Haber launcheri değiştirilmiş ve sistem launcheri kaldırılmış android telefonu sakın sıfırlamayın!! içeri

Sponsorlu Bağlantılar

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
launcheri değiştirilmiş ve sistem launcheri kaldırılmış android telefonu sakın sıfırlamayın!! içeri
launcherini değiştirdiğiniz ve sistem launcherini kaldırdığınız android telefonunuz varsa ve fabrika ayarlarına sıfırlarsanız rom atmak zorunda kalırsınız çünkü telefopnunuz launchersiz kalır! başıma geldi ve kullandığım cm7 romu yeniden yüklemek zorunda kaldım :D :D nerden aklma gelirdi cm7de gönülü adw launcherin sıfırlanınca yeniden yüklenmiyeceği:D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Serhan

Serhan

Üye
Ben sistem ui yi silmiştim yanlışlıkla rootlu alt bar felan yok çok zor yaptım :D

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
birdaha root uninstallere bulasmamaya karar verdim sistem uyglari oluğu yerde kalsın

KayraBey

KayraBey

Üye
Cwm ile yedek alın. Bir sıkıntı olduğu zaman geri yuklersiniz

• Beğen
Tepkiler: Kontrol, UpOneTR ve Serhan
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Uyarı için teşekkürler aklımızda bulunsun :)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
launcherini değiştirdiğiniz ve sistem launcherini kaldırdığınız android telefonunuz varsa ve fabrika ayarlarına sıfırlarsanız rom atmak zorunda kalırsınız çünkü telefopnunuz launchersiz kalır! başıma geldi ve kullandığım cm7 romu yeniden yüklemek zorunda kaldım :D :D nerden aklma gelirdi cm7de gönülü adw launcherin sıfırlanınca yeniden yüklenmiyeceği:D
Kardesim galaxy gio mu kullaniyosun?

SHS

SHS

Üye
Geçmiş olsun ve bizimde aklımızda bulunsun :)

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve King_ata
mcnpl4

mcnpl4

Üye
kaldirmak yerine dondurmak en iyisi

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve King_ata
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
O bisey degil ben fremawork res apk yi kes dedim cihazin hafızasına gitti rom :D

smh60

smh60

Üye
ROM kurmak yerine kendinize fix hazırlayabilirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
olabilir

m5c4

m5c4

Üye
Benimd3 discoveryim varken aynısı olmuştu bildirim çubuğundan ayarlara geçip dosya yön. Açıp launcher yükleyerek düzeltmiştim

Üst Alt