Galaxy Ace 2 i8160 [ROM][KERNEL][4.2.2][Miui v5 4.8.8][CyanogenMod10.1.3]

Sponsorlu Bağlantılar

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][KERNEL][4.2.2][Miui v5 4.8.8][CyanogenMod10.1.3]
Xiomi mi3 deki arayuze sahip olmak isterseniz bu rom tam size gore.ayni zamanda overclock destegi var.

İndirmeler
Rom
Overclock kernel

Kurulum
Recovery modu acin
Wipe data ve wipe cache yapin
Romu flaslayin
Reboot system now yapin rom hazir

Eger isterseniz overclock kerneli flaslayin(overclock kerneli yuklemek zorunda degilsiniz)

Ekran goruntulerini

Bu sayfadan bulabilirsiniz

Not
Romu kurduğunuzda root yetkisi kapalı oluyor araclar isimli uygulamayı açıp izinlere girin ordan root yetkisini açın
Antutu skorunuzu yoruma ekleyin ve oyun yuklerseniz bilgi verin

İyi gunler

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

en-sel

en-sel

Üye
Türkçe dil desteği varmı acaba

wlknmys

Üye
Var ama cm kadar iyi degil

en-sel

en-sel

Üye
Dayanamadim ve kurdum gorsellik guzel gecisler vs hizli gercekten d:cool:

wlknmys

Üye
şuan kullanıyomusun ?

wlknmys

Üye
şarj stabillik falan nasıl

en-sel

en-sel

Üye
şarj stabillik falan nasıl
Daha bugün kurdum şarj iyi gibi gözüküyo en azindan günü kurtarir diye düşünüyorum, geçişler falan gayet iyi görsellik şahsen benim hoşuma gidiyo miui oyun vs denemedim henüz

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Daha bugün kurdum şarj iyi gibi gözüküyo en azindan günü kurtarir diye düşünüyorum, geçişler falan gayet iyi görsellik şahsen benim hoşuma gidiyo miui oyun vs denemedim henüz

Asphalt 8 az kasma ile oynanıyo fifa 14 kasmadan oynanıyo dead trigger kasmadan oynanıyo
Baska oyun test etmedim ama test edersem yazarım
Miui nin gorselleri harika ya cok begeniyorumm :)

Miui gorsellik uzerinde duran bi rom cok guzel :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben şimdi kurucam miui bi zmnlar ezberden yapardım bu işleride recovery falan nasıl yapıyorduk @The Shadow unuttum ben yav :ehe

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Ben şimdi kurucam miui bi zmnlar ezberden yapardım bu işleride recovery falan nasıl yapıyorduk @The Shadow unuttum ben yav :ehe
:ah Chrono kernel kur önce stock jb üstüne yüksek sürüm cwm gerektirir bu rom büyük ihtimal :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ByBlaCk4
ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
:ah Chrono kernel kur önce stock jb üstüne yüksek sürüm cwm gerektirir bu rom büyük ihtimal :hmmm

Chrono kernel kurmasında fayda var size katılyorum cünkü stock recovery ile kurmayı denemedim stock jb üzerine cwm flaslayıp kurmak iyi olur :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
en-sel

en-sel

Üye
Chrono kernel kurmasında fayda var size katılyorum cünkü stock recovery ile kurmayı denemedim stock jb üzerine cwm flaslayıp kurmak iyi olur :)
Hocam bi sorum olacak romla alakali yaklasik bir hafta dir kullaniyorum gayet iyi ancak superuser yok romda ease backup adli programla aldigim uygulama verilerinin yedegini yuklemiyor kök dizine erisilemedi diyor

The Shadow

The Shadow

Üye
Hocam bi sorum olacak romla alakali yaklasik bir hafta dir kullaniyorum gayet iyi ancak superuser yok romda ease backup adli programla aldigim uygulama verilerinin yedegini yuklemiyor kök dizine erisilemedi diyor
Eğer sürekli kitkat romlarını kullanıyorsan sırayla değiştiriyorsan aralarında twrp içeren chrono kernellerden birini kur twrp den backup bölümüne girip sadece data bölümünün yedeğini al. Başka bir kitkat romuna geçtiğinde aynı kerneli kurup twrp den restore edersin ve tüm uyg. ve verilerin geri yüklenir daha kolay bir şekilde :good:

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Romu kurduğunuzda root yetkisi kapalı oluyor araclar isimli uygulamayı açıp izinlere girin ordan root yetkisini açın

en-sel

en-sel

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ByBlaCk4