Şampiyonlar Ligi Grup Kuraları Çekildi

Sponsorlu Bağlantılar

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Şampiyonlar Ligi Grup Kuraları Çekildi
A Grubu
Atletico de Madrid
Juventus
Olympiacos FC
Malmö FF

B Grubu
Real Madrid
Basel
Liverpool
Ludogorets Razgrad

C Grubu
Benfica
Zenit St. Petersburg
Bayer 04 Leverkusen
AS Monaco

D Grubu
Arsenal
Borussia Dortmund
Galatasaray
RSC Anderlecht

E Grubu
Bayern Münih
Manchester City
CSKA Moskova
AS Roma

F Grubu
Barcelona
Paris Saint-Germain
Ajax Amsterdam
APOEL

G Grubu
Chelsea
Schalke 04
Sporting Lizbon
Maribor

H Grubu
Porto
Shakhtar Donetsk
Athletic Club Bilbao
BATE Borisov

• Beğen
Tepkiler: TheDarkStar7 ve Serhan

Serhan

Serhan

Üye
Hay ya dortmund arsenalli gruba düşdük, Arsenal'de Türkleri çekiyor 3.olalım Avrupa'ya gidelim kupayı kaldıralım. Avrupa ligi baya düşük bu sezon

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bence Galatasaray gruptan çıkamaz sağlam bir forvet gelmedikçe.

• Beğen
Tepkiler: Ayrt0n Senna ve Serhan
TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
Eyvallah Arsenal Galatasaray :) ;)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray'a Avrupa Ligi'nde başarılar dilerim :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Serhan
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Mad EagLe, -Börteçine- ve Serhan
-India-

-India-

Üye
e grubu ölüm grubu
h grubu what the f*** is going on
d grubu lewasız dortmund bjkyi yenemeyen arsenal +kek anderlect

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Avrupa ligine düşersek direk çeyrek finale düşcez zaten. Adam gibi bi forvet ve bek alsak hayal değil Avrupa ligi.
Hayır gruplardan sonraki aşamaya kalırsınız. Çeyrek finale gidene kadar 2 turu var.
e grubu ölüm grubu
h grubu what the f*** is going on
d grubu lewasız dortmund bjkyi yenemeyen arsenal +kek anderlect
Milan sempatizanı olarak Serie A'yı takip ettim ve Lewa'nın yerine alınan Immobile çok başarılı bir forvet. Anderlecht gibi ekol bir kulübe keke demek çok büyük bir hata olur. Ayrıca Belçika futbolu yükselişte.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Juventus ne çabuk unutuldu.Biz Galatasarayız.Boğulacaksak büyük sularda boğulalım.Türkün gücünü göster Cimbom ! Yolun açık olsun inşallah

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Juventus ne çabuk unutuldu.Biz Galatasarayız.Boğulacaksak büyük sularda boğulalım.Türkün gücünü göster Cimbom ! Yolun açık olsun inşallah
Fransız sermayesi Galatasaray, Türk gücünü göstermese de olur. Biz Karabük ve Trabzon'la gurur duyarız. Yaşasın Şehir Takımları !

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Fransız sermayesi Galatasaray, Türk gücünü göstermese de olur. Biz Karabük ve Trabzon'la gurur duyarız. Yaşasın Şehir Takımları !
Doğma büyüme Galatasaraylıyım.Böyle beylik laflara gerek yok.Konyalıyım ve gidip passolig imi aldım.Torku Konyaspor gönlümde Galatasaray kadar yeri var.Avrupada ayrım yapmam,Dün Beşiktaşlıydım üzüldüm bugün Trabzonlu olurum.Türkün Türk'ten başka dostu yok.Size göre Fransız olsun bana göre yolu,yüreği,bahtı herşeyi Türkler için yolu açık olsun Galatasarayımın !

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Doğma büyüme Galatasaraylıyım.Böyle beylik laflara gerek yok.Konyalıyım ve gidip passolig imi aldım.Torku Konyaspor gönlümde Galatasaray kadar yeri var.Avrupada ayrım yapmam,Dün Beşiktaşlıydım üzüldüm bugün Trabzonlu olurum.Türkün Türk'ten başka dostu yok.Size göre Fransız olsun bana göre yolu,yüreği,bahtı herşeyi Türkler için yolu açık olsun Galatasarayımın !
Delikanlı adam tek takım tutar, o da kimliğinde yazar.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Delikanlı adam tek takım tutar, o da kimliğinde yazar.
Delikanlılık tek takım tutmak değil koçum tartışmaya gerek yok.İstediğin takıma destek verebilirsin kimsenin umrunda olmaz.Kendi milletimden olan her takıma gerektiği yerde desteğimi veririm o kadar.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Delikanlılık tek takım tutmak değil koçum tartışmaya gerek yok.İstediğin takıma destek verebilirsin kimsenin umrunda olmaz.Kendi milletimden olan her takıma gerektiği yerde desteğimi veririm o kadar.
O zaman Galatasaraya da gerektiği yerde desteğini ver. Mesela sadece Avrupa'da. Ama olmaz demi kupa kazanmayan hatta belki küme düşecek olan şehrinin takımını tutarsan ezik hissedersin. Futbol sevginiz sadece başarıya bağlı.

ismail

ismail

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Ali Kurtaran ve Serhan
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
O zaman Galatasaraya da gerektiği yerde desteğini ver. Mesela sadece Avrupa'da. Ama olmaz demi kupa kazanmayan hatta belki küme düşecek olan şehrinin takımını tutarsan ezik hissedersin. Futbol sevginiz sadece başarıya bağlı.
Buraya yazarken zaten Galatasaray'a Avrupa'da destek içerikli yazdım.Sen gelip başka bir yere çektin.Merak etme ben Kombassan Konyaspor kende Torku Konyaspor kende Küme'den düşerken Atatürk Stadyumu'nu dolduran Nalçacılar taraftar grubu içinde stadyumdaydım.Küme düştü diye ezilmedik Can'ın sağolsun Konyam dedik.Sen konuyu alakasız yere çekme.Gereken her durumda Avrupa'da Türk takımı bizi temsil eder her renk Kırmızı Beyazdır.

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Buraya yazarken zaten Galatasaray'a Avrupa'da destek içerikli yazdım.Sen gelip başka bir yere çektin.Merak etme ben Kombassan Konyaspor kende Torku Konyaspor kende Küme'den düşerken Atatürk Stadyumu'nu dolduran Nalçacılar taraftar grubu içinde stadyumdaydım.Küme düştü diye ezilmedik Can'ın sağolsun Konyam dedik.Sen konuyu alakasız yere çekme.Gereken her durumda Avrupa'da Türk takımı bizi temsil eder her renk Kırmızı Beyazdır.
Biz Galatasarayız diye sahiplendin arkadaş. Biz Türkiyeyiz deseydin o zaman.
Başkalarına karışmasana sen. herkes istediğini tutar bu kadar basit. ben Trabzonsporluyum ama kimlik söke
Kuzenlerim İstanbul doğumlu. Önemli olan kütük.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Biz Galatasarayız diye sahiplendin arkadaş. Biz Türkiyeyiz deseydin o zaman.
Sadece mesaj yazmak için yazma koçum,Biz Galatasarayız.Arsenal değil babası gelsin Türkün gücüdür inancıdır herşey.Konuyu daha fazla dağıtma.Galatasarayıma Şampiyonlar liginde yürekten başarılar !

• Beğen

Üst Alt