En temiz rom kurulumu

Sponsorlu Bağlantılar

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
En temiz rom kurulumu
Cmw 6.0.5.0 yukledim suan en temiz kurulum icin hangilerini formatlamaliyim? Yeni seyler eklenmis format/boot gibi onlari formatlamalimiyim?
Birde performans icin hangi kernel,tweak tavsiye edersiniz?
En iyi islemci/i-o nedir?

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
cfg yada row kullan
wipe system data cache dalvik cache yap

The Shadow

The Shadow

Üye
Cihaz ne ? Ona göre governor i/o scheduler önericem. Wipe data/cache/dalvik yeterli abartılı wipe yapmaya gerek yok.

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy w

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
Hepsi var

hasaneness

hasaneness

Üye
:zzz: Hepsi olamaz 30 dan fazla governor var.
-Dur sayiyim galaxy w de cogu kernelde bunlar vardir benim kullandigim ondemand+noop
'Cpu yonetici
Lulzactive
Smartassv2
Conservative
Ondemand
Powersave
Interactive
Performance
'G/ç
Bfq
Cfq
Deadline
Fiops
Noop
Row

The Shadow

The Shadow

Üye
-Dur sayiyim galaxy w de cogu kernelde bunlar vardir benim kullandigim ondemand+noop
'Cpu yonetici
Lulzactive
Smartassv2
Conservative
Ondemand
Powersave
Interactive
Performance
'G/ç
Bfq
Cfq
Deadline
Fiops
Noop
Row
:zzz: :zzz:

Benim favorim zzmoove + row ya da pegasusq + sio dur :oke:

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Tepkiler: hasaneness
hasaneness

hasaneness

Üye
Bazıları xda ya bakmıyor anlaşılan :zzz:

Her türlü s4 mini ezilir geçilir istenilen her konuda :pro:
Istenilen her konuda sozunu unutma Türk kitkat gelince tekrar görüşelim :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
ondemand + row kullan yada
interactive+ row benim tavsiyem:)

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
adaptive/brazilianwax/conservative/hyper/intellidemand/interactive/interactiveX/lulzactive/ondemandX/powersave/smartassV2/lonheart/ondemand/performance

i/o
bfq/cfq/deadline/fiops/noop/row/sio/vr

çoğu kişi lulzactive - sio kullanıyor şarj /performans konusunda en iyisi hangisi?

The Shadow

The Shadow

Üye
adaptive/brazilianwax/conservative/hyper/intellidemand/interactive/interactiveX/lulzactive/ondemandX/powersave/smartassV2/lonheart/ondemand/performance

i/o
bfq/cfq/deadline/fiops/noop/row/sio/vr

çoğu kişi lulzactive - sio kullanıyor şarj /performans konusunda en iyisi hangisi?
Kesinlikle smartassv2. I/o scheduler olarak sio öneririm ama row güncelse daha iyi olabilir.

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle smartassv2. I/o scheduler olarak sio öneririm ama row güncelse daha iyi olabilir.
teşekkürler minimum işlemci hızını ellememe gerek varmı 368 kullanıyordum ama standart 245 yani biraz kasma olmasın diye bir tık yükselttim ?
Birde LowMemoryKiller kurmak istiyorum bu kernel destekliyor ancak tam anlayamadım ingilizcem fazla iyi değil script gerekiyormu direk terminal emülatörden yapabilirmiyim?

The Shadow

The Shadow

Üye
teşekkürler minimum işlemci hızını ellememe gerek varmı 368 kullanıyordum ama standart 245 yani biraz kasma olmasın diye bir tık yükselttim ?
Birde LowMemoryKiller kurmak istiyorum bu kernel destekliyor ancak tam anlayamadım ingilizcem fazla iyi değil script gerekiyormu direk terminal emülatörden yapabilirmiyim?
CWM den kur ?!

Üst Alt