Planlanan Buluşmalar Malatya buluşması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Malatya buluşması
Evet bugün Ahmet abiyle buluştuk güzel geçti konusu var zaten :)

Mad Eagle ve Dede buluştu :) - MaxiCep

Sıra Malatyadakilerde :) @L-LumieRe onun kurtuluşu yok gelmese bile evinden aldırırım :ehe Sıkı dostumdur kendisiyle sık sık görüşürüz. Birbirmizde çok hakkımız vardır sabahlara kadar Battlefield 3 oynadığımız geceler oldu yeri geldi medic oldu hayatımı kurtardı yeri geldi ben onun cephesine mermi taşıdım birbirimizi hep koruduk kolladık aynı tankta ne kalelere saldırdık :ehe Neyse bunlar derin mevzu :D

Kısmetse ayın 3'ü gibi Malatya'ya gideceğim. Artık ordaki duruma göre 4'ü 5'i gibi görüşürüz. @Reşwan adminimizi de buluşmaya bekliyoruz. Bir sıkıntı olmazsa buluşuruz hep beraber inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Reşwan

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
:eller: gel gel :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Araba var gezdircen artık :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Orasına ben karışmam ben taa kaç kilometre geliyorum siz düşünün :ehe

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
İyi olur inşallah, bi yolunu bulup kaytarmam lazım, hafta içine denk geliyoru, gündüz olmasa da akşama mutlaka görüşürüz.

• Beğen
Tepkiler: Nextman, L-LumieRe ve Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Haftasonu orda olursam olur abi 3-4 gün ordayım :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Haftasonu orda olursam olur abi 3-4 gün ordayım :)
Telefonlaşalım mutlaka görüşürüz ama nasıl ve ne şartlarda olur tahmin edemiyorum:hmmm cumartesi bahçede işlerimiz vardı biraz gübre dağıtacağız :D olmazsa sizide götüreyim biraz çalışır ter dökeriz :ehe
Senin kalacağın ve geleceğin gün kesinleşsin hallederiz, benim köy işide kesin olmadığından bende net konuşamıyorum, olacaksa da hafta içi izin alırsam görüşebiliriz, bahçe işi olmasa hafta sonu daha iyi olurdu.

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe ve Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Telefonlaşalım mutlaka görüşürüz ama nasıl ve ne şartlarda olur tahmin edemiyorum:hmmm cumartesi bahçede işlerimiz vardı biraz gübre dağıtacağız :D olmazsa sizide götüreyim biraz çalışır ter dökeriz :ehe
Senin kalacağın ve geleceğin gün kesinleşsin hallederiz, benim köy işide kesin olmadığından bende net konuşamıyorum, olacaksa da hafta içi izin alırsam görüşebiliriz, bahçe işi olmasa hafta sonu daha iyi olurdu.
Farkedermi abi seninle bahçede tırpanda yaparız diskoda da koparız sen ne dersen o :)

• Beğen
Tepkiler: Reşwan ve L-LumieRe
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Farkedermi abi seninle bahçede tırpanda yaparız diskoda da koparız sen ne dersen o :)
:eller: oh oh ne güzel, 4 römork gübreyi nasıl dağıtacağımı düşünüyordum bende :ehe sen gel diskoyu görürsün burda.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Mad EagLe
yunus4554

yunus4554

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Reşwan
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
:eller: oh oh ne güzel, 4 römork gübreyi nasıl dağıtacağımı düşünüyordum bende :ehe sen gel diskoyu görürsün burda.
Malatya Malatya bulunmaz eşin ben gelmiyim abi en iyisi siz toprağı deşin :ehe

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, Dede ve L-LumieRe
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Buluşan herkes 1 kg kaysı ayarlayıp abinize forward :cool ediyorsunuz :D.İyi buluşmalar

• Beğen
Tepkiler: Reşwan ve Dede
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Kayısılar yandı bu sene abi hayallerimiz hayal oldu :D

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Nextman
Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Kuru kayısı kuru dut pestil pekmez bulunur :ehe

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Onlarda motoru bozuyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: Dede ve L-LumieRe
Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Cevizle pekmezi karıştırıp sabahları bı tatlı kaşığı ye akşama kadar sıcacık gezersin abi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt