4.7 inçlik iPhone 6 İki Farklı Ekran Seçeneği ile Gelecek

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
4.7 inçlik iPhone 6 İki Farklı Ekran Seçeneği ile Gelecek
Tanıtılmasına kısa bir süre kalan yeni nesil iPhone ile ilgili iddialar vakit azaldıkça artmaya devam ediyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu sefer habere konu olan ise 4.7 inç panel boyutuna sahip olacak iPhone 6 modelinin iki farklı ekran seçeneği ile geleceği oluyor. Daha önce ortaya çıkan iddialar ile yeni iPhone 6'da safir cam kullanılacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak son çıkan iddialar bu durumun tüm modellerde geçerli olmayacağını gözler önüne serdi.

Güvenilir Apple haberleri ile nam salmış 9to5Mac'in güvenilir kaynaklara dayandırdığı habere göre yeni nesil iPhone 6 hem safir hemde Corning Gorilla Glass ile güçlendirilmiş bir başka ekran kullanacağı ortaya çıktı.

Eğer tüm bu iddialar doğru çıkar ise cama sahip olan iPhone 6 modelinin diğer modele nazaran daha pahalı ve daha fazla depolama alanı sunabileceği de geçilen diğer bilgiler arasında.

Tüm bu iddialar ancak 9 Eylül günü lansmanda netleşmiş olacak.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Pikkaccu

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Fiyat ne olacak bu kadar şeyin sonunda acaba :D

gstahsn

gstahsn

Üye
andronova :D

0MG90

0MG90

Üye
Tanıtılsa da kurtulsak artık

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
fk555897

fk555897

Üye
Apple'da işi bozdu. İyice Samsung işine dönmeye başladı. Aynı telefonun değişik türevlerini yapıyor. iPhone 5S aldığıma şükrediyorum yoksa boşuna beklemiş olacaktım.

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve Pikkaccu
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bence gayette güzel yapıyor. Hep aynı şeyleri yapmaktan firma satamamaya başlayacaktı.

0MG90

0MG90

Üye
Apple'da işi bozdu. İyice Samsung işine dönmeye başladı. Aynı telefonun değişik türevlerini yapıyor. iPhone 5S aldığıma şükrediyorum yoksa boşuna beklemiş olacaktım.
Zaten tasarım sızıntılar gibi olursa en iyi son tasarım 5s'de kalacak

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Ben de öyle düşünüyorum da iPhone 6 çıkınca gaza gelip alabilirim :D

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Hangi ülkelere safir, hangi ülkelere gorilla gidecek acaba..

KayraBey

KayraBey

Üye
Gelsin artık baydı valla :D

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Telefonica adlı İspanyol servis sağlayıcısına göre 4.7 inçlik model 750 €, 5.5 inçlik modelin ise 950 € fiyat etiketi ile sunulabileceği belirtiliyor.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Telefonica adlı İspanyol servis sağlayıcısına göre 4.7 inçlik model 750 €, 5.5 inçlik modelin ise 950 € fiyat etiketi ile sunulabileceği belirtiliyor.
3000 ₺ yani :(

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
sLeepLe

sLeepLe

Üye
valla aklıma beklesem mi diye düşünce takılıyodu ama beklememek en iyisi 5s alır keyfime bakarım arkadaş şu eylül 10 gelsede alsam :eller:

fk555897

fk555897

Üye
O zaman plastik yapıda olacak birisi, plastik yapıda olan telefonlar sonra çıkıyorlar ama.. iphone 5 ve 5c öyle çıkmıştı. :dry:
Bu Apple için bir geçiş evresi ilk defa büyük ekranlı bir telefona geçecek. Normal alışkanlıklarından vazgeçmesi olası olabilir.

Üst Alt