Haber AnTuTu, en performanslı 10 cihazı duyurdu

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
AnTuTu, en performanslı 10 cihazı duyurdu
2014ün ikinci çeyreği itibariyle en performanslı 10 cihaz.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Ee hani diskavri elit note 3 u gecmisti :D

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe, Dede, LattAsdfasdf ve 1 kişi daha
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 hala listede. Helal olsun.

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Helal g2

PriZm

PriZm

Üye
Bütün sıralamaları Antutuya göre yapsaydık ohoo yani

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu, Dede ve Aybin.Kilic
Topal Pire

Topal Pire

Üye
Antutu'ya inanan var mı hâlâ ? Sahte telefonlar ile 30 bin küsür puan alıyor

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Yalaaaaaaan.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu, Topal Pire ve Aybin.Kilic
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
şuan exynoslu note 4 daha hızlı ve antutuda böyle gösteriliyor ancak 3-4 ay sonra s4 gibi exynoslu model yerlerde sürünecek
hatırlar mısınız ? s4 ilk çıktığında da exynoslu model birazcık da olsa daha hızlı diye bir söylenti çıktı ve türkiye deki vatandaşlar sevindi (ben bile sevinmiştim bu sefer hızlı olan türkiyede var diye) ama belli bir süre sonra baktılarki s600 lü modelin puanları 4k 5k yukarılardaydı bunlara inanmayın telefonların hızlarını ne oyunlar ölçebilir nede benchmark yazılımları
önemli olan o donanımı nasıl değerlendirmiş olması(optimize mi ve rehbere basınca 6 7 saniye sonramı açılıyor :D:D:D:D:D:D )
telefonlar benchmark rekorları kırmak için yapılmamıştır

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Topal Pire

Topal Pire

Üye
şuan exynoslu note 4 daha hızlı ve antutuda böyle gösteriliyor ancak 3-4 ay sonra s4 gibi exynoslu model yerlerde sürünecek
hatırlar mısınız ? s4 ilk çıktığında da exynoslu model birazcık da olsa daha hızlı diye bir söylenti çıktı ve türkiye deki vatandaşlar sevindi (ben bile sevinmiştim bu sefer hızlı olan türkiyede var diye) ama belli bir süre sonra baktılarki s600 lü modelin puanları 4k 5k yukarılardaydı bunlara inanmayın telefonların hızlarını ne oyunlar ölçebilir nede benchmark yazılımları
önemli olan o donanımı nasıl değerlendirmiş olması(optimize mi ve rehbere basınca 6 7 saniye sonramı açılıyor :D:D:D:D:D:D )
telefonlar benchmark rekorları kırmak için yapılmamıştır
Aynen öyle. Bu listedeki firmalar bence AnTuTu ile anlaşmış olabilir yoksa donanıma bakılıyorsa Discovery Elite , Note 3'ü geçiyordu fakat listede bile yok.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
z2 z1 g3 nerde?? :)

Invoke

Invoke

Üye
Samesung antutuya para vermiş. =P

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Alın Size arkadaşın Nexus'u. :D
Bir ara 50 k aldı.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Baksana antutu bile şaşırmış. Sonuca Ilginc demis :)
bilmem kaç kişi biliyor ama TAA(teknolojiye atarlanan adam) şu televizyolardaki telefonlardan biri alıp parçalayarak inceledi parçalamadan önce de antutu testi yaptı sonuç "Ha Ha" diye cevap verdi antutu

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
bilmem kaç kişi biliyor ama TAA(teknolojiye atarlanan adam) şu televizyolardaki telefonlardan biri alıp parçalayarak inceledi parçalamadan önce de antutu testi yaptı sonuç "Ha Ha" diye cevap verdi antutu
Ha şu flash tvde ki cakma xperia yi mi diyorsun:)

Fenomenon

Fenomenon

Üye
benim 9000 çıkıyor bana da haha diyor :)

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer

Üst Alt