CLASH OF CLANS HESABI SATMA

Sponsorlu Bağlantılar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
CLASH OF CLANS HESABI SATMA
Arkadaşlar, gmail hesabını vermeden satış yapabilir miyim?

• Beğen
Tepkiler: RecenLast ve canersahin15

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncel

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
sanmıyorumhesap kaç level bu arada

bahaddin53

bahaddin53

Üye
İos işletim sistemli bir cihaza satarsin gmailsiz fakat alan olmaz.Çünkü hem gmail hesabi sende adam güvenip almaz sen her istediginde hesaba girersin birde adam aldi diyelimki İos isletim sistemli cihazina telefonu fabrika ayarlarina sifirlasa yine hesap devrindeki islemi yapmak durumundasiniz yani çok zor yakin arkadasina falan satarsin ama.Detaylı bilgi için imzamdaki clashofclans türkiye bloguma gir orda iostaki köyü Androide aktarma yada androiddeki koyü iosa aktarma var hesap devri oyle yapilcak ve adam her fabrika ayarlarinda döndükce..

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ya oyunda dolu afk hesap var onları görünce uyuz oluyorum adamlar ne güzel kasmis keşke gmaillerini görsek de istesek sahibinden ne güzel olurdu varya

UpOneTR

UpOneTR

Üye
ya oyunda dolu afk hesap var onları görünce uyuz oluyorum adamlar ne güzel kasmis keşke gmaillerini görsek de istesek sahibinden ne güzel olurdu varya
Ne anlamı kalacak oynamanin ?
66 lvlim th8 bende afk takiliyorum
2-3 günde bir madenleri topluyorum savas bile yapmiyorum

• Beğen
Tepkiler: NiTr[O]gEn
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
bende 39lvl ama 7lvl belediye baya gelişmiş ama 10lvl bir adam 1 yıldır oynadığını söylüyor ooho çok uzun

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
İos işletim sistemli bir cihaza satarsin gmailsiz fakat alan olmaz.Çünkü hem gmail hesabi sende adam güvenip almaz sen her istediginde hesaba girersin birde adam aldi diyelimki İos isletim sistemli cihazina telefonu fabrika ayarlarina sifirlasa yine hesap devrindeki islemi yapmak durumundasiniz yani çok zor yakin arkadasina falan satarsin ama.Detaylı bilgi için imzamdaki clashofclans türkiye bloguma gir orda iostaki köyü Androide aktarma yada androiddeki koyü iosa aktarma var hesap devri oyle yapilcak ve adam her fabrika ayarlarinda döndükce..

sanmıyorumhesap kaç level bu arada

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
savunma pert ! 60saniyede biter orası :)

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
savunma pert ! 60saniyede biter orası :)
Satılık deyince 200-300 lira istemeyeceğim. 40-50 lira birşey. Kaldı ki bütün herşey Full neredeyse. Köy Binası 8 e geçince gelişmek çok fazla sürmez. Zaten 4 inşaatçı var. Para çok önemli değil. Şu beladan kurtulmak amaç. 2,5 ayda bu hâle geldi bu köy.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
kardeşim eğer e posta değiştirme gibi birşey olsaydı bunun adına sayfa açılırdı kimse parayla almaz gelenlerde ilk hesabı ister parayı vermez sakat iş o birine hediye edeceksin hesabı gmail ile beraber :( üzgünüm

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim eğer e posta değiştirme gibi birşey olsaydı bunun adına sayfa açılırdı kimse parayla almaz gelenlerde ilk hesabı ister parayı vermez sakat iş o birine hediye edeceksin hesabı gmail ile beraber :( üzgünüm
É posta adresim önemli maalesef. Neyse artık sileceğiz girmemeye çalışacağım.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
aklıma bişey geldi yeni bir g mail hesabı ile cihazı bağla ya bas belki aktarır

Clash OF CLANS 7704

Üye
Benimde çar çalındı beyler hayrınıza bedava çar :D olmazsa kardeş senin çarı alırım 25 e

canersahin15

canersahin15

Üye
Satılık deyince 200-300 lira istemeyeceğim. 40-50 lira birşey. Kaldı ki bütün herşey fu ll neredeyse. Köy Binası 8 e geçince gelişmek çok fazla sürmez. Zaten 4 inşaatçı var. Para çok önemli değil. Şu beladan kurtulmak amaç. 2,5 ayda bu hâle geldi bu köy.
Birader bedava verebilir misin hesabi
Beyler bana oyunu bırakmış veya oyunu bedava verebilecek arkadaş var mı gmail hesabını :)

kmol97

Üye
Bana satarmisin bu hesabı
Bana satarmisin hesabi

Bedirdinho28

Üye
Arkadaşlar th8 78 lvl savunma hemen hemen full koy satılır.. 5389123455 WhatsApptan 7/24 mesaj atabilirsiniz

Son düzenleme:
mkozfimemre

mkozfimemre

Üye
77 level köy satıyorum gmail hesabi ve hepsi ona devredilicek 77 lvl 70 tl karşılığında yapılır ve lol rp ilede anlasila bilir

100-200 degil acil satilik oldugu icin 70 tl

Ulaşım : whatsapp 05394629076
Arkadaşlar 77 level köy satılır
100 degil 77 tl karsiliginda isterse lolde oyun rp si karsiligdada odenebilir ulasma adresi : whatsapp

05394629076

turancen

turancen

Üye
Arkadaşlar mail adresini vermeden o hesaba ait oyunu verebiliyorsun, benim ikinci köyümü, kardeşimin iphone telefonuna aktardım, çok basit bir şekilde, oyunun içinde bu eski cihaz diyorsun sana bir kod veriyor, diğer telefondada bu yeni cihaz diyorsun, o verilen kodu giriyosun hopp köy aktarıldı :D

tabi hesaba bağlı köyü başka bir cihaza aktardıktan sonra, tekrar başka bir köy aktarılıyormu onu denemedim.

Üst Alt