Spor New Star Soccer Lütfen !

Sponsorlu Bağlantılar

emoosay

Üye
    Konu Sahibi
New Star Soccer Lütfen !
Kayahan Abimden New Star Soccer Oyununu İstiyoruz Her Tarafı Araştırdım Ancak Yok Oyun Cok Güzel Süper Oyun.
Kayahan Abim Bir Bakabilirse Makbule Gecer :)AMA FLASH OLMASIN COK BERBAT OLUYOR.

WanWan

Üye
lannnnn yooooookkk yoooook anlayın artık ne bu dilenci tripleri biraderaga kayahan başkan flaş yapabiliyo sadece çok starsoccer istiyosan elindeki makineyi sat diskavri al tatava yapma

çünkü symbianda NSS YOK!

saygılar... tamam sakinim...

onurhanerk

onurhanerk

Üye
lannnnn yooooookkk yoooook anlayın artık ne bu dilenci tripleri biraderaga kayahan başkan flaş yapabiliyo sadece çok starsoccer istiyosan elindeki makineyi sat diskavri al tatava yapma

çünkü symbianda NSS YOK!

Seni bu kadar sinirlendiren ne. Adam doğru düzgün bir şey sormuş. Bir umut demiş yardım istemiş dileğini söylemiş. Biz forumda bilsek ya da bilmesek de elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Güzel bir dillede arkadaşa bunun mümkün olmayacağını söyliyebilirdin. Uğraşılsa yapılabilir ayrıca ama bunu yapabilecek seviye biri var mıdır orasını bilmem.
Sen bir şey istediğinde de karşıdaki sana aynısını yapması ne kadar doğru olur? Böyle yaparak insanlara symbiandan daha çok soğutuyorsunuz. Dilencilikle alakası yok ayrıca bununda. Böyle milleti aşşağılayacağına da biraz kendine bak...

• Beğen
Tepkiler: kocamancık, Yusuf0111_Oğuzhan, key43 ve 2 diğerleri
asigsasi

asigsasi

Üye

çünkü symbianda NSS YOK!

ortamı germek ve tartışma çıkarmak istiyorsun bunu yapma kimsenin yazdığı mesaja bu şekilde karşılık veremezsin lütfen daha ölçüde mesajlar yazalım kimsenin kimseyi kışkırtıcı kırıcı hakaret mesajları yazmasına tölarans gösterilmez birbirimize saygı çerçevesinde olalım arkadaşım bu şekilde devam edersen uyarı alırsın

@Kayahan14 arkadaş senden oyun istemiş bak bakalım yapılıyormu :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: onursan ve Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Aslında yapılır kardeşim yapılmaz değil...Ama işte aması var :
Benden de Kayahandan da çok daha bilgili olmak gerek zira flash bir oyun motoru değil hal böyle olunca karşımıza pek de zeki olmayan bir program çıkıyor.
Takımların kendine has numaraları olur mesela 18 takım oldu diyelim.math.Random komutuyla seçtik birini oyuncuyu attık takıma...
Belirli söz kalıpları var nssde hadi diyelim onları da belirli numaralara bağladık math.Random komutuyla sayı belirlettik bir değişkene o değişkenden çıkan sayıya göre yazılar alt alta sıralanıyor.Eyvallah buraya kadar sorun yok...
Ama işler topu sürükle belli bir yerine vur top ona göre gitsin ve fizik kuralları geçerli olsun..Buraya gelince tıkanıyorum ben.Çünkü belli olasılıklar belirtmekten başka çarem kalmıyor;fizik kurallarının hepsini Flash'a öğretmek işinden çıkamayacağım bir şey.
Kayahan bir yolunu bulur da yapar mı bilmiyorum,zaten eli dolu şu an kaçış oyunu yapıyor.Tamamlayabilirse en geç 2 aya sizlerle olur..Neyse konuya onu bekliyelim iyi günler :)

• Beğen
Tepkiler: key43, onursan ve asigsasi

emoosay

Üye
    Konu Sahibi
Herkeze Yorumları İcin Tesekkur Ediyorum. Ancak WanWan Neden Bu Kadr Sinirlendin Anlayamadım Benden Kaynaklanan Birsey Mi ? Ben Buraya Yenigeldim Kim Ne Konuyu Açmıs Onlara Fazla Bakamadım.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve onursan
onurhanerk

onurhanerk

Üye
Herkeze Yorumları İcin Tesekkur Ediyorum. Ancak WanWan Neden Bu Kadr Sinirlendin Anlayamadım Benden Kaynaklanan Birsey Mi ? Ben Buraya Yenigeldim Kim Ne Konuyu Açmıs Onlara Fazla Bakamadım.
Yok kardeşim. Onun mizahı o. Gereksiz bir konuşması var sen kafanı takma. Hoş geldin aramıza.

• Beğen
Tepkiler: WanWan ve asigsasi

emoosay

Üye
    Konu Sahibi
Hosbulduk Nick Aramakla Uğrasmadım Aklıma Bu Geldi :)
Ben Emirhan Memnun Oldum. :)

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan, OFFCENT ve onursan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Hosbulduk Nick Aramakla Uğrasmadım Aklıma Bu Geldi :)
Ben Emirhan Memnun Oldum. :)
Sohbet etmek güzel de forum kuralları gereği "Konu Dışı/Gereksiz" bölümü dışında açılmış herhangi bir konuda sohbet etmek yasak :)
Zaten sohbet için en iyi yöntem mesajlaşma grupları.

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye

çünkü symbianda NSS YOK!

Sakin ol kardeş :seytan6:

emoosay

Üye
    Konu Sahibi
Sohbet Etmek Yasakmıydı Bilmiyordum.. :(

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Nss yok

emoosay

Üye
    Konu Sahibi
Bilgilendirme için teşekkurler. :D

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Aa adım geçmiş :D escape den sonra bu işleri bıraktım ben can ne diyosa aynen katılıyorum ona yapmasını bilsek bile çok uzun sürer zaten

• Beğen
Tepkiler: Yusuf0111_Oğuzhan ve Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Kayahan14 ve Yusuf0111_Oğuzhan

Üst Alt