İpucu Galaxy s5 Su Geçirmeme Hakkında Bilgilendirme.

Sponsorlu Bağlantılar

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s5 Su Geçirmeme Hakkında Bilgilendirme.
Bugün internette hemen hemen tüm sitelerde S5 in yüzde yüz olmasada su geçirdiği hakkında bunun sonucunda kameranın yanması vs. gibi oluşan sorunları okudum. fakat YouTube da Su testlerini izledikten sonra video da su geçirmeyen cihaz nasıl olurda sitelerdeki yazanlarla kıyaslanır.

İlk Önce Videolardan Aldığım Cesaretle Cihazı Musluğun altına soktum. bi süre durduktan sonra kapağı açtım su sadece hoparlörün üzerinde vardı bi iki damla kadar. kabını ve suyu sildim cihazda bi anormallik yoktu.

Daha sonra gözümü karartıp daha ağırını yapmak istedim.

Denize götürdüm bugün telefonu. suyun altında arkadaşımın fotografını çektim. video çektim yaklaşık olarak 30 dakika kadar su da kaldım telefon ile. Çıktığımda sadece yaklaşık 5 dakika olarak Kulaklık takılı dedi. kulaklık girişini üfledim vs. sonra o da gitti. cihaz normal şekilde çalışıyor.

Kısacası Aklınızda Kalan Ne Varsa Sorun Yanıtlayayım Arkadaşlar.

İlgili Görseller :

• Beğen
Tepkiler: The Shadow, B.A.R.O.N ve Bahadir_fb

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
her s5 de sorun olacak diye değil bazı üretilenler sorun çıkarır bu normal birşey

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
ismailozcn

ismailozcn

Üye
su geçirmez demiyorlar Suya Karşı Dayanıklı diyor adamlar.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S5 için havuza dalmayın demişti samsung sadece suya dayanıklı diyordu.

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
1 metre suyun altında suya dayanıklı

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S5 sport ve s4 active de mi dayanıklı yoksa su geçirmez mi?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bu arada son resim baya kaliteli gözüktü gözüme :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada son resim baya kaliteli gözüktü gözüme :)

resimler mükemmel çekiyor. s4 / note 3 den daha canlı renkler s4 kullananlar kalitesini bilir hani s4ün ondan daha net ve daha parlak renklerAyrıca suyun içindeki görüntülerin bulanıklığı denizin suyundan kaynaklanıyor.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
serhat_002

serhat_002

Üye
bende s5 kullanıyorm suyun altında şuana kadar hiçbir sorun yaşamadm (çok şükür :) ) çok kalitgeli resmler ve video çekiyor :d

• Beğen
Tepkiler: dRaJ3N ve B.A.R.O.N
fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar S5'i suya karşı dayanıklılığının sorun çıkaracağını ilk günden beri biliyordum. Eğer gerçekten suya dayanıklı telefon istiyorsanız Sony Xperia Z serisini alın. S5 o malzeme kalitesiyle çok sıkıntı çıkarır. Telefonları havuza sokmak çok saçma olur firmalar suya dayanıklılığı yanlışlıkla suya düşerse sorun çıkarmasın diye yapıyor.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Arkadaşlar S5'i suya karşı dayanıklılığının sorun çıkaracağını ilk günden beri biliyordum. Eğer gerçekten suya dayanıklı telefon istiyorsanız Sony Xperia Z serisini alın. S5 o malzeme kalitesiyle çok sıkıntı çıkarır. Telefonları havuza sokmak çok saçma olur firmalar suya dayanıklılığı yanlışlıkla suya düşerse sorun çıkarmasın diye yapıyor.
Z serisinin daha sorunlu olduğunu @Sucrofe söylüyordu. :hmmm

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Sucrofe
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Acaba bende telimi test etsem? :D Telefonu aldığımdan beri bir kere bile suya sokup dayanıklılığını test etmedim. Korkuyorum bidaha açılmayacak diye :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Su geçirmez değil, dayanıklı ama bazı üretimlerde sorun olduğundan dolayı su geçiriyor. Şans...
İnan Z serisi daha sabıkalı bu durumlarda.
Z serisinin daha sorunlu olduğunu @Sucrofe söylüyordu. :hmmm
Öyle de.
Acaba bende telimi test etsem? :D Telefonu aldığımdan beri bir kere bile suya sokup dayanıklılığını test etmedim. Korkuyorum bidaha açılmayacak diye :)
En iyisi internetten değil de mağazadan alırsanız satıcının önünde su geçirip geçirmediğini test etmek. Öbür türlü geçirirse garanti kabul etmiyor.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt