Asphalt 8: Airborne v1.5.0h

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Asphalt 8: Airborne v1.5.0h
*****YER ÇEKİMİNİ TOZ DUMAN ET*****
En iyi Android atari tarzı yarış oyun serisi, yeni bir dönüm noktasına ulaşıyor! Yepyeni fizik motoruyla güçlendirilmiş şiddetli sürüş deneyiminde dinamik, yüksek hızlı akrobasiler gerçekleştir!
LÜKS RÜYA ARABALAR
• 56 yüksek performanslı araba (%80'i YENİ!)
• Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R gibi en iyi lisanslı markalar ve modeller
• Gerçekçi ses deneyimi için yeni kaydedilmiş yüksek kaliteli motor sesleri

UÇUŞA GEÇ
• Rampalardan uç ve yarışı pistin ötesine taşı
• Viril dönüşleri ve çılgın 360 derecelik atlayışlar yap
• Yarışırken akrobatik hareketler ve havada manevralar yap

YENİ EGZOTİK MEKANLAR
• Venedik, Fransız Guyanası, İzlanda, Nevada Çölü dahil 9 değişik ve heyecan verici gerçek pistte yarış!
• Tüm pistler orijinal ve ayna çeşitlemeleriyle kariyer modunda
• Çok sayıdaki gizli kestirmeyi keşfet

HIZ CANAVARLARI İÇİN YENİ ÖZELLİKLER
• Kariyer modunda 8 sezon ve 180 etkinlik
• Yeni nesil gölgeleyiciler, gerçek zamanlı geometri yansımaları ve diğer inanılmaz efektler sayesinde göz kamaştırıcı görüntüler!
• Görülmemiş, detaylı bir hasar sistemi
• Yeni Salgın ve Drift Kapısı modlarına göz at

EŞ ZAMANLI ÇOK OYUNCULU VE HAYALET MÜCADELELERİ
• 8 rakibe kadar çıkan eş zamanlı çok oyunculu yarışlar!
• Favori arabalarınla eş zamansız yarışlarda arkadaşlarına meydan oku
• Yeni lider panolarında skorunu dünya çapındaki arkadaşlarınla ve yarışçılarla karşılaştır
• Yarış başarılarını paylaş ve gerçek bir hız canavarı olduğunu ispatla

RUHUNU HAREKETE GEÇİRECEK MÜZİKLER
• Adrenalin pompalayan lisanslı müzikler
• Bloc Party, Mutemath & The Crystal Method'dan parçalar!

Uç nokta atari tarzı yarış hayranları için hazırlanmış bu oyun gerçek rüya arabalar ve olağanüstü grafiklerle yarış simülasyonu meraklılarının da hoşuna gidecek.

Asphalt 8: Airborne şimdi MOGA için geliştirildi! Ana satış merkezlerinde, operatör mağazalarında ve MOGAanywhere web sitesinde çevrimiçi bulunabilir.

Yenilikler:
Bu yeni ve heyecan verici güncellemeyle asfaltı ağlatıp rakiplerine tozunu yuttur!
- YENİ MEKAN: DUBAİ! Bu yeni ve egzotik pistlerle Orta Doğu'nun hazinelerini keşfet.
- 5 YENİ ARABA! Mercedes-Benz Biome konsept arabası, Nissan GT-R NISMO ve daha birçok arabanın direksiyonuna geç!
- YENİ SEZON! 74 yüksek oktanlı etkinlikle yepyeni 9. sezonda sürüş becerilerini test et!

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

tarik oz

Üye
Kardeş baska site yokmu tufilesle indirebiliyorum bir tek oda asiri yavas

AdemOyuklu

Üye
Sınırsız paralı değil mi ?
indirelim de s4 de deneyelim bakalım

teşekkür ederim .

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Kardeş başka siteye upload etsen? Bu sitelerden indiremiyoum. Tusfiles indirmeyi başlatmıyor, diğer siteleri söylemiyorum bile.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Yeni link ekledim arkadaşlar.

djdeycan

djdeycan

Üye
apk yı indirdm datayı wifi ile çektim hile filan yok kardeş ?

AHKE

AHKE

Üye

bu hatayı alıyorum sizde alıyonuz mu bu hatayı.heralde içeriği oynandi diye veriyor bu uyarıyı

Son düzenleme:

Sagogulcan

Üye
Hile falan yok oyunnda

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Bildirdiğiniz için teşekkürler. Başlığı düzenledim.

Sagogulcan

Üye
Hileli linkmi koydun Anıl abi tam olarak anlamadimda

omer durus

omer durus

Üye
tesekkurler

Doctor Android

Doctor Android

Üye

bu hatayı alıyorum sizde alıyonuz mu bu hatayı.heralde içeriği oynandi diye veriyor bu uyarıyı

Hocam gameloft un hileli oyunlarına internet bağlantısıyla girince bizim tabirimizle ban yiyorsunuz oyunu silin bastan kurun açın internet bağlantısıyla sonra dosyalar kontrol edilince gameloft yazisi geldiği gibi oyunu kapatın sonra internet bağlantisini kapatip girin açılacaktır

pirana962

pirana962

Üye
Hocam indirdim,apk'yı kurup data dosyasını sdcard/Android/obb'ye atıyorum dosyayı açınca tekrar indirme istiyor.Bunu nasıl çözebilirim.Tekrar mı indirmeliyim?

Doctor Android

Doctor Android

Üye
Hocam indirdim,apk'yı kurup data dosyasını sdcard/Android/obb'ye atıyorum dosyayı açınca tekrar indirme istiyor.Bunu nasıl çözebilirim.Tekrar mı indirmeliyim?

Tekrar indirme ister genelde oyuna internet bağlantısı açık girin (indirme olmicak merak etmeyin) sonra internet bağlantısı Wifi ise ordaki wifi yazisina mobil ise operator agi yazisina tiklayin dosyalari kontrol eder ortalama 1 dakika sonrasında oyun acilir gameloft yazi geldigi gibi oyunu kapatin internet baglantisini kapatip oyuna girin acilir

omer durus

omer durus

Üye
hocam ben oyunu kurdum obbyi de apkden indirdim ama oyuna girince gameloft yazisi cikiyor ve oyundan atiyor bunun sorunu nedir???

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
teşekkürler

KIRANLIK

Üye
Data inmiyor

tayo01

tayo01

Üye
lg g2 nasıl kurcaz sd kart yok

Üst Alt