SCR Screen Recorder Pro ★ root v0.17.2-alpha [Patched] (ekran videosu ve ortam sesi kaydedici)

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
SCR Screen Recorder Pro ★ root v0.17.2-alpha [Patched] (ekran videosu ve ortam sesi kaydedici)

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Geresinimler :
Android 4+ ve root

ekran videosu cekebileceginiz uygulamadir.
kullanim icin root gerekli

Telefonunuzdan veya tablet doğrudan büyük kalite screencasts kaydedin!
SCR Screen Recorder herhangi bir cihaz üzerinde en kaliteli ekran kayıt için video kodlama donanım ivmesini kullanır. Bu Nexus 7 dahil Tegra cihazı destekleyen piyasadaki tek video ve ortam sesi kaydedici.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: fatih793

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
teşekkürler

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Başka bi yere upload etsen usta yandex disk falan çok daha iyi olur uploaded problem cikariyor

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve YaşlıTaşCocuk54
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Konuda Iki alternatif link var zaten
Usta ikiside mobilde sikintili zar zor indirdim orda bi sorun yokta açmadik reklam kalmadı ben olsam Yandex diske atardim :D sırf bu yüzden yüksek hitli siteler var bilirsin :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Usta ikiside mobilde sikintili zar zor indirdim orda bi sorun yokta açmadik reklam kalmadı ben olsam Yandex diske atardim :D sırf bu yüzden yüksek hitli siteler var bilirsin :)
Doğrudur ama ben bu işten para kazanmiyorum internette ucuz birsey degil yani hazır upload edilmiş var bende konuya linki ekliyorum.
Ayrica tusfiles mobilde sorun çıkarmıyor gayet hızlı ve normal şekilde indiriyor.
Reklam sayfaları icin birsey diyemem maxicepte bile heryer reklam ;)

• Beğen
Tepkiler: bahaddin53
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Doğrudur ama ben bu işten para kazanmiyorum internette ucuz birsey degil yani hazır upload edilmiş var bende konuya linki ekliyorum.
Ayrica tusfiles mobilde sorun çıkarmıyor gayet hızlı ve normal şekilde indiriyor.
Reklam sayfaları icin birsey diyemem maxicepte bile heryer reklam ;)
Ben sen upload ediyon sandım :D tamam sorun yok :D

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Ben sen upload ediyon sandım :D tamam sorun yok :D

Gercekten sıkıntılı olsa indirme işi emin ol konuya eklenti yaparım ama kendim indirirken sıkıntı cekmiyorum , bir iki ek sayfa acilmasida sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum :)

• Beğen
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Gercekten sıkıntılı olsa indirme işi emin ol konuya eklenti yaparım ama kendim indirirken sıkıntı cekmiyorum , bir iki ek sayfa acilmasida sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum :)
Sagol :D sadece bu çalişti telefonda diğerleri video başladi diyor ama görüntü almiyordu :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

Üst Alt