Tavsiye Samsung Galaxy Note 3 ( 800 lira )

Sponsorlu Bağlantılar

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 3 ( 800 lira )
Arkadaşlar bi arkadaşım söyledi bi yakını sıfır ama garantisiz Note 3 satıyormuş.800 lira.Sizce almaya değer mi ? Yani bi sıkıntı olur mu ? Ne yapmalıyım ? Biraz korkuyorum aslında.Nexus 6'yı bekliyorum.100 liraya kadar bulabilirim.Fikirlerinizi bekliyorum.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Fiyat gayet iyi IMEI ve gerçek donanımı kontrol et .

fingerback5

fingerback5

Üye
Bir bit yeniği var gibi o işin içinde ama iyice bi incele cihazı falan belki doğrudur.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Eğer doğru ise alınmaya değer mi ? Garanti yok sıkıntı çıkar mı ? İşlemci exynos olabilir.O yüzden almak istemiyorum.Snapdragon olsa hemen alırım ama Exynos sevmiyorum.Sizce alayım mı ? Patlar mı ? O kadar parayı zor buldum.Çalıştığım günlere yazık olmasın...

fingerback5

fingerback5

Üye
Eğer doğru ise alınmaya değer mi ? Garanti yok sıkıntı çıkar mı ? İşlemci exynos olabilir.O yüzden almak istemiyorum.Snapdragon olsa hemen alırım ama Exynos sevmiyorum.Sizce alayım mı ? Patlar mı ? O kadar parayı zor buldum.Çalıştığım günlere yazık olmasın...

Garantiye çok takılma bence zaten gönderince de bozup gönderiyorlar ya geç yolluyorlar ya senin hatan diyip para istiyorlar bir tane garantiden tam düzgün şekilde cihaz çıktığını görmedim kendi yolladıklarımdan illa bir sorun çıkıyor yani.800 liraya fazlasıyla değer Note 3 bahsettiğimiz cihaz ama niye 800'e satsın ki bir iş var onda bence.Note 3 Neo olmasın bir de ona bak.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Snapdragon ile Exynos aynı performansı verir.Eğer donanım gerçekse fiyat mükemmel.Arıza verirse garantisi bitmiş cihaz gibi paranla yaptırırsın.Şarj soketini 50 liraya yapıyorlar gerisini sen düşün :)

Invoke

Invoke

Üye
Bir bit yeniği vardır onda.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
işlemcisinin ne olduğunu nasıl öğrenebilirim arkadaşlar ? mtk olmasın. Exynos'a da razıyım. Bozulursa yaptırmaya param yok. Ben de tamam 790 lira var :( Bakalım nasıl olacak.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hardware info programı varsa indirip cihazda test edin.

harmless07

harmless07

Üye
Kacak telefon galiba tavsiye etmem kesinlikle

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Cpu-z yükle bak hangi işlemci var. 800 tl ye note 3 çok çok iyi hatta nasıl buldun anlamadım :D

Fenomenon

Fenomenon

Üye
o fiyata satması imkansız. kesin bişey vardır.
çakma note 3 bile olabilir. adamlar artık çakma note3'lere bile exynos işlemci koyuyorlar.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
fk555897

fk555897

Üye
işlemcisinin ne olduğunu nasıl öğrenebilirim arkadaşlar ? mtk olmasın. Exynos'a da razıyım. Bozulursa yaptırmaya param yok. Ben de tamam 790 lira var :( Bakalım nasıl olacak.
CPU-Z programını yükleyip kontrol edebilirsin telefondan. Ben sana almamanı öneririm. Biraz daha bekleyip para biriktir daha iyi telefonlar alabilirsin.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
replika falandır diycemde replikalarda 800 değil. ya replikayı orjinal diye 800 e satmaya çalışıyo yada imei sıkıntısı falan vardır. yada bozulmuş yaptırmış satıyodur. garantisi yok diyosa garantiden çıkacak bişeyde yapmış olabilir ne biliyim bozmuştur dışarda yaptırmıştır falan

Fenomenon

Fenomenon

Üye
o fiyata %100 replikadır. o parayı ona vereceğine bana göre zenfone 6 al daha iyi.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
O zaman bekleyip Nexus 6 alacağız.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Nexus 5 neden almıyosun ?

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
fotoğaflar bölümünde çektiklerim var gayet güzel kamerası. bataryada sabah 8 den aksam 11 12 ye kadar mobil veri açık dayanıyo yeterli değilmi

Üst Alt