tarihi 2014-07-25

Tweaks ve diğer şeyler V002 beri Güncellenme Zamanı bir lowmemorykiller var. Varsayılan minfree değerlerle aynı zamanda eski bir daha biraz snappier davranır. Ancak, cihaz biraz daha acele et için oynamak gibi durumda (benim gibi: D), minfree değerleri biraz tweaked biraz özgür koç gerçekten çokluişlem deneyimi etkilemeden artırmak için. Komut dosyası, ek olarak bulunabilir. Yapmanız gereken tek şey komut dosyası ayıklamak ve bu /system/etc/init.d/ klasörü içinde yer. Değerleri açılışta otomatik olarak ayarlanır.
Ekli dosyalar
- [QR kodunu tıklatın] (206 Bytes, 83 kez)
[TBODY] [/TBODY]

CPU gov değiştirirken, akılda tutmak isteyebilirsiniz

Changelog:

v002 [25/07/2014]
-logger RAM kullanımı azaltılmış
-Yeni/güncel lowmemkiller (bkz. ek olarak 2 post init.d dosyasını tweaked minfree değerler için)

v001 [18/07/2014]
-İlk sürüm

Son düzenleme:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Eksik içerik türkçe açıklama yok, görsel eklenmemiş, konuyu tekrar düzenleyiniz.

Werewolf54

Werewolf54

Kapalı Hesap
teşekkürler

Üst Alt