Tavsiye C2z hatası rompathesplus

Sponsorlu Bağlantılar

kraliyet123

Üye
    Konu Sahibi
C2z hatası rompathesplus
Arkadaşlar ben bu c2z yi aktif ettiğimde telefon açılıp kapanıyor ve, some patches start failed tarzı bi yazı çkıyor ve deaktif oluyo sorun ne bilen var mi?

kraliyet123

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş orada (z: ) diyor ya bende öyle bir yer yok x ploreden girdim yok yani normal c deki bine girdim öyle bi dll bulamadım yardım eder misin

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Kardeş orada (z: ) diyor ya bende öyle bir yer yok x ploreden girdim yok yani normal c deki bine girdim öyle bi dll bulamadım yardım eder misin
Z yi xplore nin ayarlarından görünür yapman gerekiyor. Ayarları biraz kurcala "gizli sürücüleri göster" gibi bir ifade olması lazım onu aç

kraliyet123

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim, ilgin için bir şey daha sorabilir miyim

kraliyet123

Üye
    Konu Sahibi
ya ben tema geçiş efekti yaptım ama müzik çalarda sistem: genel hata falan dedi bilgin var mı kardeşim

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
ya ben tema geçiş efekti yaptım ama müzik çalarda sistem: genel hata falan dedi bilgin var mı kardeşim
Ben de yapmıştım zamanında ama öyle bir hata olmamıştı belki başka bir şeyden olmuştur. Gerçi ben zaten ttpod kullanıyordum onu deneyebilirsin

kraliyet123

Üye
    Konu Sahibi
Hazır efekt, bi de şey ttpod türkçe link atar misiniz? , bir de x plore z ye zil sesi atmak istedim hata verdi rompatches de c2z ınstall ve open aktif. Bu sorunu biliyo musunuz?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Hazır efekt, bi de şey ttpod türkçe link atar misiniz? , bir de x plore z ye zil sesi atmak istedim hata verdi rompatches de c2z ınstall ve open aktif. Bu sorunu biliyo musunuz?
z ye o şekilde ekleme yapamazsın bildiğim kadarıyla, o işlemleri cfw yoluyla yaparsın, hata kullandığın tema efektinden de kaynaklanıyor olabilr, farklı bir tema efekti dene hata devam ederse sorun c2z yamasıyla alakalıdır..

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Ttpod - MaxiCep bu sayfada var

bir de şuna bakabilirsin müzik çalar olarak daha iyi bir seçenek

kraliyet123

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bi şey diyeceğim ben bu orjinal yazılımı seviyorum ama hem gereksiz şeyleri silmeyi c de yer açmayı hem de z ye istediklerimi atmayın istiyorum nasıl yapabilirim cfw?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Kardeş bi şey diyeceğim ben bu orjinal yazılımı seviyorum ama hem gereksiz şeyleri silmeyi c de yer açmayı hem de z ye istediklerimi atmayın istiyorum nasıl yapabilirim cfw?
o iş karısık biraz, eskiden forumda o işlerle uğraşan çok kişi vardı, symbianın bitmesiyle yarısı forumu bıraktı yarısıda bu işleri, yinede bir kaç arkadaş vardır modifikasyon bölümünde online olan, onlardan bilgi alabilirsin..

kraliyet123

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim, şimdi z ye hiçbir şekilde bir şey atamayız değil mi ? :(

Hasand.

Hasand.

Üye
Z ye ancak cfw dosyasını duzenlerken yapabılırsın

kraliyet123

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yapıldığını açıklayan link var mi kardeş?Arkadaşım, yüksek ram li bi cfw önerir misin